Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re:
Автор: Mec   
Дата:   24-07-09 16:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: dinkoff   
Дата:   24-07-09 17:05

Братле туй за цигарите дето го изръси по-горе, ако беше толкова лесно и никой не го беше открил ти щеше да получиш нобелова награда за икономика, а аз щях да си хвърля дипломата и трудовата книжка на боклука.
Престани да се заяждаш с хората тук. Човека е обявил семинар - ако ще ходиш - добре. Ако няма да ходиш - недей.


Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: Pulsar   
Дата:   24-07-09 17:55

dinkoff /

Ти пък... Човекът има свободно време, к'во ся се заяждате с него... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: Mec   
Дата:   24-07-09 18:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: plamo   
Дата:   24-07-09 19:00

Приветствам горещо идеята за семинара, смятам че е нещо наистина полезно. Не е небходимо топлата вода да се преоткрива хиляди пъти. Въпроса ми към Борис е: не смяташ ли да направиш един семинар и в София.

Поздрави и успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: CanoniO   
Дата:   24-07-09 19:34

Абе те и 50 лева са едни парииии...
Събрал си се с хора, побъбрил си, изхарчил си 50 кинта, преживява се...

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: borisyankov   
Дата:   25-07-09 05:08

За София нищо не мога да обещая. Обаче се очертава втора дата за още един семинар, на същата тема седмица след 2ри, защото местата се позапълниха. Ще го обявя тук когато стане ясно.

Софиянци да не се притесняват от пътуване - колко му е до Пловдив, почти същото като да пресечеш София по диагонал [cool]

А иначе както виждате, който ще пътува е полезно да си пише в темата за да може да се идва на групички - много по-весело е, пътуването от неприятна необходимост се превръща в запознанство и приятно бъбрене с колеги. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: varushev   
Дата:   25-07-09 09:12

Аз ще идвам на втората дата, вече дори съм си платил :)

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: borovinka   
Дата:   27-07-09 13:53

Мда, ще се ходи до Пловдив :)

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: Тед   
Дата:   27-07-09 14:30

аз обичам боровинки [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: robi-bobi   
Дата:   27-07-09 14:55

който се чуди: Борис е точен и се занимава сериозно с това от няколко години

както каза Мик, всеки може да стигне до тези изводи, но му трябват години труд, проби и грешки

това е знание което се трупа, а не просто чете някъде
освен фотографски умения, изискват се и други такива, за които до скоро не се говореше много в БГ


относно цената: въпросните 50лв са достъпна инвестиция за всеки който има дори само интерес дори в тази област
на цената на много ефтин филтър или една хубава книга, получавате нагледно и напримерно предостатъчно за един хубав старт
дори и за опитните има тънкости, които ще им бъдат полезни




убеден съм че който отиде ще остане доволен
Успех

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: Mec   
Дата:   27-07-09 16:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: ksuhorukov   
Дата:   27-07-09 16:06

Боре, айде поне през седмица, че да мога и аз да дойда [smilie6] . И тази събота и следващата изобщо няма да съм в града, пък знаеш...

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: borisyankov   
Дата:   27-07-09 17:09

Mec, не те разбирам човече. Може ли всеки пост да има фундаментални грешки и не разбиране?

Точно микро сток фотографията е големият 'изравнител'. Всеки който отговаря на наистина минималните изисквания има право да качва снимки.

Клиента пък въобще не го интересува дали си опитен или не. Ако си направил свястна снимка ще се продава.

Не е нуждно да имаш студио, нито е нужно дори да снимаш в студио.

Изискването към качеството на снимките го покрива всеки DSLR - а те станаха наистина без пари в последните 2-3 години.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: Mec   
Дата:   27-07-09 17:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: Sumuelll   
Дата:   27-07-09 22:50

Мес вземи се спри да се излагаш. Замислял ли си се че ние го бутаме да го напрвави тоя семинар, инак защо местата са се запълнили при тоя отдалечен и по-скъп семинар- гледай назад в темите и ще видиш че има хора чието мнение за дадени теми се цени- Борис Никсъна Асахи и много други като тях които има какво да кажат, а времето за подготовка, натрупваните знания с годините защо да не вземат да ти се отплащат? Инак кой би ги споделил ей така повече от веднъж дваж - ето например тук във форума има хора които на драго сърце обясняват, а с времето се превръщат в едни мърморещи старчета които им е писнало от обяснения - нещо което доста трудно би станало с един лектор на хонорар, нали така? Ще обяснява с усмивка на 30 души и ако някой като теб мрънка и се заяжда от задния ред... просто ще сумира приходите от 30 души ще забрави за тен и ще продължи с усмивка :)
Дано по-често да има такива семинари в цялата страна, навън като гледам има доста фотографи които И с това се занимават.
Снимам сватби - Йервант ми обърна представите за този вид фотография, гледам яко семинари излага човека. Същото се отнася и за повечето добри във всеки бранш, но това да се смятат парите на глас е повече от смешно. Вратата не е ли отворена за всеки? Не може ли всеки да го направи? Но един си запълва графика, а другия лапа мухите, трети плюе ли плюе...

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: Canon   
Дата:   27-07-09 23:45

Mec написа:

> Къде ще ги снимам и как ще ги осветявам предметите? Ами хората?
> В пещерата на завет със свещи ли ще става работата?

Е затова става дума - плати си и ще разбереш Андрешко


> п.п. ако искаш мога да ти кажа на лична поща, аз как го виждам
> още по-успешно твоето начинание с курсовете. нищо че не съм
> фотограф, нито пък съм качвал някъде снимки по подобни сайтове.

Нали искаш безплатен обяд, каква лична поща какви 5 лева за "по-успешно твоето начинание" . Ще дадеш ъкъл на Борис как се снима сток или как се прави маркетинг на курс.
Май се опитваш на чужд гръб ти да правиш парите, щото дотук все около чуждите се въртиш.
Ебати пиявицата ...

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' на 2ри Август
Автор: Mec   
Дата:   28-07-09 08:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' - Втора дата: 8ми Август
Автор: borisyankov   
Дата:   28-07-09 09:15

Mec, може би малко закъснях, но може ли и аз да те помоля да се въздържаш от коментари в темата [cool]

Малко нагло да обиждаш участниците, които дори не познаваш с "И за кьорави овци си има търговци."

Може да си на запад, но вероятно си на минимална заплата с този вид мислене. [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' - Втора дата: 8ми Август
Автор: exile   
Дата:   28-07-09 09:55

Борис [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: niro   
Дата:   28-07-09 10:07

[smilie24] Б.Я. - А защо не се включиш и в програмата на Фотоваканцията... ако идваш де..[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' - Втора дата: 8ми Август
Автор: Mec   
Дата:   28-07-09 11:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ALBIREO   
Дата:   28-07-09 14:50

borisyankov - [smilie24] [smilie24] [smilie24]



Публикацията е редактирана (28-07-09 14:51)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ALBIREO   
Дата:   28-07-09 14:56

Между другото - по-лесно е ти да дойдеш до София и да направиш семинар тук. Калкулирай си път + нощувка в приличен хотел и каквито други разходи смяташ, че ще имаш, след което разхвърляй сумата на участниците и готово. [smilie24] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Семинар 'Пари от Сток Фотография' - Втора дата: 8ми Август
Автор: dinkoff   
Дата:   28-07-09 15:09

Може ли малко инфо за 8-ми? Условията същите ли са?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »