Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re:
Автор: Пърпъла   
Дата:   26-10-09 11:04

Ако сте студент и имате законна Виста - Майкрософт в момента имат невероятна промоция за ъпгрейд.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   26-10-09 11:06

студент със законна виста!? [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vinse   
Дата:   26-10-09 12:16

Може да се е излъгАл да купи лаптоп с лицензирана Глиста [smilie7]

Иначе Вин 7 [smilie24] Ползвам го още от бета версиите и съм много доволен, още тогава почти нямаше ядове с програмите, които ползвам на него. По едно време имаше някои претенции към хардуерните устройства в щайгата ми, но с РТМ версията проблемите се изчистиха. Системата лапа рамец (особено като е с включено Аеро), но за сметка на това я управлява много добре и обръщенията към харда сякаш са по-малко [smilie25]
Арна система, мисля да не я сменям в идните 3-4 години, после ще видиме какво ще измисли Бил Гей [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ползва Windows 7 ?
Автор: ivodam   
Дата:   26-10-09 12:17

d256h: При Уин 7 с едно натискане на една иконка при нужда минаваш в ХР режим и си правиш каквото трябва там, без никакъв проблем.

Иначе и аз се присъединявам към засега отличните впечатления!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: BirdOfPray   
Дата:   26-10-09 12:51

Ех... аз имам лаптоп със законна Виста на него... ама като не съм студент - пу-пу-пу :(

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stemer   
Дата:   26-10-09 15:09

А можете ли да препоръчате читав релйз, че като гледам много са се навъдили по фрее - магазините[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: beliot   
Дата:   26-10-09 15:16

Аз от два дни съм с този от замунда с последните актуализации(01.11.2009). Доволен съм, не ми е правил проблеми[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 12356joro   
Дата:   26-10-09 17:17

Не

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IDA   
Дата:   26-10-09 17:28

А как стои въпросът с Win 7 драйверите за лаптопи, особено по-старите модели?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: imipa   
Дата:   26-10-09 17:41

http://www.youtube.com/watch?v=Gk4FIIkKXdw

[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tudo   
Дата:   26-10-09 18:13

тук е мястото където младежите от Редмънд трябва наблегнат. Трябва да ускорят този процес.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ngoht   
Дата:   26-10-09 18:18

@ IDA
Всичко си прехваща и си работи [smile] Единствено може да имаш проблеми с функционалните бутони на клавиатурата.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vinse   
Дата:   26-10-09 18:20


MAC... in exchange of your kidney [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ползва Windows 7 ?
Автор: Coincidentia   
Дата:   26-10-09 18:43

Абе, понеже съм още малко като в небрано лозе - седмичката върви от половин час и се ориентирам още в ситуацията, та да питам как става фатката с този XP mode - евентуално по-плавничко да преминавам към новите нещица [smilie8]

Та, засега този половин час ми е недостатъчен за по-сериозни впечатления, но се чудя дали е възможно и скоростта, с която се копират файлове от флашка, да е по-бърза, щото поне на мен така ми се стори [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vinse   
Дата:   26-10-09 18:52

Windows Virtual PC with XP Mode не баца на всеки комп. За да работи виртуалната машина, компютърът ти трябва да поддържа хардуерна визуализация. За да видиш дали поддържа такава визуализация дръпни havdetectiontool.exe

http://www.mediafire.com/?rrim1mnf1z4


Скоростта на копирана на и от флашка зависи само от УСБ порта (дали е 1.1 или 2.0) и от скоростите на трансфер на самата флашка.



Публикацията е редактирана (26-10-09 18:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ползва Windows 7 ?
Автор: Coincidentia   
Дата:   26-10-09 19:01

vinse, meрси ти, дръпнах го това и ще го пробвам сега [smilie24] [beer]

За флашката и аз затова се зачудих, то даже си показваше по време на копирането, че е с 10 мб, ама на мен по някаква причина усещането ми беше, че става по-бързо... може би защото изглеждаше някак по-мазничко [smilie8]


едит: йок - There is no hardware-assisted virtualization support in the system. [smilie2]
Нищо де, ще го преживеем [cool] undefined



Публикацията е редактирана (26-10-09 19:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ползва Windows 7 ?
Автор: Coincidentia   
Дата:   26-10-09 19:32

Бре, таз гад поумняла явно - на дивайс мениджъра имах 3 работки, на които им трябват драйвъри, сложих сидито с драйвърите и за някви секунди без никакъв гък всичко някак си се е инсталирало [cool] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой ползва Windows 7 ?
Автор: ivodam   
Дата:   26-10-09 21:48

Coincidentia: Може и да имаш възможност за виртуализация, но да ти е изключена в настройките на БИОС-а, погледни там, където пише Virtual machine или нещо от сорта, трябва да е Enabled.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sun   
Дата:   26-10-09 23:08

Днес колега ми обяснява, че му предлагали в Технотата новата супер дупер промоция на 7 и той им казал че го ползва от месеци. -Аууу, откъде си го купихте? - Хааа, от Замундата си го купих.[ezik]
Аз вчера го сложих и на двата лаптопа - мн ме радва. Мазен, лъскав на Уиндоус не прилича.[smilie5] Всички драйвери сам си дръпна, само някои допълнителни екстри сам си сложих. А такава подреденост не е било, досега на всеки ъпдейт папки разни навсякъде. Общо взето кръстоска между предните - бърз като ХП и шарен, като виста. Гледах и тестове как Виста била по-бърза, ама не е точно така. При ежедневна работа седмицата е видимо по-добре(може и да идва от липсата на целене на иконките по таскбара - иконхънтинг[smilie18] )

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   26-10-09 23:13

Мазен, лъскав и грозен като смъртта - тея цветенца на уелкъм скрийна щяха да ми докарат гърч първия път като ги видях и сега всеки път като го включвам получавам леки конвулси.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sun   
Дата:   26-10-09 23:35

Аааа за цветенцата си е точно така, като се включват и мижам. Не искаха от форума някоя добре щракната китка да спестят тоя резил. Някой племенник на Гейтс ще да ги е сложил, и сега обяснява че той е създал 7.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ползва Windows 7 ?
Автор: Coincidentia   
Дата:   26-10-09 23:36

Ами май не ми изглежда в биоса да има нещо звучащо като да е по въпроса с виртуалната машинка...


http://photo-zona.net/images/user59316/album20766/large/1256591886_qaoj5410_IMG_3500.JPG




http://photo-zona.net/images/user59316/album20766/large/1256591888_eifo1778_IMG_3501.JPG




Тоест вероятно ще трябва да продължавам да разучавам как да си го направя повече по мой си вкус, а пък то това чудо безкрайно изглежда... досега си играх със speech recognition-a, голям купон си е [smilie5] А и що-годе прилично се справя хиенката... може би и заради моето произношение [smilie18] [cool]

Абе, не знам още до каква степен ще ми е точно за моите изисквания, трябва да си открия някои опции и да си го туикна предимно във визуална и организационна посока, ровичкам сега по десктоп теми и подобни чудесии... ама иначе явно е бая успешно, със сигурност откакто бачкам с компютри не съм виждал толкова категорично възхваляване на нещо софтуерно от толкова много хора, едва ли ще да е незаслужено [smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой ползва Windows 7 ?
Автор: vga   
Дата:   27-10-09 01:14

явно след Виста всичко изглежда добре... ще го видя и аз този нов Уиндоус, от любопитство най-малкото.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vinse   
Дата:   27-10-09 09:51

Цветята на уелкъм скрина и мен ме дразнят (ама жените много им се радват [smilie18]) и за това ги махам. Ей го на тула с който се сменят

http://tweaks.com/software/tweakslogon/


Сега може да забиете някоя снимка с повече кръв [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   27-10-09 09:51

Такааааа....

Вече два дни внимателно ползвам Вин7. Качнах го върху HP ноутбук. За този Вин, в сайта на НР има поддръжка с всички драйвери. В това отношение съм много доволен.

Въпреки, че има доста промени в интерфейса на Вин7, функциите които ми трябват се оказват на местата, където очаквам да бъдат. Това много ме радва, защото си личи, че е вложен много труд за да ни е по-лесно на нас потребителите

[thankyou]



Публикацията е редактирана (27-10-09 09:51)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »