Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re:
Автор: ilchoni   
Дата:   03-11-09 16:09


дата: 20.10.2009 17:03
качена в "Избрани": 03.11.2009 10:55

Ха, интересно. Тук не се ли гледа втората дата?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: geokar   
Дата:   03-11-09 16:39

Ами и аз така разбрах "качване в галерията", а не "качване в сайта" - виж параграф 2 от правилата. Така ще да е, защото за последните три дни няма рейтинг...



Публикацията е редактирана (03-11-09 16:41)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: minolta9   
Дата:   03-11-09 16:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: J0R0   
Дата:   03-11-09 16:51

Логиката на сайта е такава.
1. Качваш снимка в някоя галерия, но тя е видима само в личния ти профил.
2. Насочваш снимката със стрелката под тъмба да е видима за всички.

Квотите са различни. 1 - Можеш да качваш по ТРИ на ден, 2 - според квотата 2, 3 или 4 на 5 дни.

При конкурси - спирането на конкурса премахва галерията от списъка с галерии, в които можеш да качваш. Това се отнася до стъпка 1, не можеш вече да качваш снимки в този конкурс.

Качените вече снимки в профила ти, нито има как да бъдат изтрити, нито има как да ти бъде забранено да ги правиш видими за всички потребители.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: rebel_kid   
Дата:   03-11-09 17:34

до кога продължава гласуването? или вече свърши?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: geokar   
Дата:   03-11-09 17:36

Тц тц тц тюх бряаа! Пък аз реших да бъда честен, промених им галерията на вече качените в сайта "хора и улици" и си ги качвам в другите галерии. Да знаех, щях да "участвам в конкурса" чак до нова година (след закриването на изложбата даже!) - по три снимки на ден ако бях качвал предварително - е хееей, занапред ще знам. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilchoni   
Дата:   03-11-09 17:52

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   03-11-09 18:15

Ами участвай бе, като свърши гласуването и мине изложбата качвай даже още 3 години, твоя работа.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: geokar   
Дата:   03-11-09 18:27

[shtrak] [smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: geokar   
Дата:   04-11-09 01:43

Майтапа настрана - пак има рейтинг "последният 1 ден" (ще рече за публикувани през последния ден - т.е. 3.4. снимки). Ха честито!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   04-11-09 09:12

Е и какво като има рейтинг за последния 1 ден?
Снимките са публикувани в сайта до 31-ви след което има време само за гласуване. Ако някой след това си премества снимката в галерията, това си е негов проблем - губи време за гласуване.
Всъщност geokar, какъв ти е проблема??? Така е било с всички конкурси до сега - десетки на брой.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilchoni   
Дата:   04-11-09 09:57

boni, идеята му вероятно е, че така всеки може "изкуствено" да си удължи срока на конкурса.

А е и факт, че основно се гласува за последно публикуваните снимки, тъй като излизат по-напред.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   04-11-09 10:07

Няма нищо изкуствено. Конкурсът приключва на 10-ти. Резултатите се обявяват на 11-ти.
Качването на снимки в сайта е до 31-ви.
Ако някой пуска за гласуване вече качените си снимки след 31-ви си е негов проблем - има по-малко време за гласуване. Той нищо не удължава - напротив, скъсява.
Тези 10 дни гласуване ги даваме за компенсация на последно качилите, защото тези преди тях са имали много по-дълъг период. След 31-ви не гарантираме 10 дни.
Всички снимки след публикуването си са били по-напред и всички снимки са имали шанс да бъдат видяни.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   04-11-09 10:11

Илски, след 31-ви са пуснати за гласуване 20-на снимки. Цяла една снимка е успяла да влезе в рейтинга от всички 20 и то с цели 35 точки.
Страшен факт, страшна работа, страшен проблем....[cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilchoni   
Дата:   04-11-09 10:15

Не бре човек, за мен не е проблем. Просто се учудих на условията, не съм забелязала досега да са така всички конкурси. Ма явно грешката е в моя монитор [smilie18]

[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   04-11-09 10:44

При мен на 31-ви вечерта вече нямаше "Хора и улици" в списъка с категории за пускане на снимки[smilie2] Това не е първия конкурс на ФФ, в който става така.. Във всички други, не само фотографски конкурси из нета обаче винаги може да се пуска до 23:59 на последния обявен ден[smilie3] Това и при един предишен конкурс пак го спорихме и пак не се научихте[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: obicata   
Дата:   04-11-09 10:47

Илски, всички конкурси са така. На всички конкурси се обсъжда това. Винаги. Винаги се обяснява за стрелкичките под снимките и т.н. Васеки път едно и също. Всеки път се обясняват условията. Чак се чудя на Бони за търпението да пише едно и също всеки път. Както казваше един мой преподавател (лека му пръст): "Четете бе, колеги..."

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   04-11-09 10:56

Крист, пише ясно :

качване на снимки 02.09.2009-31.10.2009г

Не пише от 00.01 на 02-ри до 23.59 на 31-ви.
Ако сме искали да е така, щяхме да го напишем.
Ако качването на снимки беше 2 часа, съм съгласен, че трябва да се цепи минутата, защото всяка минута е ценна при времеви интервал от 2 часа..
Обаче качването на снимки беше 2 месеца, не два часа.

На 31-ви качването спира.

Имахте достатъчно време да си качите снимките. Имахте достатъчно време да си заредите профила със снимки, за да е проблем сега, че сте се сетили да си качите снимката в профила след 11 вечерта на 31-ви....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilchoni   
Дата:   04-11-09 13:09

е хубу де, питах си нещо сега, стига с лошо де, аааамаха [ezik]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: към админ
Автор: desper   
Дата:   04-11-09 19:06

към админ,бях един от първите качил снимка на "хора и улици" и с изненда отких че моите снимки не са в конкурса ,от личния ми профил са но ако се отиде и се разгледа автор деспер няма там,има ли някаква причина за това,или е просто технически проблем

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: neuromancer   
Дата:   04-11-09 19:37

цъкнал ли си стрелката под снимката, за да я пратиш за гласуване? къде ги търсиш и не ги намираш? обикновено проблема е при теб, ако всички други са наред

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »