Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   23-09-09 07:30

.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: etnosi   
Дата:   23-09-09 09:04

написана е дата в началото - 25 септември [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: BirdOfPray   
Дата:   23-09-09 23:53

http://photo-cult.com/album.php?fld=891

Отговори на това съобщение
 Re: КУПУВАМЕ СНИМКИ
Автор: mish01   
Дата:   26-09-09 04:35

какво стана със селекциата

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tormentor   
Дата:   26-09-09 13:32

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: etnosi   
Дата:   26-09-09 14:24

Първоначалната селекция е готова. Обявяването на окончателно избраните кадри ще стане към края на новата седмица. Издателството ще се свърже с авторите на избраните кадри за уточняване на подробностите.
Извиняваме се за забавянето, но правенето на такава книга е дълъг и сериозен процес. Благодарим на всички, които подходиха сериозно към нашата обява. Получихме около 800 кадъра и е необходимо малко повече време за да изберем най-доброто.

Биляна Хинова, арт директор на изданието


Отговори на това съобщение
 Re: КУПУВАМЕ СНИМКИ
Автор: fosto-original   
Дата:   07-10-09 10:19

[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: BirdOfPray   
Дата:   07-10-09 11:43

"към края на новата седмица" - Коя седмица по-точно, казвате !??[smilie8] [smilie11]



Публикацията е редактирана (07-10-09 11:46)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: j_mironski   
Дата:   08-10-09 19:26

Еееее как изпъснах това пълен съм с такива фотки

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mkaraveloff   
Дата:   18-10-09 12:31

здравейте,
за събирането на снимки бях ангажиран аз, на няколко пъти напомнях на издателите, че са поели ангажимен, и трябва сроковете да се спазват.последния път дори малко се поскарах с колегите. моя нагажимен беше до 25 септември и само за събирането на снимки. когато срокът за публикуването на избраните снимки не беше спазен, аз помолих да Ви се даде някакво обяснение. ето какво беше то:


"Първоначалната селекция е готова. Обявяването на окончателно избраните кадри ще стане към края на новата седмица. Издателството ще се свърже с авторите на избраните кадри за уточняване на подробностите.
Извиняваме се за забавянето, но правенето на такава книга е дълъг и сериозен процес. Благодарим на всички, които подходиха сериозно към нашата обява. Получихме около 800 кадъра и е необходимо малко повече време за да изберем най-доброто.

Биляна Хинова, арт директор на изданието"


сега след като мина толкова време, немога да оправдая издателите по никакъв начин. проектът ще се случи но явно се мотаят. ако бях видял темата по рано щях да се обадя в издателството, но понеже днес е неделя, ще го направя утре.

реално можех да не пиша, защото ангажимента ми свърши, но от уважение към форумците сега го правя...
още веднъж благодаря на всички които пратиха снимки....
нямам какво повече да ви кажа [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snooper   
Дата:   18-10-09 17:48

Мдам, тъй като "правенето на такава книга е дълъг и сериозен процес" - то съответно изисква и сериозно отношение към всеки етап от процеса, а не само да е дълго...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lomidol   
Дата:   18-10-09 18:28

Никой сериозен издател не би си организирал нещата по този начин.Това е някаква шега на някой колега и не виждам защо има толкова вълнения.Един човек със сериозни намерения първо би се представил за да може да се види с кого си имаме работа.Ако той се слави с лош имидж или с две думи вече се е оакал той ще се крие зад разни имена гордо и важно.Аз не бих пратил труда си,за да може господин Х да си прави далаверата.

Отговори на това съобщение
 Re: КУПУВАМЕ СНИМКИ
Автор: vlhr   
Дата:   15-12-09 21:20

Стана ми интересно дали някой от изпратилите фотографии (аз не съм от тях) е получил информация от издателите, ако не е тайна споделете.


Отговори на това съобщение
 Re: КУПУВАМЕ СНИМКИ
Автор: careaboutweb   
Дата:   15-12-09 21:34

https://photo-forum.net/i/1223775

https://photo-forum.net/i/1223771

Отговори на това съобщение
 Re: КУПУВАМЕ СНИМКИ
Автор: d256h   
Дата:   16-12-09 20:15

По моя преценка, в разговори с хора имащи отношение към различните етноси в България смятам, че има поне 30 етноса..

Особен интерс за мен представляват няколкото села в източна България, които са потомци на групи заселници дошли преди 800-1000 години познаващи до съвършенство обработката на желязо ...

Ако авторите на проекта успеят да направят наистина подробно и изчерпателно издание то ще бъде голямо богатство за всички !



Публикацията е редактирана (16-12-09 20:22)

Отговори на това съобщение
 Re: КУПУВАМЕ СНИМКИ
Автор: dessisslawa   
Дата:   16-12-09 20:45

Малка е вероятността това да се случи.

Два интересни линка:

http://old.eva.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=1008&Itemid=79

http://old.eva.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=451&Itemid=79

Наскоро разглеждах последния брой на списание "Мода", още сънувам кошмари.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »