Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: обективи съвместимост д60?
Автор: jivkojj   
Дата:   20-07-09 11:43

Сигма и Тамрон имат такива обективи които фокусират само на тела с мотор, но мерят, ама вече как са означени - тряба да видиш в сайта им.

Отговори на това съобщение
 Re: обективи съвместимост д60?
Автор: profusion   
Дата:   20-07-09 13:56

написа:

> Сигма и Тамрон имат такива обективи които фокусират само на
> тела с мотор, но мерят, ама вече как са означени - тряба да
> видиш в сайта им.

става въпрос като го сложа на тяло без мотор и се опитам да фокусирам със сигма дали при намерен фокус ще изпиука да разбера (както никор АФ)

Отговори на това съобщение
 Re: обективи съвместимост д60?
Автор: RustyGun   
Дата:   20-07-09 23:27

Не, не би трябвало да пиука. Сигналазицията е зелена точка в левия ъгъл на визьора. Аз снимам с 35-70мм на ръчен фокус и съм много доволен от резултатите. Естествено не фокусирам толкова бързо, колкото автофокусните, но пък удоволствието от изживяването си е пълно.(Стига да имаш времето[smilie18] ). Проблем при ръчнофокусните обективи може да ти е тесният визьор на Д40/Д60. Аз смятам в скоро време да се сдобия с увеличител и се надявам да ми улесни работата с по-старите обективи. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: обективи съвместимост д60?
Автор: profusion   
Дата:   21-07-09 00:02

току що изпрасках един SIGMA AF 28-200MM F/3.5-5.6 DL ASPHERICAL HYPERZOOM MACRO
от ебай-я евтинко [smilie18]


дано с тоя МФ да не съм гризнал дръвцето [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »