Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна
 Re:
Автор: lusvet   
Дата:   29-09-09 09:36

po obiad obiaviavat novinite[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   29-09-09 09:43

Нещо йок работата... не се знае изобщо свързан ли е с фотография анонса... може да е калкулатор таблет примерно...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jester   
Дата:   29-09-09 09:47

Мхм, това малко като с всички дати до момента в историята, в които човечеството очакваше края на света. Чакали, чакали, накрая станала следващата дата :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ecobo   
Дата:   29-09-09 09:47

Аз пък ви се чудя за чий ви е 1Д4, та го чакате с такова нетърпение. С какво ще ви помогне да правите по-добри снимки?
И сега има прекрасни тела, които имат всичко необходимо за да правите хубави снимки - Канон, Никон, Сони, Оли, Пентакс... Само да ви се снима.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   29-09-09 09:55

Аз пък се чудя, как досега не сте спретнали специален отрят, тъй де -- делегация, която да ходи по тези мероприятия и после да осведомява зажаднелите за новини от Канон форумци.

Даже може и допълнителен бизнес да се развива, с новини от Сони, Никон, Пентакс...

Отговори на това съобщение
 Re: 1D4 анонс на 29.Сеп ?
Автор: stanivoev   
Дата:   29-09-09 09:55

Georgi_Kocakov снимката е фалшива, V не идентично с букви.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zariio   
Дата:   29-09-09 10:18

ecobo,а ти откога чакаш и се каниш да сменяш а[smilie3]
Недей така че сме се наслушали [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ecobo   
Дата:   29-09-09 10:27

Е, аз ако реша да сменям, нямам проблем, и сега има какво да купя. Не съм се решил просто, щото продаването да стъкларията и купуването на нова ще ме вкара поне с 10 бона. Пък и не се оплаквам от сегашната ми машинка - нямам случай да не съм могъл да си свърша ртаботата по вина на техниката...
Ама да чакам да излезе примерно 1Дс4 - трябва или да съм луд, или да съм спечелил джакпота от тотото [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   29-09-09 10:36

Кобо, като не снимаш бързи работи или на високо ИСО, за това така мислиш...
факт е в момента че Канон нямат камера, която да отговаря на Д3 и имат близо до Д3Х...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ecobo   
Дата:   29-09-09 10:42

Еми ако на някого много му трябва камера като Д3, да взема Д3 - къде е проблема [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: 1D4 анонс на 29.Сеп ?
Автор: Canon   
Дата:   29-09-09 10:56

dau
Та казваш бързите работи за снимане с Д3Х и 1 кад/сек е добре нали? Ония с 10/кад сек на канон са бавни спрямо него

Отговори на това съобщение
 Re: 1D4 анонс на 29.Сеп ?
Автор: dau   
Дата:   29-09-09 10:58

Я виж преди малко какво каза сам за стъклата...

Пък и доста от стъклата, които ми трябват ги няма при Никон...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ksuhorukov   
Дата:   29-09-09 11:56

Какво стана сега, да чакаме ли още 5-6 минути?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   29-09-09 12:06

Абе няма да има нищо... почивайте спокойно...
има време до февруари...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: todorov   
Дата:   29-09-09 12:08

Затова пък Хаси и Фейз Уан си казаха...

Канон утре ... или дтугата година. Всъщност на кой му пука [smilie8]



Публикацията е редактирана (29-09-09 12:08)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jivkojj   
Дата:   29-09-09 12:12

Първия пост на ShotlandetsaWildlife гласи:
Canon Press Event September 29, 2009?
From the world of anonymous. Someone is claiming they’ve been invited to a Canon press event on the 29th of September to see one of Canon’s “biggest and most important launches in history.”

от canonrumors е инфото!


А ето тука е анонсирана новина:
http://www.kaldata.com/comments.php?catid=3&id=49670

Японската компания Canon представи новата си платформа за печат. Тя носи заглавието imageRUNNER ADVANCE и според производителите е революционна технология, която ще предостави повишена активност, гарантирана сигурност и ще рекордно намали разходите....

"революционна технология"
Все пак да не забравяме, че Канон далеч не печели само от фототехника, а правят и принтери и други работи.



Публикацията е редактирана (29-09-09 12:13)

Отговори на това съобщение
 Re: 1D4 анонс на 29.Сеп ?
Автор: sauron69   
Дата:   29-09-09 12:15

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   29-09-09 12:16

брей тия от калдата много бързи, представили са новината 10 дена преди анонса и [smilie10] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jivkojj   
Дата:   29-09-09 12:19

Е то си е писано:

Someone is claiming they’ve been invited to a Canon press event on the 29th of September

Това не значи, че тая технология няма да бъдфе представена и в друга държава официално, но на друга дата. Що да не дигнат повече шум покрай “biggest and most important launches in history.” [smile]



Публикацията е редактирана (29-09-09 12:19)

Отговори на това съобщение
 Re: 1D4 анонс на 29.Сеп ?
Автор: nodoubt   
Дата:   29-09-09 12:22

Автор: dau
Дата: 29-09-09 10:58

Я виж преди малко какво каза сам за стъклата...

Пък и доста от стъклата, които ми трябват ги няма при Никон...



айде айде , чак да ти трябват , чак да ги няма [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Пешо   
Дата:   29-09-09 12:27

Кое ти трябва бе дау и никон да го нямат. Готини портретни ли или Тилт шифтове или пък макро обективи. Кое ти трябва толкова много че да не можеш да си свършиш работата с него.

А да аз забравих, че си боке фетишист. Дето хвърля пари за неща, щото видял от големите батковци, че те с това снимат.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   29-09-09 12:43

мнооо никонци в тая тема, аз се изнасям[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   29-09-09 12:52

Пешо изобщо не ти отива да говориш това, излагаш се като кифладжия, или може би ти отива кой знае...

14/2.8, 24/1.4, 35/1.4, 85/1.2, 135/2 70-200/4, никой от тези обективи Никон го нямат...

Или поне нямат аналог като картинка...

а пък новия 17ТС няма да го коментирам изобщо...

най-тъпото е че някои хора тука, да не казвам повечето, са толкова задръстени, че само за боке фетишисти си мислят и си мислят че това е всичко... ама то си е техен проблем че са задръстени [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: todorov   
Дата:   29-09-09 13:08

Какнон винаги са ми приличали на Тойота.
Отиваш значи наперен да си купиш новото авенсисче комби. Гледаш дизеляк та дрънка, форма - муцка, интериор - абе бива, макар че като пипнеш пласмасата ти заскърцва под пръстите, преживява се. А цената - средно 50К си е ОК по подразбиране.
Решаваш да преспиш един ден преди да си стиснете ръцете с продавача и мечтаейки напускаш шоурума.
Изведнъж на пътя ти попада дилър на Субару. Чувал си (отнякъде си) че били читави коли ама пък мноооооо скъпи за подръжка беееее. Но ти светва че все пак ще си купуваш нова (гаранционна кола) и решаваш да хвърлиш едно око. Естествено се ориентираш към форестъра, защото е комби и с изумление научаваш, че той е дизел (я, субару дизел), 4х4 и "о, боже" цена 52К. Естествено от пласмасовия вкус на интериора няма и помен.
М-дааа за пореден път се убеждаваш, че многото шум е шум за посредственост. Че голяма част от цената на твоята тойота ще бъде цената на този този шум който са ти вдигнали до Бога, за да идеш и си купиш поредното дърво.
Та втози ред на мисли, да видим какво ще излезе зад поредната "КАНОНада"...



Публикацията е редактирана (29-09-09 13:15)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: todorov   
Дата:   29-09-09 13:11

Дау пак се изказа:
тоя обектив: 135/2, никон го нямат:
http://imaging.nikon.com/products/imaging/lineup/lens/af/telephoto/af_dc135mmf_2d/index.htm

или пък може би Канон нямат аналог на този, вкл. и по картинка...
Дау, Дау ...


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »