Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Сватбен фотогрaф
Автор: lesemann   
Дата:   29-10-09 12:37



Търся сватбен фотограф за сватба след 2 седмици като втори фотограф. Ангажимента ще е на територията на варна така че е за препдочитане да е варненски колега. Моля който има желание нека ми пусне няколко кадъра на следната поща info@myartwedding.com
или се свърже с мен на тел. 0887878760.
Естественно ангажимента е със заплащане.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Synthy   
Дата:   29-10-09 12:39

ти ли си основният фотограф?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lesemann   
Дата:   29-10-09 12:44

има ли значение кой е първия :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Synthy   
Дата:   29-10-09 12:49

не, ама да оспамя темата [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lesemann   
Дата:   29-10-09 12:53

норламно за хора без работа [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tosho_ot_selo   
Дата:   29-10-09 13:02

Имаш ли изисквания към марката на камерата?!?!?


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lesemann   
Дата:   29-10-09 13:04

не но да има поне 12 МП.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Myth   
Дата:   29-10-09 13:07

СПАМ:

Е ако е 10 не става ли, на какъв размер ще ги вдигат тия снимки бре, 70х100см излизат без проблем та неща не разбирам, какво е това изискване.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lesemann   
Дата:   29-10-09 13:12

хахха как си знаех че ще има глупави обяснения хахаха

аз не търся технически обяснения за неща който знам, написах какво търся, някой ако му се работи и изпълва изискванията ми да ми пише.

друго не искам

Благодаря

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tosho_ot_selo   
Дата:   29-10-09 13:13

Малко са хората с 12 МП дето ще тръгнат по сватби!!!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lesemann   
Дата:   29-10-09 13:15

ако си прав е жалко това което казваш, сватбените фотографий не трябва ли да имат някакво качество или то там е без знчение. то там нали селянийка едене пиене дай уруш със сапуниерката

:)))))))))))))))))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Synthy   
Дата:   29-10-09 13:22

е не си прав за МР, да знаеш.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lesemann   
Дата:   29-10-09 13:26

не става дума за прав или крив а затова какво искам, вие май това не го рабзбрахте, защо си хабим времето и думите.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Sumuelll   
Дата:   29-10-09 13:26

това дали върши работа като портфолио? Ще е радост за мен да ти правя компания, но това 'след 2 седмици' е малко неясно. На 6, 7 и 14 имам ангажименти и не мога да помогна.



Публикацията е редактирана (29-10-09 13:27)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Synthy   
Дата:   29-10-09 13:27

аз одеве ти казах - спяма, щото докато обядвам ми е скучно.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Myth   
Дата:   29-10-09 13:28

Абе ти нормален ли си, 10МП са повече от достатъчни, а каквито изискванията такива и обясненията.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tosho_ot_selo   
Дата:   29-10-09 13:28

Съвсем неискам да кажа такова нещо. Мисля, че 8, 10 ПМ са достатачни та и множко идват![smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Synthy   
Дата:   29-10-09 13:29

бе.. за да ги иска тези МР явно си има някакви съображения. Друг въпрос е, че на някои хора не им харесват :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Myth   
Дата:   29-10-09 13:31

ако си прав е жалко това което казваш, сватбените фотографий не трябва ли да имат някакво качество или то там е без знчение. то там нали селянийка едене пиене дай уруш със сапуниерката

Е тоя ти пост показва, че си нямаш и понятие ...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: darksorrow   
Дата:   29-10-09 13:32

Myth, много неуместен елемент го играеш в темата.

човекът казва какво търси, казва къде да се свържат с него и това е достатъчно.

дали ти харесва или не е отделен въпрос и не е повод да го репликираш по тоя начин.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Myth   
Дата:   29-10-09 13:33

Synthy нали ги видя по-горе съображенията, да имало някакво качество бре. [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tosho_ot_selo   
Дата:   29-10-09 13:34

Ся ако ми кажеш, че и в РОУ искаш да се снима... Напрау ше падна под масата!!![smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Synthy   
Дата:   29-10-09 13:34

видях ги, да. пак казвам - за да ги иска значи му трябват. дали заради техниката (тази с 12МР е от най-новата, предполага се най-добрата) или заради нещо друго само той си знае.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Myth   
Дата:   29-10-09 13:35

Автор: darksorrow
Дата: 29-10-09 13:32

Myth, много неуместен елемент го играеш в темата.

човекът казва какво търси, казва къде да се свържат с него и това е достатъчно.

дали ти харесва или не е отделен въпрос и не е повод да го репликираш по тоя начин.

Може и да си прав, ама по-скоро не си, попитах го човека защо му са тези мегапиксели и не му ли вършат работа по-малко, и от там нататък... глупави обяснениея и... а който иска да се свърже с енго ще се свърже.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: beliot   
Дата:   29-10-09 13:36

Щото видиш ли 10МП ДСЛР немат никво качество[smilie18] [smilie18] [smilie18]
И изобщо защо решихте, че фотографа е важен за снимките. Няма такова нещо. Важно е да е поне 12 МП[smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (29-10-09 13:39)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lesemann   
Дата:   29-10-09 13:40

хахаххаха, по добре друго да не казвам , смешно и гронзо и предсказуемо е това което някои хора пишат, беше въпрос на време за да се появите
лелелел
лелелеле
леле селянията край няма

сега ми е интерсно какво ше се пише

хаххаха

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотогрaф
Автор: Synthy   
Дата:   29-10-09 13:44

ти продължавай с тази "селяния" и чакай да спре спама [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Пешо   
Дата:   29-10-09 13:51

Може ли ено ЛС с точна дата и финансови параметри за да знам заслужава ли си да бия път от София.

А селянията просто я игнорорай това е 99% от писанията в форума. Просто кибици дето и за 5 стотинки няма да могат работа да свършат ако ще и 100 мегапиксела да са им играчките. Но да плюят и да си ги мерят са велики.



Публикацията е редактирана (29-10-09 13:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотогрaф
Автор: Tonidi   
Дата:   29-10-09 14:05

Имам Nikon Coolpix S570 (черен) ,12 Мп,има и зуум 5х ,мисля че изпълвам изискванията ти.Колко плащаш и ще има ли еденье и пиенье и ако не съм селянин ще бъда ли одобрен?


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bpavlov   
Дата:   29-10-09 14:28

Ся ако ми кажеш, че и в РОУ искаш да се снима... Напрау ше падна под масата!!!

Тоше, то Ролту за кво е направено, да си го пазиш за на село ли?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: redgy   
Дата:   29-10-09 15:53

За тези които незнаят, колегата Леземан снима с 21 мегапикселов Канон, и вероятно предпочита другия фотограф да снима поне с апарат от рода на 5Д. Ако не бях зает на тази дата, щях да му помогна, но за съжаление немога. Няма смисъл да спамите темата, и да се заяждате на тема "Селяния", защото във Варна има булки с възможност да плащат и за 38 мегапикселово заснемане, само да има кой да го предложи. [smile]
Не казвам, че мегапикселите са най-важното в случая, но не смятайте сватбената фотография за елементарна откъм резолюция, и младоженците за балами.

п.с. Колегата Леземан е уважаван варненски фотограф, и който го познава, не би си позволил да пише в темата му небивалици.[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: deathzone   
Дата:   29-10-09 16:58

Изивинявай много колега, ама и 6МП са съвсем предостатъчни. По-голямата резолюция не е гарант за нищо.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   29-10-09 17:04

Всекидневно се убеждавам,че във ФФ НЕ бива да се пускат никакви обяви!
Ако се предлага работа - мрънкане!
Ако се търси работа - мрънкане!
Ако някой организирал курс - мрънкане!

Да не говориме,че масово се лицемерничи и лъже как работещите като фотографи се скъсват от работа!Истината е друга обаче.

Така,че радвайте се като някой предложи да изкарате някой лев,вместо да се правите на нещо,което не сте,а и може никога да не бъдете!

---
Леземан, ако бях на близо - с удоволствие щях да помогна,но уви..[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   29-10-09 17:12

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Милене, как ще пуснеш предложение за работа във ФФ ве? ааахахахаха...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Пешо   
Дата:   29-10-09 17:13

elrisha [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mondragon   
Дата:   29-10-09 17:20

Аз не мога да разбера едно: сега мрънкате, защо са му мегапиксели, че 6 били достатъчни, а после задавате въпроси "Как еди кой си за 10 000 кадъра е изплатил техника за 20 000 лева?" или "Защо аз едвам успявам да изкопча 250-300 лева за сватба, а еди кой си ги снима по 600-800 лева?"
Ама питайте си, щото съвсем малко колеги правят наистина качествена сватбена фотография... А на разбирачите им остава само да поспамят за успокоение в темичката на Милен, който ще си намери човек, ще си свърши работата и му дреме на шапката за спамерските драсканици...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: makenzi   
Дата:   29-10-09 17:21

Мдаа разбирачи много в ФФ, Колегата (Леземан) Търси поне 12мп. защото втория фотограф най-вероятно ще трябва да снима предимно без светкавица и за това се налага да е повечко меги апаратчето.

А на тези които казват че (размера няма значение) ще кажа че са заблудени.[beer]



Публикацията е редактирана (02-11-09 23:18)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sprintgb   
Дата:   29-10-09 17:25

Аз имам желание да помогна.....ще го съчетая с разходка при приятели[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Myth   
Дата:   29-10-09 17:39

Автор: makenzi
Дата: 29-10-09 17:21

Мдаа разбирачи много в ФФ, Колегата (Леземан) Търси поне 12мп. защото втория фотограф най-вероятно ще трябва да снима прединмо без светкавица и за това се налага да е повечко меги апаратчето.

А на тези които казват че (размера няма значение) ще кажа че са заблудени.[beer]


Добре не можеше ли колегата да обясни в началото това и да се приключи по въпроса вместо това обаче той препочете да се направи на велик и да каже "айде пак почнаха глупавите въпроси". Иначе това, че е професионалист и много добър фотограф, няма спор вижда се от нещата които прави.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vanCo   
Дата:   29-10-09 17:40

redgy [smilie24] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: makenzi   
Дата:   29-10-09 17:51

Myth. Прав си може да е постъпил лошо но все пак що треа да се заяждате?
Я пийте по една [beer]



Публикацията е редактирана (02-11-09 23:19)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Myth   
Дата:   29-10-09 17:59

Ами не искам да се заяждаме, ама сега той с неговата реакция, съответно мен накара примерно аз да защитавам своята позиция на малко по-висок тон, оказа се и че не съм прав за размера (най-вероятно) и също за това, което написах по-горе, че човека си нямал понятие, аз си връщам думите назад, човека е професионалист и си разбира от работата и е добър фотограф. Да ама понеже човека е добър фотограф, повечето веднага ме отразиха, като спамер и се нахвърлиха върху мен, както и да е мир да има[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cameraman   
Дата:   29-10-09 18:03

Това ми прилича на бунт срещу технодискриминацията от фулфрейма.... хахаххаха.. Знаете ли колко лоши снимки са правени с убийствено скъпа техника и колко брилянтни произхождат от кропки?????... В случая обаче, този, който плаща, той поръчва музиката.... Леземан има някакви съображения и има право да ги отстоява.... Ако ви отърва - ваша работа....[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Myth   
Дата:   29-10-09 18:25

Ами няма лошо да ги отстоява, ама като го питат като хората, може да обясни на нас простосмъртните, като хората, вместо да ни казва как сме започнали с глупавите си върпоси. Нищо де както казах по-горе мир да има.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   29-10-09 18:33

До колкото разбирам от техника (не от фотография), по-голям пиксел, съответно по-малко на брой вадят по-добро качество на слабо осветление?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   29-10-09 18:37

Автор: bobihot
Дата: 29-10-09 18:33

До колкото разбирам от техника (не от фотография), по-голям пиксел, съответно по-малко на брой вадят по-добро качество на слабо осветление?
---
При равни други условия. Има разни производители на сензори с различни характеристики - съотношение сигнал/шум, спектрален response (как, по дяволите, се казва на български).

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: JeT   
Дата:   29-10-09 19:44

А дали някой се обади на дадения мобилен телефон ... ей така, поне да пита за какво става дума ?

***
mondragon, изказа се доста оптимистично: "... "Защо аз едвам успявам да изкопча 250-300 лева за сватба, а еди кой си ги снима по 600-800 лева?" ..."

я, глей к'во става тука: цена за цялостно заснемане [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: biso   
Дата:   29-10-09 20:30

бреййййй, "професори", стига с тея комплекси бе!!!

човека е казал какво иска и не ви пита колко са ви качествени мегапикселите

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: met   
Дата:   29-10-09 20:32

tosho_ot_selo
Ся ако ми кажеш, че и в РОУ искаш да се снима... Напрау ше падна под масата!!!

Да, в РОУ снимат сватби тези, които не ходят под масата и са си обърсали млякото от устата. Те снимат на 12 или 24 мегапиксела и знаят защо.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: biso   
Дата:   29-10-09 20:35





Публикацията е редактирана (29-10-09 20:36)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bozo   
Дата:   29-10-09 20:47

Човека пуска оферта и има изисквания - ако ги запълвате действайте, иначе само серете оправдяния - щом се плаща се иска качество, не философия...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: yakumo   
Дата:   29-10-09 20:48

Абе, що си мислите, че някой е длъжен да се обяснява надълго и нашироко [smilie11]

Човекът пределно ясно е казал - трябва ми човек за работа с техника с такива и онакива параметри. Не отговаря вашата - ми, минавайте на следващата тема, кво се превземате [smilie23]

Edit: То се видя към колко часа се включиха мислещите (и работещи) хора в темата [smilie19]



Публикацията е редактирана (29-10-09 20:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотогрaф
Автор: asahi   
Дата:   29-10-09 20:56

Фледам си апарата - няма 12 мегапиксела. Къде да се бутам? Няма да се бутам.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cameraman   
Дата:   29-10-09 21:01

И аз не ставам.... Но пък много мразя думичката "ВТОРИ" и затуй не се натискам.... Ама хиляди майстори ореваха орталъка.... Що така, а не иначе...???? Еми.... щото така.... Като сме големи майстори и можем.... ще си намерим сами клиентите....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ico_f   
Дата:   29-10-09 21:31

[smilie24] [shtrak] [smilie24] Колега на линия съм... за коя дата си се претоварил ... [smilie24] [shtrak] [smilie24] .... ако е за Адмирала ще го оправим...[beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Myth   
Дата:   29-10-09 22:11

Асахиииии, някъде да съм казал, че се бутам? Не, попитах, защо минимум 12 10 не стават ли, след което написах, че от 10МП 70х100 се вадят с добро качество и че не разбирам защо са тези изисквания. На което беше отговорено, че пак се започва с глупавите обяснения и въпроси... Не можеше ли многоуважавания колега да вземе и да обясни на нас простосмъртните и да приключим. Вместо това ми се хавърлиха 1000 човека, че съм оспамил темата, че еди какво си и т.н. Ами хубаво така да е оспамих я, хайде извинявам му се и да се приключва.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотогрaф
Автор: Sumuelll   
Дата:   29-10-09 22:20

Втори фотограф на сватба е по-отговорната работа според мен. Когато се наема такъв човек определено се очаква той да заснеме това което първия не може. Той не стои на масата и сменя основния в ресторанта когато умората си каже думата... и има интерес човек да се натисне за да е втори на сватба... но и да се изложи е много лесно... Често чувам истории за това как основния фотограф се е напил още по средата на сватбата... ама за пиян втори фотограф не съм чул... последното е в кръга на шегата... дано скоро зачести търсенето на втори фотограф по сватбите, но и присъствието му да оправдава разходите.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cameraman   
Дата:   29-10-09 22:52

Отговорна...... колко да е отговорна.... за 150-200 лева...... апък ако цената включва конвертиране и обработка....... Тоз човек ако траябва да плати данъци, амортизация, ако е купил качествен софтуер за обработката..... И после пак ще си остане втори фотограффффф
.... Но нееееее. снима се понякога с фулфрейм техника на по-ниска резолюция 6-8 МП джепег и тогава обработката е много по-лесна.. Фулфрейма е супер като ниво на динамика, цветопредаване и ...... Да ме извинява конкретния фотограф Господин Леземан, ама има и такива колеги дето снимат само джепези и то само на посредствени резолюции- повечето действат така..... И после.....??//



Публикацията е редактирана (29-10-09 22:59)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   29-10-09 23:10

Аз не мога да коментирам, не съм ви на мегапикселите. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   29-10-09 23:27

Колега, дано си намериш достоен помощник, дето да не мрънка за мегапикселите и да извади качествени снимки! Аз лично се засегнах, че IXUS-a е по-малко от 12, но те разбирам!

(Аз бих написал даже 14, за да прецакам всички Никонци [smilie18] )



Публикацията е редактирана (29-10-09 23:27)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   29-10-09 23:32

Автор: Myth
Дата: 29-10-09 22:11

Асахиииии, някъде да съм казал, че се бутам? Не, попитах, защо...


Визирам себе си, не теб или няякой друг от темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотогрaф
Автор: caro-anton   
Дата:   29-10-09 23:53

Понеже имаше тема - защо няма да се оправим, да кажа - защото всеки е професор.

Човекът е казал - искам цвете от луната. Като имате само рози, не му се бутайте.

И също, в съседната тема - гадни били ХДР-тата на Ансел Адамс. Това е единственият ФотоФорум в света, където Ансел Адамс може да бъде изкаран абсолютен дилетант.

После що нямало да се оправим - ами няма.
България ще си остане една такава държава с едни такива хора.

Ще има и хора като... да не ги изброявам, че да не кажат, че ги четкам, но те ще са малцинство.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nenov   
Дата:   30-10-09 00:09

http://angelnenov.com/

цената я пише в сайта.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   30-10-09 00:31

Автор: caro-anton
Дата: 29-10-09 23:53

И също, в съседната тема - гадни били ХДР-тата на Ансел Адамс. Това е единственият ФотоФорум в света, където Ансел Адамс може да бъде изкаран абсолютен дилетант.
---
O, не е единственият:

http://theonlinephotographer.blogspot.com/2006/06/great-photographers-on-internet.html


И аз няма да си кривя душата, въпросните HDR-та не са технически добре - може да е от компресията/скана, може такива да са си. Съжалявам, но аз гледам снимката, не името на автора
- "Хмм, тази снимка нещо не ме кефи, на кого ли е, хмм, на Картие–Бресон, хей, елате да гледате и да се учите, бе, некадърници, как се снима!" [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lesemann   
Дата:   30-10-09 00:35

Благодаря на всички който се включиха така активно в темата, получих страхотни е-mail ли и обаждания от много интересни автори.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   30-10-09 00:43

Чил, моля те, кажи ми, че си на 15 години и че наистина е шега, което пишеш, че Ансел Адамс е правил ХДР...

Сори за спама.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   30-10-09 00:46

Автор: caro-anton
Дата: 30-10-09 00:43

Чил, моля те, кажи ми, че си на 15 години и че наистина е шега, което пишеш, че Ансел Адамс е правил ХДР...

Сори за спама.
---
Сакън, не съм казвал никога, че е правил ХДР, откъде ти хрумна?

Като казвам "въпросните" имам предвид първите четири снимки в "съседната тема", не знам кой ги е правил.

Иначе, малко невероятно Св.Адамс да е правил ХДР през 1984 или по-рано. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Баси, като снимаме цифрово и цветно, ядем доматиту с колците, нали?

Върви разправяй после, че нямаш сестра "Хахаха, Чил твърди, че Ансел Адамс правил ХДР" ... [smilie23]



Публикацията е редактирана (30-10-09 00:51)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cameraman   
Дата:   30-10-09 00:48

[smilie10] написа:

>

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: orakk   
Дата:   30-10-09 02:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bpavlov   
Дата:   30-10-09 03:03

тъкмо мислех, че темата се е изчерпала...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: frenchev   
Дата:   30-10-09 11:53

пази боже сляпо да прогледа

токова ли е трудно да не се спами

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   30-10-09 12:42

orakk [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kahcolor   
Дата:   30-10-09 12:52

Ей само безделници и безработни в тоя форум бе...и всички са много отворени! Човек да ви каже дума и всички отвяте ЕЙ такива усти. Вместо да вземете да понаучите нещо от човека, защото наистина има какво да научите, вие се заяждате![ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sprintgb   
Дата:   30-10-09 12:54

Тука в този форум има толкова много философи че направо незнам.......

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Myth   
Дата:   30-10-09 13:03

Ами аз се опитах да науча ама човека каза, че се е започнало с глупавите въпроси.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lucky_lychano   
Дата:   30-10-09 13:19

Myth -време е млъкнеш вече и да не се обаждаш.
Като неможеш да кажеш нещо смислено,по-добре непиши,почна много да дразниш![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Myth   
Дата:   30-10-09 13:34

То щото, като гледам колко смислени са постовете по-нагоре... с изключение на няколко.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотогрaф
Автор: lucky_lychano   
Дата:   30-10-09 13:37

Какво пък разбираш ти от смислени постове[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотогрaф
Автор: tosho_ot_selo   
Дата:   30-10-09 14:40

Автор: bpavlov
Дата: 29-10-09 14:28

Ся ако ми кажеш, че и в РОУ искаш да се снима... Напрау ше падна под масата!!!

Тоше, то Ролту за кво е направено, да си го пазиш за на село ли?


Пазя го за други случаи, гледам да не го харча много!!! [smilie21]




[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   30-10-09 14:41

Готин ник - Лъки ЛИчано [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lucky_lychano   
Дата:   30-10-09 15:25

Малее щом не ти харесва,сега какво да правя[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krasi02   
Дата:   30-10-09 15:50

Ами снимам с една Mamiya DM Series Digital 56Mp но съм зает.Ако някой му се снима сватба с такова нещо ще му услужа да иде.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pepi34   
Дата:   30-10-09 16:46

За пореден път се убеждавам че в тоя форум 90% кибици, другите 10 дървени философи.Преди да търсите медийна изява да бяхте се запознали с дейността и портфолиото на автора на темата поне, ама вас май и това ви мързи.А иначе всеки се бара голем фотограф и все големи пари иска.Явно наследството от социализма си казва думата - научиха ни да седиме на бюро и да взимаме некви пари, а демоклацията ни довърши - научи ни да не ходим изобщо на работа и да искаме още повече пари.Успех на всички в дебата, все пас е Петък[beer]
Аз на ваше място бих отишъл да поработя малко като втори фотограф за без пари,само и само нещичко да науча, но вие явно достатъчно си знаете.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sprintgb   
Дата:   30-10-09 17:23

Krasi02 ти си за Психиатър човек-сериозно!

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »