Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re:
Автор: bozo   
Дата:   29-10-09 20:47

Човека пуска оферта и има изисквания - ако ги запълвате действайте, иначе само серете оправдяния - щом се плаща се иска качество, не философия...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: yakumo   
Дата:   29-10-09 20:48

Абе, що си мислите, че някой е длъжен да се обяснява надълго и нашироко [smilie11]

Човекът пределно ясно е казал - трябва ми човек за работа с техника с такива и онакива параметри. Не отговаря вашата - ми, минавайте на следващата тема, кво се превземате [smilie23]

Edit: То се видя към колко часа се включиха мислещите (и работещи) хора в темата [smilie19]



Публикацията е редактирана (29-10-09 20:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотогрaф
Автор: asahi   
Дата:   29-10-09 20:56

Фледам си апарата - няма 12 мегапиксела. Къде да се бутам? Няма да се бутам.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cameraman   
Дата:   29-10-09 21:01

И аз не ставам.... Но пък много мразя думичката "ВТОРИ" и затуй не се натискам.... Ама хиляди майстори ореваха орталъка.... Що така, а не иначе...???? Еми.... щото така.... Като сме големи майстори и можем.... ще си намерим сами клиентите....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ico_f   
Дата:   29-10-09 21:31

[smilie24] [shtrak] [smilie24] Колега на линия съм... за коя дата си се претоварил ... [smilie24] [shtrak] [smilie24] .... ако е за Адмирала ще го оправим...[beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Myth   
Дата:   29-10-09 22:11

Асахиииии, някъде да съм казал, че се бутам? Не, попитах, защо минимум 12 10 не стават ли, след което написах, че от 10МП 70х100 се вадят с добро качество и че не разбирам защо са тези изисквания. На което беше отговорено, че пак се започва с глупавите обяснения и въпроси... Не можеше ли многоуважавания колега да вземе и да обясни на нас простосмъртните и да приключим. Вместо това ми се хавърлиха 1000 човека, че съм оспамил темата, че еди какво си и т.н. Ами хубаво така да е оспамих я, хайде извинявам му се и да се приключва.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотогрaф
Автор: Sumuelll   
Дата:   29-10-09 22:20

Втори фотограф на сватба е по-отговорната работа според мен. Когато се наема такъв човек определено се очаква той да заснеме това което първия не може. Той не стои на масата и сменя основния в ресторанта когато умората си каже думата... и има интерес човек да се натисне за да е втори на сватба... но и да се изложи е много лесно... Често чувам истории за това как основния фотограф се е напил още по средата на сватбата... ама за пиян втори фотограф не съм чул... последното е в кръга на шегата... дано скоро зачести търсенето на втори фотограф по сватбите, но и присъствието му да оправдава разходите.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cameraman   
Дата:   29-10-09 22:52

Отговорна...... колко да е отговорна.... за 150-200 лева...... апък ако цената включва конвертиране и обработка....... Тоз човек ако траябва да плати данъци, амортизация, ако е купил качествен софтуер за обработката..... И после пак ще си остане втори фотограффффф
.... Но нееееее. снима се понякога с фулфрейм техника на по-ниска резолюция 6-8 МП джепег и тогава обработката е много по-лесна.. Фулфрейма е супер като ниво на динамика, цветопредаване и ...... Да ме извинява конкретния фотограф Господин Леземан, ама има и такива колеги дето снимат само джепези и то само на посредствени резолюции- повечето действат така..... И после.....??//



Публикацията е редактирана (29-10-09 22:59)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   29-10-09 23:10

Аз не мога да коментирам, не съм ви на мегапикселите. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   29-10-09 23:27

Колега, дано си намериш достоен помощник, дето да не мрънка за мегапикселите и да извади качествени снимки! Аз лично се засегнах, че IXUS-a е по-малко от 12, но те разбирам!

(Аз бих написал даже 14, за да прецакам всички Никонци [smilie18] )



Публикацията е редактирана (29-10-09 23:27)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   29-10-09 23:32

Автор: Myth
Дата: 29-10-09 22:11

Асахиииии, някъде да съм казал, че се бутам? Не, попитах, защо...


Визирам себе си, не теб или няякой друг от темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Сватбен фотогрaф
Автор: caro-anton   
Дата:   29-10-09 23:53

Понеже имаше тема - защо няма да се оправим, да кажа - защото всеки е професор.

Човекът е казал - искам цвете от луната. Като имате само рози, не му се бутайте.

И също, в съседната тема - гадни били ХДР-тата на Ансел Адамс. Това е единственият ФотоФорум в света, където Ансел Адамс може да бъде изкаран абсолютен дилетант.

После що нямало да се оправим - ами няма.
България ще си остане една такава държава с едни такива хора.

Ще има и хора като... да не ги изброявам, че да не кажат, че ги четкам, но те ще са малцинство.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nenov   
Дата:   30-10-09 00:09

http://angelnenov.com/

цената я пише в сайта.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   30-10-09 00:31

Автор: caro-anton
Дата: 29-10-09 23:53

И също, в съседната тема - гадни били ХДР-тата на Ансел Адамс. Това е единственият ФотоФорум в света, където Ансел Адамс може да бъде изкаран абсолютен дилетант.
---
O, не е единственият:

http://theonlinephotographer.blogspot.com/2006/06/great-photographers-on-internet.html


И аз няма да си кривя душата, въпросните HDR-та не са технически добре - може да е от компресията/скана, може такива да са си. Съжалявам, но аз гледам снимката, не името на автора
- "Хмм, тази снимка нещо не ме кефи, на кого ли е, хмм, на Картие–Бресон, хей, елате да гледате и да се учите, бе, некадърници, как се снима!" [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lesemann   
Дата:   30-10-09 00:35

Благодаря на всички който се включиха така активно в темата, получих страхотни е-mail ли и обаждания от много интересни автори.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   30-10-09 00:43

Чил, моля те, кажи ми, че си на 15 години и че наистина е шега, което пишеш, че Ансел Адамс е правил ХДР...

Сори за спама.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   30-10-09 00:46

Автор: caro-anton
Дата: 30-10-09 00:43

Чил, моля те, кажи ми, че си на 15 години и че наистина е шега, което пишеш, че Ансел Адамс е правил ХДР...

Сори за спама.
---
Сакън, не съм казвал никога, че е правил ХДР, откъде ти хрумна?

Като казвам "въпросните" имам предвид първите четири снимки в "съседната тема", не знам кой ги е правил.

Иначе, малко невероятно Св.Адамс да е правил ХДР през 1984 или по-рано. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Баси, като снимаме цифрово и цветно, ядем доматиту с колците, нали?

Върви разправяй после, че нямаш сестра "Хахаха, Чил твърди, че Ансел Адамс правил ХДР" ... [smilie23]



Публикацията е редактирана (30-10-09 00:51)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cameraman   
Дата:   30-10-09 00:48

[smilie10] написа:

>

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: orakk   
Дата:   30-10-09 02:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bpavlov   
Дата:   30-10-09 03:03

тъкмо мислех, че темата се е изчерпала...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: frenchev   
Дата:   30-10-09 11:53

пази боже сляпо да прогледа

токова ли е трудно да не се спами

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   30-10-09 12:42

orakk [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kahcolor   
Дата:   30-10-09 12:52

Ей само безделници и безработни в тоя форум бе...и всички са много отворени! Човек да ви каже дума и всички отвяте ЕЙ такива усти. Вместо да вземете да понаучите нещо от човека, защото наистина има какво да научите, вие се заяждате![ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sprintgb   
Дата:   30-10-09 12:54

Тука в този форум има толкова много философи че направо незнам.......

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Myth   
Дата:   30-10-09 13:03

Ами аз се опитах да науча ама човека каза, че се е започнало с глупавите въпроси.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »