Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re:
Автор: navy   
Дата:   06-10-09 12:54

Аз пък още през 1987-а някъде пък бях активист в клуб компютъъъър [smilie25]
Ко знаете Вие, а?
И винаги се пазеше една машина за 'нас' [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 с вграден калибратор за монитор
Автор: d256h   
Дата:   06-10-09 12:58

Аз знам...
Още си пазя Правец 8А, който си сглобих от гола дънна платка и чаркуляк от битака, що ходене до Правец беше, за джаджи...
Преди това Правец 8Д...

Ама си ги къткам у дома, щото след още 20 години ще им взема кинтите [smilie5]


.. ако съм жив!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Jankoff   
Дата:   06-10-09 15:53

Вижте, ще повторя. Нямам ПРЕТЕНЦИИ да знам много за компютрите, нито имам намерения да споря за технически работи с техничари като d256h. Все едно той да спори с мен за нещо в моята област. Но знам предостатъчно.
Не съм длъжен да знам как да подкарам Full HD клип на XP! Трябваше Канон да ми обясни - и да ми даде плейър. Все едно да си купиш котлон и да не ти дадат кабел за него!?!?
Но понеже и примери давате, аз сега ще ви дам друг пример за Майкрософт. И да видим как ще ми го обясните.
Аз осигурявам (така да се каже) софтуер за жена ми вкъщи да си пише презентациите си - на Power Point. Службата ми дава на мен XP и M.Office. Така.
Прави жена ми една презентация цял ден. Вечерта иска да сейвне, не може. Вика ме. И аз не мога. Предният вариант на презентацията е от сутринта! Губи цял ден къртовска работа! И има още само един ден до изнасяне на доклада!
Така. Съответно и аз побеснявам почти почвам да крещя! Защото у мен е отговорността - не съм направил компютъра жена ми да си свърши работата.
И какво стана ли? Слушайте добре! След като опитах по какви ли не начини да отворя файла - Power Point отказа сто пъти, като включително пробвах и по-нови и по-стари версии на M.Office, се плеснах по челото и се сетих нещо. Бях се отчаял, бях сигурен, че няма да стане, но реших да опитам.
СЛУШАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО!
Инсталирах Open Office. Казах му: "отвори този файл"! И Open Office ГО ОТВОРИ МОМЕНТАЛНО!
Добре! Питам: КАК МОЖЕ МАЙКРОСОФТ ДА МИ ПРАВЯТ НЯКАКЪВ СОФТУЕР, ДА ИСКАТ ЗА НЕГО КОШОВЕ ПАРИ, ДА ГО ДАВАТ НА РАЗНИ ХИПОПОТАМИ КАТО ОНЯ, ДЕТО УМРЯ, ДА ГО КУПУВА ЗА БЪЛГАРСКОТО ПРАВИТЕЛСТВО ЗА МИЛИОНИ ДОЛАРИ (ПАРИ ОТ ДЖОБА НА ДАНЪКОПЛАТЕЦА), И ТОЯ СОФТУЕР ДА НЕ МОЖЕ ДА ОТВОРИ ФАЙЛ, КОЙТО САМ Е СЪЗДАЛ?
И КАК МОЖЕ В СЪЩОТО ВРЕМЕ ДРУГА ФИРМА ДА НАПРАВИ СОФТУЕР, КОЙТО Е ПО-ДОБЪР, С ПО-ДОБЪР ИНТЕРФЕЙС, ПО-НАДЕЖДЕН, ДАВА СЕ БЕЗПЛАТНО - И ТОЙ ДОРИ КОРИГИРА ГРЕШКИТЕ НА МАЙКРОСОФТ?
ХА, ОТГОВОРЕТЕ МИ НА ТОЗИ ВЪПРОС!
БАЛГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
И НЕ МИ ОБЯСНЯВАЙТЕ ВЕЧЕ, ЧЕ АЗ НЕ РАЗБИРАМ, А СЕ ЗАМИСЛЕТЕ КОЙ КАКВО ПРАВИ В ГОЛЕМИТЕ ФИРМИ И ЗАЩО И КАК ГО ПРАВИ!


Отговори на това съобщение
 Re: Windows 7 с вграден калибратор за монитор
Автор: snowdrop   
Дата:   06-10-09 16:12

Jankoff, кажи на жена се да сейва по-често, а не само в края на деня.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   06-10-09 16:27

Jankoff, може и го прави, защото така получава повече $$$ които чрез "фондациите" си "инвестира" в страни като нашата.
Защо им е да го правят по-добър, след като има балъци, дето им плащат за това?

И аз да му бутнат в ръцете такава далавера, след като съм си продал душата (съгласил се) ще правя същото. Тоест, хич няма и да ги мисля, плебеите...

Сърдете се на IBM.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   06-10-09 16:44

Опън офиса е боза ве... и таблицата му калпава [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   06-10-09 17:16

Jankoff не се ядосвай, 'има неща на този свят, които не могат да се обяснят !'

По повод горното в кавички, ето един виц:

Седи един мъж на бара и се налива, пъшка, изглежда много нещастен. Гледал го бармана, накрая не издържал и го попитал... Какво има бе човек, много зле изглеждаш? Другия му отвърнал посърнало - Има неща на тоя свят дето не могат да се обяснят! и Пак тежко въздъхнал...
Бармана много настоявал да разбере, какво толкова се е случило и чул следната история..

Нашия човек, една сутрин, преди да тръгне за работа решил да изпие една чаша прясно мляко. Отваря хладилника и опаааа, свършило... нищо, нали си има крава в обора, ще си издои. Отива, както е по костюм и вратовръзка, взима една купа и започва да дои кравата. Тъкмо вече привършвал с пълненето на купата, кравата ритнала с крак и млякото се разляло. Нищо, пак ще надоя, казал си мъжа..... , но преди това вързал с една сиджимка крака на кравата за гредата отстрани. Тъкмо привършвал с второто доене и кравата, за лош късмет отново ритнала млякото, но с другия крак. Ей, ядосал се мъжа...ама нищо де, ще опита трети път. Огледал се за въже, за да върже и другия крак на кравата, но не открил. Решил да я завърже с колана си от кръста, смъкнал го и я вързал. Доил, доил и вече предвкусвал как ще си отпива от млякото, но уви, кравата размахала опашка и за трети път разляла купата с млякото. Мъжът много се ядосал и решил да вземе всички мерки срещу подобни случаи. Свалил вратовръзката си, вързал опашката на кравата за гредата над главата си. Тъкмо да започне да дои, но като се изправил, понеже нямал колан, панталона му се смъкнал...
В това време в обора влезнала жената му и що да види? Кравата с вързани крака, опашката фиксирана здраво за горната греда на обора, мъжа и със свален панталон точно зад нея... Мръсник! - разаплакано избягала тя навън.

Разказал тази история човека от бара и пак въздъхнал...

-Има неща на този свят, които не могат да се обяснят !
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   06-10-09 17:18

d256h [smilie24] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mediac   
Дата:   06-10-09 19:16

Един поздрав от мен за Пърпъла http://www.youtube.com/watch?v=Gyj01YnOQOE&feature=related



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   06-10-09 21:10

Jankoff право дума и от всичко дето прочетох по горе великите "благини" на новата винбоза Линукс го има от години. Никой не можа да ми даде основателна причина да пълня на чичко Гейтс гушата, след като мога ползвам изцяло безплатна операционна система [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Jankoff   
Дата:   06-10-09 21:50

Хат така! Много съм съгласен с 4i4obenjy!
Обаче и d256h много ме разсмя с тоя виц!
Сега, аз всеки ден псувам Бил за глупостите, дето прави, но и трябва да му се признае, че е пич. Печели пари, ама дава и за благотворителност. Един веднъж го беше питал - не мисли ли, че софтуерът трябва да е безплатен. Бил помислил, помислил, и отговорил: "Да. И хардуерът също."
Аз пък казвам, че това за хардуера ще стане през комунизма - като го построи капитализмът.
И той капитализмът почти го е построил. Ама не навсякъде.
Наздраве със Старопрамен
[beer]
и We Rock :


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: k_vakanin   
Дата:   08-10-09 18:36

Windows 7 е улекотена версия на Vista, поне според мен. С 7-ца съм от вече няколко месеца и по-доволен няма как да съм всичко и е супер [smilie24] [smile] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   08-10-09 20:17

Предполагам, става въпрос за това, че "Windows 7 е Олекотена версия на Vista", а пък ти си "СЪС 7-ца..." [beer] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   08-10-09 20:56

Аз пък предполагам, че посредствеността в правописа се разпростира и върху други области на познанието.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »