Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5 ..  10 ..  16  17     всички  напред  последна
 Re:
Автор: dau   
Дата:   20-10-09 11:53

Обаче от dpreview направиха страшна излагация.... или някой там е заспал или от Канон са ги порязали... чак сега пуснаха инфото, а нямат и Hands on Preview нещо, което обикновено го пускат с новите камери на Канон [smilie8] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Тед   
Дата:   20-10-09 12:04

На това боди, много му рекламират АФ система.

Как мислите, с 39 крос-тайп сензора ... дали ще стигнат никонския 3д АФ Тракинг [smilie11] ?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d_ave   
Дата:   20-10-09 12:04

Е чакай де, те тооооолкова имат да пишат за него, че не е възможно толкова бързо:) пък то са снимки на тялото, снимки с тялото и т.н. и т.н.:) да не е лесна тяхната:))) не стига, че им се налага да снимат с най-новите още неизлязли апарати на пазара, че чак трябва и да описват надълго и нашироко:)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   20-10-09 12:11

Къстъм функциите за АФ



http://www.usa.canon.com/uploadedimages/FCK/Image/2009/EOS-1D%20Mark%20IV%20AF%20System/CFN%20Overvi



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: n1x0n   
Дата:   20-10-09 12:15

Поздрави за всички онези, на които точно тази камера ще им позволи да правят шедьоврите, които до вчера не са могли да направят! [smilie5]

п.п.
Пък това как 1.3 щяло да умре, го слушаме от има-няма 7-8 години.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zariio   
Дата:   20-10-09 12:17

Автор: exile
Дата: 20-10-09 10:50

Ние коментираме качеството на семплите, не на камерата [smile]

А тва качество на семплите не зависи ли от камерата с която са правени[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   20-10-09 12:18

Ted, никонския 3Д тракинг не знам какво има да му се достига. Някой да го ползва изобщо?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Тед   
Дата:   20-10-09 12:20

tantris, не ме разсмивай, макар времето да е приятно за майтапи[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   20-10-09 12:27

Добре бе човек, не знам колко си снимал с никон, но аз за половин година приложение на 3Д тракинга не намерих. Обикновеното серво си беше идеално за всички ситуации.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Георги   
Дата:   20-10-09 12:28

не работи сам викаш [smilie11] [smilie5] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 1d MkV
Автор: matasel   
Дата:   20-10-09 12:54

Докато не напряват камера с 10 кадъра в секунда при експонация на всеки един от тези 10 кадъра по 1 сек не ме занимавайте[smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mugen   
Дата:   20-10-09 13:17

Страшна камера [smilie10] , не ме кефи само 1/8000 пак [smilie18],
иначе това което ми направи лошо впечатление от dpreview,
е че при толкова езици нас пак ни няма,не че е нещо ново [ezik]

• English
• German
• French
• Dutch
• Danish
• Portuguese
• Finnish
• Italian
• Norwegian
• Swedish
• Spanish
• Greek
• Russian
• Polish
• Czech
• Hungarian
• Romanian
• Ukrainian
• Turkish
• Arabic
• Thai
• Simplified Chinese
• Traditional Chinese
• Korean
• Japanese

Иначе честито на профи птичарите [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zariio   
Дата:   20-10-09 13:21

Аз пък тва не го разбирам да няма наш език,при положение че човек като чете темата ще остане с впечатление че поне месец производството на тоз модел ще е съсредоточено към нашия пазар[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Alex-dan   
Дата:   20-10-09 13:25

mugen, викаш - даже японски има, пък бг не [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Пешо   
Дата:   20-10-09 13:28

Рупа пуканки и се смее на простотии.



Публикацията е редактирана (20-10-09 13:29)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mugen   
Дата:   20-10-09 13:29

ами при наличието на Руски и Украински да няма Български, тва е нашата азбука все пак [smilie22] [smilie23]
Да не говорим, че всички около нас са отчетени, Румъния, Турция и Гърция [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   20-10-09 13:33

Аз мисля че поне 1000 броя са поръчани вече у нас [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: borovinka   
Дата:   20-10-09 13:34

За какво да слагат български език - за 40-те камери, които ще продадат тука ли ?


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mugen   
Дата:   20-10-09 13:34

сега ще се стреснат и ще издялат един превод на бързо [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mugen   
Дата:   20-10-09 13:35

borovinka, в Румъния или Унгария повече ли ще продадат? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zariio   
Дата:   20-10-09 13:36

Щото пък в Румъния ще се утрепят да го купуват[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bpavlov   
Дата:   20-10-09 13:36

Иводам - Първото и основно нещо, което не мога да направя с 1Дс Марк 3 или 4, е, да си го купя, заради двойната цена. Второто нещо което не мога да направя е да снимам идеални снимки на 1600 аса. Бързината може да се пренебрегне, не е чак толкова важна.

Замисли се само, колко професионални спортни фотографи и има в една държава, умножи го по броя на държавите и ще получиш не повече от 3% от общите продадени бройки на 1ДМк2 и 3. Всички останали, които купуват 1Д, щяха да са по-доволни на ФФ.

И не мога да разбера какво толкова го превъзнасяте тоя апарат, каква му е толкова разликата от Марк 3? Виделото? Или 16 Мп, които на същия размер матрица ще направят неизползваеми иначе много добри обективи (35/1.4 например). Шума? Ами те Сони скоро в бюджетни камерки ще имат по-нисък шум от Марковете. За какво начишкване на конкуренцията говорите?

Трябваше да е ФФ, срам Канон [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bpavlov   
Дата:   20-10-09 13:42

да не збравяме, че по-голямата част от обективите са изчислени с фокусни разстояния за ФФ. Някои от обективите, които наполовина се обезсмислят на 1.3х са 16-35, 24-70, 50/1.2Л както и всички широки под 20 мм. 70-200 също на фулфрейм ми е много по-използваем

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   20-10-09 13:44

bpavlov - FF ще има февруари, за да може да се види къде са му слабостите на този, да се поправят и да се пусне двойно по-скъпият Ds.

За какво да си убиват Ds серията, да не са луди???

Истината е една- този апарат и 7D не са направени за потребителите. Те са направени, за да го нач*кат на Никон затова, че започнаха войната - "ти прави, аз ще правя по-добро". Е сега им го наб*ха на хартия, пък който иска да купува. Важна е пропагандата.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   20-10-09 13:45

didesignbg рече

Изглежда от Канон започват играта, каквото ти направиш, аз ще го направя по-добре.
По същия начин както 7д затвори д300, така и новия мрак затваря д3, поне по спецификации.
Впечатляващо е.


Аз пък, напротив, мисля че този ход на Канон не е нищо особено. Добре, вече догонват Никон в телата и матриците, това на всички е ясно. D3/D300 излезнаха преди колко години?

Чудите се, защо Никон пуснали само -s версии на топ камерите си.. ами за какво да пускат нещо друго, след като на пазара така или иначе няма по-добро? Като мине още време, като се понатрупат още нови технологии, тогава има смисъл. Нима със сегашните камери (че и с 1Dmk3) не можете да снимате? Като ТЯЛО тази нова камера с какво е по-добра?

Автофокуса? Че нали автофокуса на 1D беше перфектен? Как може да се подобри нещо перфектно? [smilie3]

Тъй де, честито на тия дето им се е изчакало чакането, та вече могат да мирясат [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5 ..  10 ..  16  17     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »