Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Dublin's people след Sofia's people
Автор: bioma   
Дата:   08-09-09 12:51

Новото видео от Philip Bloom снимано с Canon 7D:

http://exposureroom.com/members/philipbloom.aspx/assets/240a64598d7f4fdabaa56130739d4a2c/

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   08-09-09 13:39

Оо, върховно! Как ще зарадвам слънцето сега! Любимият му град! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Spoof   
Дата:   08-09-09 13:50

Нашенското е в пъти по-добро и като изпълнение и като хора. Да не говорим, че тоя дръглив Канонски обектив е минал покрай Цайса :Р

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bioma   
Дата:   08-09-09 14:00

Цит: Нашенското е в пъти по-добро и като изпълнение и като хора.

Напълно съм съгласен.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dimara   
Дата:   08-09-09 16:25

Нямат място за сравнение двете филмчета. В едното има емоция, настроение,..... другото.... пияни ирландци [smilie18] (нямам нищо против тях, бившия ми шеф беше Дъблинско чедо, голям пич).

Според мен Dublin's people е вдъхновен от Sofia's people, но .....не се е получило.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Manchev   
Дата:   08-09-09 17:02

Баа много гнусни тия ирландци бе. Обаче HD-то еееее...баси якото качество вади апарата!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: solar_sea   
Дата:   08-09-09 17:09

На бързите скорости се вижда как линейното четене на сензора си казва думата [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   08-09-09 22:49

Това чудо е зверски качествено, неприлично качествено е направо! [smilie10]
Първото имам предвид, разбира се - дъблинското! Това Canon 7d е работа на дявола сигурно [smilie8]

Ако не бях го гледал първо него, сигурно и софийското щеше да ме впечатли, но на фона на Дъблин бледнее по всички параграфи.
И като качество, и като настроение с таз песньовка, и като всичко. Някак и хората явно не се отпускат или принципно не са толкова интересни... или и двете май [smilie8]

Но уискито в буркана с тези чешити и с тази безсрамно добра картина... пълна мания, прекрасно! [smilie24] [shtrak] [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hotsnail   
Дата:   08-09-09 23:04

Coincidentia софийското филче е първо и е снимано 5д марк 2.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   08-09-09 23:30

Да де, първо ми е на мен, защото първо го гледах него, а и е най-горе в списъка - което по-скоро е защото е последно по време, разбира се [smile]

Та понеже гледах първо дъблинските хора със 7д и толкова ме шашна, че като видях после софийското ми се стори доста по-малко добро... не знам, не разбирам от техника и не мога да кажа дали 5д диша прахта на 7д, мога да кажа само това, което виждам - дъблинското е с дяволски добро качество!

А и иначе цялостно и като атмосфера (за което несъмнено и песничката има вина), но и като хора дъблинското ме грабна тотално, някак ми е по-близко и приятно, вероятно и заради начина, по който се чувствам сега в Гент – едно прелестно място с прекрасни хора! [smile]
Има нещо, което се чувства във въздуха - тук хората не се затварят в черупките си, а някак се отдават на живота, сливат се, отпускат се, стават част от случващото се на улицата и всичко това по един много приятелски, позитивен, приятен, добър начин.
Всичко това вероятно се изписва и на лицата им и затова направо лъха на освободеност, на хубавост, на готинкост, на радост от живота, на... щастие! [smile]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »