Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re:
Автор: thumper   
Дата:   07-11-09 13:19

Аз снимам с Bower 10D при това по-скъпата версия (58лв май беше) - made in Japan и мога да кажа, че резултатите не са впечатляващи. dil_stil е прав, че може да се ползва само с късия китак, защото с дългия фокусът просто няма намиране,и да го намериш, дълбочината на рязкост е толкова плитка,че не можеш да го задържиш (било то заради твоето поклащане напред-назад или заради движението на обекта). И аз го ползвам с китак,но канонски. Но щом ти се снима макро и пари за макро обектив не ти се дават, ще правиш компромис с качестовто, при това сериозен, няма как. В профила си имам няколко макрота на буболечки, който съм правил с въпросната леща, погледни ги ако искаш - обработката им е съвсем лека. В заключение мога да кажа, че с проксарната леща няма да правиш шедьоври, но поне ще влезеш в света на макрото [smilie3] .


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: deathzone   
Дата:   07-11-09 13:25

Ще пробвам да видя и какво ще се получи.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: s_t_e_v_e   
Дата:   07-11-09 16:17

Мисля, че наистина най-добре ще е да пробвам този на B+W. Аз имам един филтър на B+W и съм доволен от марката. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »