Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   02-09-09 21:49

Целта на всеки конкурс е да се СНИМА, а не да си извадиш най-рейтинговата снимка и да я пльоснеш в конкурса

Ми сложете в условието, че искате оригинала да е от тази есен.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   02-09-09 22:11

Художник-фотографите да си стягат вълнените гащи, току виж снимка обработвана над 270 часа спечели [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Пешо   
Дата:   02-09-09 22:17

Темата е супер. Най-накрая повод да излезна от студиото и пак да поснимам стриит



Публикацията е редактирана (02-09-09 22:53)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: e-design   
Дата:   02-09-09 23:11

яка тема ;) стягайте се [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   03-09-09 00:33

Аз съм all in Сигма 10-20 35 1.8 50 1.4

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: MA   
Дата:   03-09-09 07:51

[smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс на Фото Форум "Хора и улици"
Автор: didesignbg   
Дата:   03-09-09 08:11

само на мен ли ми се струва че първа награда е необявена още камера[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   03-09-09 08:31

Обявена е официално като продукт.
Не са обявени цена и подробности.
Награждаването ще е през декември. От Самсунг ни казаха, че до тогава ще я имаме:)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   03-09-09 08:34

[smilie24] Любима тема [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: macarena   
Дата:   03-09-09 08:55

Темата е супер! С удоволствие ще разглеждам галерията...
ама защо поне тук не направите анонимно гласуване, каквото претендирате да има в сайта? [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   03-09-09 09:09

Не претендираме, пише си в секция FAQ.

В конкурсът имената на авторите се виждат след гласуване, както и в другите галерии в сайта. Различното е, че не се виждат точките от рейтинга.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: macarena   
Дата:   03-09-09 09:23

[smile] Имам пред вид това, че като отвориш всяка снимка и кликнеш върху "албум", директно ти излизат "Снимки на ../автора/... в албум ../име на албума/..."
С новия дизайн има задължително въвеждане на албум при качване на снимка, нали? [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   03-09-09 13:19

boni много разумно да не се виждат точките на рейтинга [smilie24] Иначе ставаме жертви на стадното чувство [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vaskoni   
Дата:   03-09-09 14:11

и аз подкрепям да не се виждат точките, или само автора да си ги вижда. Знаем от опит какво ще последва....по групи, по градове, скайп, тоз ми е приятел, с оня си пием ракията, другия ще върне "жеста"...затова мисля че е разумно да не се виждат събраните точки от всички.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vaskoni   
Дата:   03-09-09 14:12

дори и името на автора не би трябвало да се вижда, според мен!

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс на Фото Форум "Хора и улици"
Автор: sayman   
Дата:   03-09-09 14:24

Бони, Жоро, махнете и името на автора и след гласуване.
Гласуваме за фотография, а не за имена.
Нека изненадите са за финала.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   03-09-09 14:30

Конкурса тръгна, промени повече няма да има.
Не пуснахме пълна анонимност, защото изключително много ни е омръзнало да се занимаваме с евтини трикове за пробиване на анонимността, а нито сме пъдари, нито можем да ви ограничим да се хвалите насам-натам коя е вашата снимка, нито имаме желание да четем десетки мейли всеки ден как някой на някого казал, някой бил некоректен, някой играел нечестно, някой пуснал от същата серия другаде, някой показал тая снимка в друг сайт, на някой си му личал стила - каква ти анонимност и т.н.
Най-малкото нямаме желание, време и възможност да следим кой къде си пуска снимките и нямаме никакво желаени да се окаже накрая как някой спечелил награда, пък снимката му в същото време не била анонимна, щото я качил в друг сайт и "ало админите, къде спите бе!"
Както казах не сме пъдари и нямаме желание да се разправяме с простотии и да се караме с хората.
Това е.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: toddybear   
Дата:   03-09-09 15:19

Знам че ще ме псуват ама какво се разбира под: "За да бъде допусната снимка в изложбата, тя трябва да отговаря на условията за качествен печат в размер минимум 30х40см"

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   03-09-09 15:22

таман и аз да кажа,че няма анонимност в този конкурс..и вече темата била разисквана[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: J0R0   
Дата:   03-09-09 15:28

Значи като я отпечташ в този размер, човек с нормално зрение от 40-50 см разстояние да не вижда в отпечатъка арефакти, пикселизация, назъбени контури, омазан от компресия детайл и т.н. дефекти

За сравнение - отпечатваш си снимката, купуваш си списание за 5 лева и произволен вестник за 30 ст, отваряш ги на средната станица и ако снимката ти е като тая в списанието - значи става, ако е като тая във вестника - не става.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   03-09-09 15:31

Хехехе:)
Абе трябва да е минимум 150 пиксела на инч без интерполации при размер на печат 30х40 или с други думи минимум 4мп, но без интерполации.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс на Фото Форум "Хора и улици"
Автор: toddybear   
Дата:   03-09-09 15:38

мерси boni, така по ми е ясно. Мерси и на JORO.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   03-09-09 17:46

по малко от 150dpi става мармалад :) Все пак.
От другата седмица съм в джаза [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pittyman   
Дата:   03-09-09 20:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pittyman   
Дата:   03-09-09 20:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »