Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re:
Автор: E-3   
Дата:   06-10-09 09:54

Нито се цупя, нито съм прав. Съгласен съм с всичко написано по-горе.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GM   
Дата:   06-10-09 10:10

Coloritko- не бери гайле...като минеш през Бл-д на Е3-ката ще има и 40-150 3-5/4-5 с филтър отпред.Ще ти покажа и подаръка от Олимпус по случай 90г на фирмата[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: valentines   
Дата:   06-10-09 10:33

сигурно не му е приятно на колоритко, но браво, че споделя такава информация..аман от простотии..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danny_falin   
Дата:   06-10-09 10:34

абе много ясно че ще си го даде на този който му е по близо и няма да чака пари от куриер после, тва понякога са еб@си мъките и разправиите, единствената грешка е че е обещал да го запази, трябвало е просто да каже че ако няма желаещ до тогава ще му го даде, а не да му го запазва

аз лично с куриери такива драми съм имал, че предпочитам да дам някой лев отгоре и да не се разправям

нищо толкова нередно не е направил човека, много ясно че веднага тук и в кеш е по-добре от след 10 дена с куриер

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   06-10-09 10:37

...тъкмо се уталожиха нещата и вече виждам темата в десетина страници... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   06-10-09 10:42

между другото евала и на Е-3, че си признава грешката.

Колко дървени глави в тоя форум са се псували за подобни неща не е истина [smile]

И не знам за вас, но на мен ми е по-терсене да продавам, отколкото да купувам. Човека отсреща ги е събирал тези пари, продавал, теглил заеми, кой знае откъде ги е намерил...

Отговори на това съобщение
 Re: Не се постъпва така...
Автор: nicos   
Дата:   06-10-09 15:22

Да наистина евалата, че се признава грешката, ама по-важното е да не я повтаря. Въпреки че лично аз едва ли ще си купя нещо от него, както и доста други хора прочели темата.
Кофти постъпка [smilie23]
Между другото не виждам защо колоритко, да не публикува съобщенията. Каквото повикало, такова се обадило.



Публикацията е редактирана (06-10-09 15:23)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: johnny_fx   
Дата:   06-10-09 16:22

"Казана дума, хвърлен камък" - Това нищо ли не значи в днешно време? Като си се обещал, обещал. Дори на загуба и с неудобства пак трябва да си изпълниш обещанието. Да си внимавал преди това.

Станалото, станало. Сега остава всеки да си извади поуките и да не се повтарят такива неща /макар да се съмнявам/.



Публикацията е редактирана (06-10-09 16:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Не се постъпва така...
Автор: docenta   
Дата:   06-10-09 16:22

Е-3 е постъпил противозаконно, защото сделката се счита за сключена в момента на потвърждение от отсрещната страна, че купува! Закона ясно си го казва.

Преди време щях да купувам обектив от една девойка и по едно време тя ми се обади и каза, че има друг клиент и предпочита да продаде обектива на него и дали ми е проблем...казах, че не е и няма драми.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: seal   
Дата:   06-10-09 16:24

Е-3 е постъпил противозаконно, защото сделката се счита за сключена в момента на потвърждение от отсрещната страна, че купува! Закона ясно си го казва.

Направо се оляхте вече

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ricardo   
Дата:   06-10-09 17:18

Мда, а оръжието на престъплението е photo-forum.net [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: coloritko   
Дата:   06-10-09 19:13

Не се почувсвах по-добре като пуснах тази тема, а и не е това целта ми. Нищо лошо няма да се знае от другите съфорумци кой какви ги върши, за да има по-малко ощетени в бъдеще. Наистина трябва както пише darksorrow, да има рейтинг в базара. Ако Е-3 ми беше звъннал по телефона и казал че му е спешно, веднага да бях пратил някой да го вземе. Сигурно е спестил и от телефонни разговори. Личното съобщение имах възможност да прочета твърде късно, пък и е написано при свършен факт.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jekopj   
Дата:   06-10-09 20:00

Дано има хора в базара,които да са супер точни,че аз въпреки старанията си,за няма три години натрупах три гафа...без да съм ги искал,камо ли нарочно.

Полезното е,че ми стана навик да проверявам след всяка продажба дали всичко е ОК и след всяка покупка да се обаждам,че всичко е ОК,за да е спокоен изпращача.

В тази връзка бих работил с Е-3,понеже се иска дупе и да си признаеш неудачата /гафа/...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   06-10-09 21:04

аз пък след тая драма не бих продала нищо на Колоритко! Личната кореспонденция за това се нарича "лична" защото НЕ СЕ чете от всички!
За мен тази постъпка е не по-малко некоректна от тази на продавача,който(ако не забелязвате) се извини неколкократно.Направил го и в ЛИЧНИТЕ бележки!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nicos   
Дата:   06-10-09 21:12

То пък той не би купил нищо от тебе сигурно [smilie5] [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (06-10-09 21:15)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nositel   
Дата:   06-10-09 21:13

И каква файда от извинение, когато се е осрал! Това противоречи на всякаква бизнес-етика(логика)! Работиш за името си години, за да работи то за теб. А се губи лесно! Ние ли ще откриваме топлата вода пак!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: darksorrow   
Дата:   06-10-09 21:17

добре реагира човекът, всъщност - открито си призна грешката, което не че го извинява, но поне говори хубаво за него.

просто само на когото не се е случвало нещо такова, не знае какво е усещането. не е хич приятно.

дано следващите покупко-продажби са по-успешни и за двете страни..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nositel   
Дата:   06-10-09 21:23

Дори и в Бг. вече казаната дума е договор, и то по-сериозен от писмения. Пример строит. бизнес, щот и при писмен тръгни да се съдиш! Има една дума "АВТОРИТЕТ"...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nositel   
Дата:   06-10-09 21:25

Т.е. не дума, а понятие.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   06-10-09 21:25

офф..айде стига глупости вече!!! Ама умирате да се надъхвате по темите,пфуу![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chavdarpg   
Дата:   06-10-09 21:33

Голям праз,сега това ще стане повод за III-та световна война.Само пълните форума със безсмислени теми и хленчения.
Имате си телефоните да сте се разбрали предварително,а не сега да рИвеше като обран евреин. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »