Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re:
Автор: klintsk8   
Дата:   02-11-09 23:08

ква мечка ве аз съм за гъби![ezik]
пподкрепям напълно автора на темата и всички които се изказаха в защита - опазване на животинския вид- радвам се,че бяха повече от тези от другия лагер - снайперджиите. айде живи и здрави![smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie7] [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ts_lukanov   
Дата:   07-11-09 14:27

http://e-vestnik.bg/5152

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: velev.v   
Дата:   07-11-09 17:35

Ловците причиняват смърт.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   08-11-09 02:35

Най-големите убиици са големите градове с техните жители. Всеки които ежедневно се радва на множество придобивки на цивилизацията, които пътува сам в кола, които си подсушава ръцете с хартиена кърпа, пазарува в големи торби... въобще всички които живеят пред компютрите и пишат глупости в нета! Вие убивате най-много! До преди 300 години земята е имала много повече ловци и не е съществувало регулиране и понятието бракониер. Природата не е била застрашена тогава, нито някой от жиротинските видове. Аман от инфантилно и късогледо мислене, псевдо загриженост и морал [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой Кого избива?
Автор: Pink_Kong   
Дата:   08-11-09 10:15

Сержи, едното няма общо с другото.
Ловците са комплексари и малоумници.
Никой нормален човек няма да гони да убива някакво същество, превъзхождайки го стократно, че и да изпита удоволствие от това.Не може да има такъв спорт.За препитание в миналото е оправдано, в момента е идиотщина.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pmartinov   
Дата:   08-11-09 10:32

Моя съсед трепе наред животните за удоволствие.

Ходи на лов с 4 кашона патрони...


Връща се с 5 чувала яребици които като не може да раздаде на познати ги хвърля.


Наскоро си взе италианска карабина (5000лв) с оптика.


Сега започва с голямите животни...



Искренно го съжалявам !


Бивш боксьор,милиционер,доктор и настоящ "бизнесмен"


Нямам думи...



Публикацията е редактирана (08-11-09 10:47)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Pink_Kong   
Дата:   08-11-09 10:36

Само ще добавя, че имаме вила в район, където постоянно бръмчат "Ниви" и "Уаз-ки" и се чуват гърмежи, докато други спускат с колелета и правят снимки.
След като не убият нищо, идиотите почват да стрелят по бездомните кучета в махалите за удоволствие. Предишното ни куче често излизаше навън и един път го намерихме убито край пътя, второто така и не открихме.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   08-11-09 10:48

Нали не вярвате, че очите на човек са отпред щото е вътрешно хуманен и миролюбив [smilie18] Човек е хищник, най-страшният хищник, това му е в кръвта, а не да е купувач и консуматор-крава [smilie18] , както удобно ни се вменява. Далеч по-разумно е този инстинкт да бъде контролиран и ефективно сублимиран отколкото забранен.

Ейй Pink_Kong, кажи на тез момчета дето стрелят по кучетата да намитат през Лом, че тук за хората е опасно да се разхождат по еденично, че стават всеки ден множество нападения от бездони кучета, та не е зле да се разчисти малко.



Публикацията е редактирана (08-11-09 10:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой Кого избива?
Автор: Pink_Kong   
Дата:   08-11-09 11:15

Вече виждам, че няма шанс да разбереш какво ти казват хората тук.
Има далеч по-разумни начини за ограничаване на популацията на бездомни кучета, на първо място придобиването на куче е лична отговорност, щото повечето кучета са били надомни, някога..
Вие там в Ломско си ги тепайте с камъни, щом така трябва..



Публикацията е редактирана (08-11-09 11:18)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   08-11-09 11:26

Ела виж колко от тукашните кучета са били домашни. Улиците тук са опасни не само заради нападенията а и за това, че са осеяни с кучешки ЛАЙНА и децата ни да лишени от детсто, от възможността да потичат и играят в тревата щото кучетата трябвало да живеят там [smilie23] Има разлика от това да живееш в нета и да взимаш решения за другите от дистанция и това да си в реалността. Същото е и с ловът. А иначе водосвет ще ти организирам, само ела и прибери песовете и си ги чувай както намериш за добре.



Публикацията е редактирана (08-11-09 11:26)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   08-11-09 12:15

Пинк, не се хаби да обясняваш. За да те разбере някой просто трябва да има мозък.Когато няма мозък,компенсира се с пушка.Елементарна работа..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   08-11-09 12:22

Коло просто било, ма друго е да си мозък [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой Кого избива?
Автор: pmartinov   
Дата:   08-11-09 13:12

Който обича истински животните не ги яде ...


Останалото си е типично човешко лицемерие.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   08-11-09 13:19

Мартинов, точно за това по-горе питах, хапрате ли месце.[smilie3] Сигурен съм, че много от най-яростните противници на ловът, мезат вечер за кеф. Ама едното нямало общо с другото. Чудно ми е как овчата мисъл ще обясни, правото на самоопределение и съществуване на различните от тях? В началните класове се учи за баланса в природата и ПОЛЗАТА ОТ ХИЩНИЦИТЕ. Сред хората в същото, има овци има и ловци. По-добре е всичко да е на светло, да е регулирано и в края на крайщата полезно.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой Кого избива?
Автор: Pink_Kong   
Дата:   08-11-09 13:22

Серджи,
за децата ти ще е полезно да срещнат пияни говеда с джип да гонят из гората, щото аз съм ги срещал.
Май по-добре ще е да настъпят кучешко лайно, струва ми се.
И още - не ме категоризирай къде живея и къде не, щото да не ти направя аз един водосвет.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   08-11-09 13:25

Хе, хе, [smilie5] Заплашваш ли ме?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой Кого избива?
Автор: Pink_Kong   
Дата:   08-11-09 13:26

Хехе, а ти?
И друго - хищникът застига по-слабите и болни животни, човекът - всички.
Това не е естествен подбор, а естествена идиотия.



Публикацията е редактирана (08-11-09 13:26)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   08-11-09 13:27

Ще се наложи да се повторя:
"Най-големите убиици са големите градове с техните жители. Всеки които ежедневно се радва на множество придобивки на цивилизацията, които пътува сам в кола, които си подсушава ръцете с хартиена кърпа, пазарува в големи торби... въобще всички които живеят пред компютрите и пишат глупости в нета! Вие убивате най-много! До преди 300 години земята е имала много повече ловци и не е съществувало регулиране и понятието бракониер. Природата не е била застрашена тогава, нито някой от жиротинските видове. Аман от инфантилно и късогледо мислене, псевдо загриженост и морал."
[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой Кого избива?
Автор: Pink_Kong   
Дата:   08-11-09 13:28

Оф, да бе, сега вече го схванах [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   08-11-09 13:29

едва ли [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   08-11-09 13:30

като казвам аз за мозъка...

Отговори на това съобщение
 Re: Кой Кого избива?
Автор: Pink_Kong   
Дата:   08-11-09 13:30

Старая се..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pmartinov   
Дата:   08-11-09 13:38

Въпрос на съзнание .

Осъзнаване.




Лично аз месо не ям отдавна.
Но никога не съм парадирал с това .
В ползата от неяденото на месо съм убеден до дъното на душата си.Сам съм изпитал разликата и сам се убедил в правилността на избора си .
Яденото на месо е фатално за човешката душевност.Но това е друга тема ...


Това лято се срещнах със един мъдрец на 108 години който никога през живота си не е ял месо.На 108 години умът на този човек беше като бръснач и бърз като светлината .Целия си съзнателен живот този човек проповядваше че в основата на всички човешки злини е яденото на месото на животните.

След като се прибра в Индия напусна тялото си завинаги в Маха-самадхи.

Махариши Дев Мурти



Публикацията е редактирана (08-11-09 13:43)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: serjy   
Дата:   08-11-09 13:44

Мартинов [smilie24] Съгласен съм стеб, НО. Разкажи този човек как е живал. Имал ли е телевизор, интернет, ял ли е полуфабрикати, всеки ден возил ли се е в кола? Въобще разкажи нещо за бита му. Май не е жилял като нас и не е имал нашите ценности. Мосето е било малък елемент от цялата картина и не е редно да се вади този факт от контекста, да се фокусира върху него и преекспонира. Малко фотография да има в темата [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pmartinov   
Дата:   08-11-09 13:55

Мъдреците живеят просто.
На 3 годинки родителите му са го завели в Йога ашрам...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »