Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re:
Автор: nikidimov   
Дата:   06-10-09 13:55

до deja.vu
Заповядай на някоя от сбирките всичко това написано да ни го кажеш лично в очите - почерпката от адаша я имаш, от мен също. Имаше някъде тук, из форума, тема, написана от администратор на сайта, как се прави една изложба и с какво е свързано това. Намери и я прочети - тогава сигурно ще ти се изяснят много неща. И тогава сигурно ще имаш повече уважение към хората, които с ЛИЧНИ средства са създали нещо, което ни носи радост и в някаква степен удовлетвореност.
Ти борил ли си се с Община за места за изложба? Ти работил ли си за "хората" за Бог да прости, за да ти предоставят изложбена площ? Виждал ли си презрителното отношение на чиновника към твоя труд и неразбирането, че и фотографията е изкуство? Харчил ли си от джоба си хиляди левове за да представиш страната си извън нейните предели и сблъсквал ли си се с лайнарщината на комисии от Министерството на културата?...
Лесно се лае срещу луната, но трудно се сере на нея.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: j_mironski   
Дата:   06-10-09 16:26

nikidimov - благодаря за подкрепата

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: deja.vu   
Дата:   06-10-09 20:11

Съжалявам за тона ми ,но беше провокиран.

Исках да се регна в този сайт.

Вместо това трябва да нося от девет дола вода,за да успея някак си в начинанието да се доказвам на неизвестно кой.
До толкова е усложнена процедурата.

Не държа да качвам някъде снимки j_mironski.
И по сбирки да ходя, нито лично да познавам, който и да било.

Освен това, ракия не пия.

Чисто сантиментални са ми подбудите.

Града.


Колкото до сдружението,дейноста му и всичко ,което правите във връзка с това HSGeorgiev е похвално.
Успех занапред.



Публикацията е редактирана (06-10-09 20:14)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marto   
Дата:   06-10-09 20:16

Автор: nikidimov
Дата: 06-10-09 13:55

Лесно се лае срещу луната, но трудно се сере на нея.



Много ми хареса [smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »