Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Купете Nikon D60 за жълти стотинки
Автор: Alfonso   
Дата:   20-07-09 00:42

Имаще далавера в началото като ги откриха,играеха малко хора.Аз лично имам няколко спечелени неща от там за без пари.Сега обаче играят доста хора и наддаванията се проточват доста.Наддават вече и хора не само от България.Има огледални сайтове в още няколко държави.

Отговори на това съобщение
 Re: Купете Nikon D60 за жълти стотинки
Автор: nikola_bathory   
Дата:   20-07-09 09:14

Това е пълна измама, наистина трябва да забранят тези сайтове!!!![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Купете Nikon D60 за жълти стотинки
Автор: alcapitan   
Дата:   20-07-09 09:50

Един колега се пробва да играе - нашият системен администратор - след като загуби парите разбра че в наддаването учсастват администраторите на сайта с фиктивни наддавания - т.е. не можеш да купиш нещо. А дори и да го купиш ще ти излезе солено. Един IPOD беше стигнал 60лв и кат им изтеглихме базата данни и им хакнахме системката така че да я виждаме разбрахме че са зели над 35 000лв от наддаването за тъпия IPOD!!! Седя там над 3 седмици и обра парите на будалите.

Не се лъжете

Отговори на това съобщение
 Re: Купете Nikon D60 за жълти стотинки
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   20-07-09 10:00

написа:

> Един колега се пробва да играе - нашият системен администратор
> - след като загуби парите разбра че в наддаването учсастват
> администраторите на сайта с фиктивни наддавания - т.е. не можеш
> да купиш нещо. А дори и да го купиш ще ти излезе солено. Един
> IPOD беше стигнал 60лв и кат им изтеглихме базата данни и им
> хакнахме системката така че да я виждаме разбрахме че са зели
> над 35 000лв от наддаването за тъпия IPOD!!! Седя там над 3
> седмици и обра парите на будалите.
>
> Не се лъжете

35,000 лв, ти сериозно ли бе? Кой толкова ще се охарчва че да наддава толкова много пари за айпод??

а това че се манипулират залозите от админите сигурен ли си? как го разбрахте?

Отговори на това съобщение
 Re: Купете Nikon D60 за жълти стотинки
Автор: nikola_bathory   
Дата:   20-07-09 10:03

Абе мисля, че той имаше предвид 35 000 лева общо от всички потребители [smile] Не от един, разбира се.
Но може би тези 35 000 лева включват и фиктивните наддавания? Но дори и така, това е пълна измама!!! [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Купете Nikon D60 за жълти стотинки
Автор: tziko   
Дата:   20-07-09 10:06

Е точно тва е кофтито, че лъжат, аз като попаднах преди година на този сайт, много му се зарадвах и точно след 30 мин. разследване в интернет и наблюдение на саита, ми стана ясно, че мамят. Ако не мамеха си е просто хазарт, който иска да рискува, ама няма как да се докаже, че са те измамили.

Отговори на това съобщение
 Re: Купете Nikon D60 за жълти стотинки
Автор: alcapitan   
Дата:   20-07-09 10:11

разбира се че това са всички пари от наддаването за този IPOD - заедно с фиктивните - но махни 30% админи и остават 70% балъци които донасят сериозни доходи на сайта.

Работил съм дълго в комуникациите - знам и с импулсните телефони на кви печалби са гадовете, но определено тези ги надминават многократно в световен план - а като гледам и скоро в БГ

Отговори на това съобщение
 Re: Купете Nikon D60 за жълти стотинки
Автор: lizZz   
Дата:   20-07-09 10:11

[smilie10] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Купете Nikon D60 за жълти стотинки
Автор: alcapitan   
Дата:   20-07-09 10:28

Не е хазарт бре хора - чиста измама е!!!
Има специлани програми, които са си сложили и секунда преди да се продаде нещо вдигат залога - автоматизирана им е системката. Контролират просто крайната цена - която се задава като параметър. Сайтовете позволяват всеки да играе на автоматичен режим разбира се, но като се види базата данни как няколко души са заложили за ютия, телевизор и GSM - po nad 10 000lv, като дори не са купили нищо какво ще си помислиш - разбира се че са админи [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »