Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re:
Автор: Myth   
Дата:   27-10-09 09:54

Ползвам на домашния си компютър Win 7 още с излизането на бетите, не от първите, но... Ами мога да кажа само хубави думи за този Win 7 не е тежък и е стабилен, не ми е правил проблеми. Вистата на работата е по-тежка, но с нея също не съм имал проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tziko   
Дата:   27-10-09 10:30

Абе 7цата си е юзер-френдли от всякъде. Аз сега съм с 64волтовата версия ама не кефи нещо, няма достъчно софт. (доста използвани от мен програми нямат 64битова версия) скоро ще минавам пак на 32волта. След някоя друга година като стане с 8гб рам щяйгата, ще си струва да си на 64волта. Иначе 7 още докато тръгне за фърст таим и ти става ясно, че е друга бира(както се казва тука).

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vinse   
Дата:   27-10-09 10:36

Ми, че то не пречи 32 бит. приложения да върват на 64 бит. система [smilie7] Стига да не са прекалено стари.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IDA   
Дата:   27-10-09 14:52

Някой може ли да каже, как на Win7-64 вървят 64-битовите версии на CS4 и ALR спрямо Vista Ultimate 64-bit?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tziko   
Дата:   27-10-09 14:59

Vinse, на някои пречи, а на които не пречи, се обезмисля идеята
IDA, не съм пробвал, но прдполагам ще е по-добре на 7цата, като имам в предвид колко по-малко ресурс ползва спрямо вистата.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CyberGene   
Дата:   27-10-09 16:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   27-10-09 16:38

ЪЪЪъ, ама драйвера за мрежата на Вин7 ли е или такъв от производителя на мрежовата карта? Защото и намен мрежата ми тръгна веднага след инсталацията на Вин7, но аз после си качнах този от НР...

???

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: doca   
Дата:   27-10-09 16:43

Понеже и аз съм от нетърпеливите, тази неделя ще сложа на моето "Lenovo N200- 0769 BRG" 64 bit version на MS WIN 7.
Вече записах с Nero DVD-то.
От 3 месеца лаптопа ми работи много добре с Vista Ultimate, но съм го пробвал и с Black edition, ...въобще се държи доста прилично.
Е, не е като служебния ми Toshiba Satellite P300-15C, но и това ми е достатъчно.
Само HD ми е доста малък-120 GB, но RAM-a ми е достатъчно за това, което върша с него/2 GB/
Не виждам обаче драйвери в сайта на Lenovo за win7, че въпросът ми е:
дали тези от Vista 64-bit ще станат за win7 64-bit version?
Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tziko   
Дата:   27-10-09 16:49

7цата бачка с драивери от Виста! Не съм имал устриство което да не подкара 7цата вкл. една уеб камера дето на Вистата така и не можах да я подкарам. Мисълта ми е, че ако искате оригинални драйвери, теглете за Виста съответно за 32 или 64 волта.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ползва Windows 7 ?
Автор: bobihot   
Дата:   30-10-09 13:45

doca , ти си от най-търпеливите, нетърпеливите са с 7 от преди НГ...

Добрият ъпгрейд (за сега гледам да ги карам успоредно):)


http://s41.radikal.ru/i094/0910/ec/d8aad94b6f85.jpg

[ezik] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   30-10-09 13:49

doca, за Леново не знам, при НР нещата са доста прецизни и има за всеки модел отделни драйвери в сайта за поддръжка..

Бих казал, ето по това се познава, кой мисли, клиентите (администраторите) да имат по малко ядове!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CyberGene   
Дата:   30-10-09 16:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ползва Windows 7 ?
Автор: asahi   
Дата:   30-10-09 16:13

Глей ся кво ща направят газаджиите [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 1vo   
Дата:   30-10-09 16:23

Сайбър, напиши в гугъл "supercomputer" почети повечко и ела пак да ни светнеш на какво вървят Фераритата [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tziko   
Дата:   30-10-09 16:28

CyberGene ако беше Win 3.11 или Win 95 примера щеше да по в час, ама за линуксите няма граници.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CyberGene   
Дата:   30-10-09 16:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jivkojj   
Дата:   30-10-09 17:04

Жалко, че много хора мислят като CyberGene. [smilie2]

и 2-те ОС имат предимства, а перфектната система би била комбинация от 2-те. Всички знаете предимствата на Виндовс и можете да ми ги изрицитирате, затова аз като потребител на 2-те бих могъл да спомена 2-3 неща какво MS би могла да "осинови" от Линукс за да се доближи тяхната ОС до перфектната от потребителска гледна точка ОС:

- на една ОС не са необходими антивирусна и огнена стена. Те само ядат излишни ресурси и генерират разходи за потребителя.

- инсталирене, поддръжка и ъпдейтване на софтуер.

- поддържане на стандартите, а не бягство от тях

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ipolit   
Дата:   30-10-09 17:16

Бе убунтуто си е яко.
А някой вече ползва ли moblin - мноо зарибяващо.
http://www.youtube.com/watch?v=vsCpIeLLoT8

A windowsa бива (туй пък как можах да го кажа), инсталирах го на разни типове на работа да тестват преди да поръчаме и са доволни. Аз разбира се с такова нещо няма да си мъча компютърчетата.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   30-10-09 17:23

CyberGene, каква квалификация имаш според теб, за да даваш подобни оценки?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CyberGene   
Дата:   30-10-09 17:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jivkojj   
Дата:   30-10-09 17:35

CyberGene, а ти какво именно имаш против линукс?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CyberGene   
Дата:   30-10-09 17:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ipolit   
Дата:   30-10-09 17:40

То остава и нещо друго да кажеш кат пишеш на C# и кълнеш моното от сутрин до здрач. Много ясно че Visual Studio е по-яко от всичко безплатно. От друга страна обаче, от потребителска гледна точка, ако купуваш един и същи компютър със 100 кинта разлика в цената и уиндоуса и линукса ще ти свършат същата работа за скайп, писане на мъдрости във фотофорума и дърпане на голотии от замундата, не виждам що тряба да правиш такива крайни изказвания и хората да си мислят че линукса е егати и ташака.
Тъй, че не приемам подобни заключения и дуене от позицията ти на програмист.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jivkojj   
Дата:   30-10-09 17:44

Ясна работата значи. Приказки.

А от оня блог с красноречивото име linuxhaters, разбрах че типа дето ги списва може да псува доста добре [smilie24]
Или просто може би е на заплата при една фирма.



Публикацията е редактирана (30-10-09 17:46)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CyberGene   
Дата:   30-10-09 17:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »