Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Пак за Ni-Mh батерии
Автор: bozo   
Дата:   17-07-09 02:09

От 4 години ползвам батерии ENERGIZER със зарядни ENERGIZER. Преди това се мъчех с варти, унироски, сонита с висок капацитет... До енелуп не стигнах, не ме устройва времето им за заряд - енергайзера зарежда за 15 мин. 4АА х 2650мАч заедно с цикъла на охлаждане. Издържат 500-600 флаша в смесен режим - и на открито и вътре и с отразена светкавица... След 13 дневен престой слагам в светкавицата и снимам, при по-дълго престояване не съм ги тествал. Но с чиста съвест мога да кажа, че много отдавна не се замислям "Абе заредих ли си батериите" като тръгна да снимам.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за Ni-Mh батерии
Автор: tm   
Дата:   17-07-09 17:48

Ти си го написал:
За Sanyo Eneloop знам, че са ОК.
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за Ni-Mh батерии
Автор: evgeni   
Дата:   20-07-09 13:13

И аз се полакомих за МН-С 9000, но в режим Charge каквито и ток за зареждане да задам, и каквито и акумулатори да сложа (2300, 2700 или 3000 мAh), зарядното се самоизключва щом достигне заряд от около 2100 mAh. Не проумявам защо си е избрало този праг.


Отговори на това съобщение
 Re: Пак за Ni-Mh батерии
Автор: asahi   
Дата:   20-07-09 13:19

Толкова позволяват батериите. Не вярвай на етикети, гарантиращи 3000мА/ч

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за Ni-Mh батерии
Автор: alcapitan   
Дата:   20-07-09 14:34

От моя опит - ползвал съм какви ли не батерии, маркови, ментаци и т.н. - за една батерия най-важният параметър не е кой е производителят а колко е стояла в склада преди да се продаде. И най-добрата батерия ако си е поседяла повечко време там - едно менте ще бъде в пъти по-добро. Така че кат купувам гледам едно - колко е пресна батерията [smilie18] [smilie18] [smilie18]

отностно зарядните - писна ми да слугувам на техниката - да ги чакам разряд пък после още 10 часа заряд както е по книжка!!! [ezik] 20 кинта са едни батерии дет ще вършат работа достатъчно дълго , че да си обременявам мисленето с тях, да ги чакам и т.н. Бърз заряд, пресни батерийки и си свиркам [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »