Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re:
Автор: delivero   
Дата:   03-11-09 15:58

малеееееее хахахахахахаххахааааа
ако апарата ми е с 3 годишна гаранция ше им писне к..... да му ремонтират механиката на никон сервиза хахахахаххахааааа.


[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   03-11-09 16:06

Аз пък се сетих, преди години с един колега обикаляхме Пловдивския панаир да си харесаме джип. Хареса си колегата един Тойота Ланд Круизър и седнахме да говорим с човека за условия, гаранции и т.н. Зачудих се, защо преди имало 3 години гаранция, пък сега само 100,000км. А човека вика:

"Абе ти да не ги мислиш японците за глупави? Като видяха какви са ни пътищата и веднага рекоха: за България, само 100,000км е гаранцията на тоя джип. Никакви 3 години!"

Е, рекох му, че щом толкоз могат.. ще търсим джип другаде.

А ти що не си вземеш някой Канон? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: към Профи Щтракачите с Д700
Автор: pmartinov   
Дата:   03-11-09 16:08

https://photo-forum.net/joro/emoticons/057.gif



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ross69   
Дата:   03-11-09 16:39

А най-хубавото в цялата история е , 4е гаранцията съм я направил да те4е от 2 месеца преди да я пратя на ремонт ( хитро копеле [smilie18] [smilie18] [smilie18] ).
С други думи апаратът 6те е в гаранция о6те 2 години и 9 месеца [ezik] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ross69   
Дата:   03-11-09 16:45

danbi
А ти що не си вземеш някой Канон?


[smilie18] [smilie18] [smilie18]
е ти в праисторията ли иска6 да се завръ6там ?!?!!! - ахахахахахаааааа [smilie19]
Гамата фотоапарати D3 - това е истината [smilie24]
Канон съ6то са , но само апарати , апарат за мерене на кръвното на фотографа , 4е примерно не е фокосирал апарата .... и т.н. [smilie18]

който знае за какво е апарат , може да посо4ва по-долу [beer]



Публикацията е редактирана (03-11-09 17:07)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   03-11-09 18:41

Не ми стоят добре в ръцете каноните, аз затуй. Инак сигурно по-добре снимат. Тоест, няма съмнение, че снимат по-добре. Ама аз и фотограф не съм [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »