Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 ---
Автор: fifilinkata89   
Дата:   15-07-09 16:12

tarsq si rabota vyv foto studio v plovdiv.imam opit,vladeq photoshop..zanimavala sam se s grafichen dizain i fotografiq ....[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: asahi   
Дата:   15-07-09 16:14

А с българския език как си? Слабограмотни работници се търсят предимно за нискоквалифицирана работа.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: jokevcv   
Дата:   15-07-09 16:15

Ако напишеш на Кирилица обявата ще има по сериозно отношение към предлагащите работа във Форума.
П.С. Мое мнение

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   15-07-09 16:20

nika e mn vajen - fifilinkata89 [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: livinginchaos   
Дата:   15-07-09 16:36

Темата е предпетъчна усещам...

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: jokevcv   
Дата:   15-07-09 16:48

ах Асахи ме изпреварил

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   15-07-09 16:59

Асахи за това живея, да изпляка някой такъв зад врата [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: sirkhann   
Дата:   15-07-09 16:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: asahi   
Дата:   15-07-09 17:13

Добави 4 удивителни за спешност.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: tbby   
Дата:   15-07-09 17:15

Спешно мога да предложа работа във фото студио с голяма заплата и много социални придобивки ама не искам [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: sirkhann   
Дата:   15-07-09 17:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   15-07-09 17:25

Що па треа да доказва че не иска???[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: guciguci   
Дата:   15-07-09 17:40

С ью шщия, шьньуь иьфдшьл С ью яе юьхспьуьп я одшджиьос, с увьае Photoshop,word с аикжсл С ью фсг сяньв пхджд усяднь юьзвьшьл [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: mbs   
Дата:   15-07-09 18:21

私は photoshop を使用 することをお勧めしていま せん。


Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: guciguci   
Дата:   15-07-09 18:22

Ейй,откъде я извади тази азбука,бе? [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: profusion   
Дата:   15-07-09 18:23

mbs добре го каза! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: GenaDP   
Дата:   15-07-09 18:27

Маце, дай гръдна обиколка, един-два портрета, няколко снимки в цял ръст (за предпочитане без дрехи), и ако отговаряш на изискванията - може да те уредя в едно фото-студио. Много спокойна работа - в задната стаичка, на легло... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: designWERK   
Дата:   15-07-09 18:37

kusmet s turseneto na rabota
късмет с търсенето на работа
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: dimitar_p   
Дата:   15-07-09 18:40

всички сте професионалисти бре, мале мале. Я си погледнете мненията и ако от всички до тук намерите едно съдържателно ще ръкопляскам.



Публикацията е редактирана (15-07-09 19:47)

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   15-07-09 19:11

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: asahi   
Дата:   15-07-09 19:43

Оооляхте се, бре!

Фифи, търсенето на работа е сериозно нещо. Отнасяй се с необходимото уважение към това начинание за да сполучиш.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: Orlin   
Дата:   15-07-09 20:06

dimitar_p - ами то първият пост не е съдържателен, ти искаш отговорите.

П.П. Много са ми интересни хора с никнеймове "дуденцето", "фифинката", "нушенцето" и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: caprichosa   
Дата:   15-07-09 20:07

Тъй я знаят у скайпъТ[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: jokevcv   
Дата:   15-07-09 20:10

според мен авторката на темата няма да се обади [smilie18]
Въпреки, че много ми се иска да спУдели колко е нарЪнена и кадърна и какви прУстаци има из форуЪ

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: dimitar_p   
Дата:   15-07-09 20:12

Абе жената пита нещо, какво като е писала на латиница, това ли е най-важното та го раздухте така. Писнало ми е от разни(без извинения) гъзове, които винаги имат мнение по въпроса и се бутат у всяка тема.Погледните само за какво става въпрос. Има ли нужда да цитирам невероятните изказвания на някои "велики" хора и същевременно прости в изказванията си. Аман от простотия. Ако нямате какво да кажете пък не пускайте глупости.



Публикацията е редактирана (15-07-09 20:16)

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: Humn3to   
Дата:   15-07-09 20:14

Orlin написа:

> dimitar_p - ами то първият пост не е съдържателен, ти искаш
> отговорите.
>
> П.П. Много са ми интересни хора с никнеймове "дуденцето",
> "фифинката", "нушенцето" и т.н.




е стига и мен ме срам от ника ми но ... като се регистрирах не смятах че ще ме заинтригува до такава степен фотографията или че ще пиша някога във форума и просто ей така за по набързо го написах може и при нея да е така ...

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: guciguci   
Дата:   15-07-09 20:19

Между другото аз съм ЗА писането на латиница. В днешно време почти всеки има мобилен телефон с интернет,а повечето телефони нямат кирилица. Но поне като се пуска тема,първото мнение би трябвало да е на кирилица,ако може.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: asahi   
Дата:   15-07-09 20:22

Димитър П.,

Питанката на жената е вероятно да се прочете от бъдещия и работодател. Затова трябва да я представя в добра светлина. Повярвай ми - добре написното запитване, биография, мотивационно писмо отварят по-лесно вратите към наистина хубавите позиции. Бил съм и от двете страни.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: designwerk   
Дата:   15-07-09 20:31

отдавна не е имало толкова професионално ориентирани отговори, в този иначе...полезен портал...

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: MCUJovani   
Дата:   15-07-09 21:49

Автор: asahi
Дата: 15-07-09 20:22

Повярвай ми - добре написното запитване, биография, мотивационно писмо отварят по-лесно вратите към наистина хубавите позиции. Бил съм и от двете страни.


И кое точно и е хубавото на позицията, че не разбрах, мацката иска работа във фото, не в НАСА и то най вероятно за 500-600лв. Много се палите и попрекалявате. Особено тези, които очевидно няма какво да правят по цял ден (визирайки първите постове, в ранния следобед). Опазил ги господ работодателите от такива знаещи и можещи работници (с уникална биография и оригинално мотивационно писмо), дето по цял ден висят по форумите. [smilie5]

П.П. Успех на мацката въпреки че надали ще я отвори тази тема скоро.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: asahi   
Дата:   15-07-09 22:36

Знаеш ли кое и е хубаво на позицията? Че Фифито има нужда от нея. За теб ако е нищо за нея е цел.

Ти май не си наемал работници?

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: MCUJovani   
Дата:   15-07-09 22:46

Не е въпросът наемал ли съм аз работници. Става въпрос за отношението на хората във форума, и от постоянното присъствие на хора, които си нямат друга работа и висят по цял ден тук. Не визирам теб асахи, по принцип говоря. Момичето може и да не е право, но имаше 1001 начина да и се каже доста по нормално и да и се даде съвет. А не 100 поста подигравки и злобни натяквания. По принцип се абстрахирам от такива теми, обаче просто тука прекалихте. Никой не е безгрешен и има начин да се каже на някой, че е сгрешил, и не е това начина. Знам че няма да оправя света с тоя пост, обаче дано поне малко се позамислите и попрочетете какво сте написали по-горе, и поне за минута четейки се поставите на мястото на момичето пуснало поста.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: asahi   
Дата:   15-07-09 23:00

Има и хора, дето нямат нужда да работят. Понякога им завиждам, особено в петък и понеделник.

А момичето да си вади изводи, защото зад всяко мнение има една малка и безплатна истина.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: emilliano   
Дата:   16-07-09 00:26

Димитър_p [smilie24]
Вярно е, че има глупави теми, ама форум - какво да се прави. Иначе трябва всяка тем ада кандидатства пред админите преди да се пуска.

Аз предлагам да се издири човек с много малка *ишка, да си я снима, да я качи като тема във форума, за да могат всички да се накефят и да пуснат коментари как тяхната е с 1-2 санта повече. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   16-07-09 01:14

dedaznam, az ako si tyrsq rabota po forumite, ne bih pisal taka...

tva za mcujovani go kazvam...

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: bobihot   
Дата:   16-07-09 01:24

Явно си е намерила работа, че не се обажда...[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: IDA   
Дата:   16-07-09 15:23

Въпреки че и в тази тема за пореден път се изписаха куп простотии, в това число и от авторитетни професионалисти, което не им прави чест, темата е изключително показателна и, надявам се, ще е от полза, както за нейната авторка, така и за огромната маса от неграмотни и полуграмотни млади хора, които рано или късно решават да си потърсят работа. Ако тези хора все още не са осъзнали, с какво са заслужили демонстрираното в тази тема отношение към тях, ето няколко съвсем простички "безплатни" истини, които ще им помогнат да разберат и да си направят съответните изводи:

1) Ако ти, общувайки на родния си език, пишеш на латиница или използваш нерегламентирани знаци и някакви си твои неписани правила на изразяване, ти създаваш у всички впечатлението, че си или неграмотен, (което в 99,9% от случаите си е самата истина), или демонстрираш явно неуважение както към родния си език и писменост, така и към всички твои сънародници, с които се опитваш да общуваш и от които търсиш помощ.

2) С подобно отношение, ти обаче проявяваш неуважение преди всичко към самия себе си, а щом не уважаваш себе си, как очакваш другите да те уважават и да ти помагат?

3) Първото нещо, което всеки средностатистически работодател би си помислил, след като прочете неграмотните ти писания е следното: Ами този млад човек, след като за 12 години в учлище не е положил елементарни усилия да придобие нещо толкова елементарно, като грамотността на родния си език, как може да му се вярва, че е усвоил такава сложна специалност като фотографията и работата с фотошоп и ще може да върши професионално задълженията си във фотостудиото? Че нали с това неграмотно отношение и неуважение към себе си и всички останали, той ще ми разгони клиентите и ще докара бизнеса ми до фалит! Или ще вземе да ми съсипе техниката или не дай Боже да се осакати, че да ме осъдят да му плащам цял живот издръжка. Трябва да съм луд, за да поема риска да го назнача на работа! Не, благодаря. Нека си търси работа при някой друг също толкова неграмотен работодател. При мен този номер не минава.


Тези простички истини могат да прозвучат грубо, дори обидно на неграмотните и на тези, които най-целенасочено култивират неграмотност сред подрастващите, а те никак не са малко, НО нека тези хора не си мислят, че на някой му пука от това. Тези истини са просто обективна даденост и или ги възприемаш, съобразяваш се с тях и правиш нещо по въпроса, или ги игнорираш и си трошиш главата. Изборът си е изцяло твой.

И не забравяй:

ПО ГРАМОТНОСТТА ПОСРЕЩАТ, А ПО УМЕНИЯТА ИЗПРАЩАТ !

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: jokevcv   
Дата:   16-07-09 15:35

IDA [smilie24]

guciguci :

"Между другото аз съм ЗА писането на латиница. В днешно време почти всеки има мобилен телефон с интернет,а повечето телефони нямат кирилица. Но поне като се пуска тема,първото мнение би трябвало да е на кирилица,ако може."

Ами няма да имат кирилица, като държавата спи. Щом един телефон ще се продава в дадена държава (нормална) -> трябва да има съответния език в менюто.

guciguci: твърдо съм против идеята ти.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: valentines   
Дата:   16-07-09 15:45

Еиий злобен народец. Я се хванете и направете по едно лого за сайта. Ей така, просто за тренировка. Да Ви кажа по полезни ще сте..


Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: IDA   
Дата:   16-07-09 15:52

И за да не бъда голословен, ще ви дам два примера, които илюстрират на практика написаното от мен по-горе:

1) Познавам работодател, който започва всяко интервю с кандидат за работа по следния начин. Връчва му лист и молив и го кара да напише изречение, продиктувано от него. После поглежда написаното от кандидата и ако има макар и една грешка, директно му посочва вратата. Ако изречението е написано безгрешно, интервюто продължава. Познайте, дали досега се е излъгал в хората, които е назначил на работа.

2) Направете сами следния експеримент. Изберете си произволен неграмотен или полуграмотен участник в този форум и прочетете няколко негови поста. Ако той въобще е в състояние да каже нещо смислено, харесвате ли написаното от него и считате ли, че то може да е от някаква полза за вас? После погледнете и в профила му. Ако въобще е качил някакви снимки в профила си, вие харесвате ли ги? Ако има "0" качени снимки в профила си, дали според вас става въпрос за неграмотен, но световно известен фотограф, който счита, че е обидно да качва творбите си в този форум?

Направете и обратния експеримент. Изберете си някой, който пише грамотно и смислено и влезте в профила му (например, влезте в пейзажната тема, която върви в момента и прочетете написаното от i_viper, като обърнете внимание на показаните от него фотографии). Разгледайте внимателно снимките му и ги сравнете с тези на неграмотния. Кои ви харесват повече? Не усещате ли, че има пряка връзка между грамотността на един участник в този форум и фотографията, която прави? Може би има и изключения от това правило, но колко са те? Можете ли да посочите поне един пример на неграмотен човек, който е талантлив фотограф?


Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: cumo   
Дата:   16-07-09 16:02

IDA, много задълбаваш. [smilie5]

Шегувам се :)
Абсолютно си прав. Аз може да съм млад, но съм провеждал интервюта работа, за да назнача човек на предишната ми позиция. Дойде един дето не можеше да си напише автобиографията без правописни грешки, а пледираше за заплата по-висока от моята.

И... и го изгоних [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: ogich   
Дата:   16-07-09 16:47

Тъй като повечето от влизащите във форума японски работодали, търсещи служители за своите фотостудия в Пловдив не разбират български, ще си позволя да редактирам мнението на mbs, защото има неточности:


プロブディフの 写真スタジオ で仕事 を探しています。 Photoshop の私の 経験を行使 している。 グラフィック デザインや 写真撮影 に従事。



Публикацията е редактирана (16-07-09 16:49)

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: dimitar_p   
Дата:   16-07-09 17:13

Димитър П.,

Питанката на жената е вероятно да се прочете от бъдещия и работодател. Затова трябва да я представя в добра светлина. Повярвай ми - добре написното запитване, биография, мотивационно писмо отварят по-лесно вратите към наистина хубавите позиции. Бил съм и от двете страни.

asahi

Съгласен съм с теб. С тези неща трябва да си изряден, но аз се противя на това, че фотофорум се превърна в плювалник, в който никой не зачита другите.Може повечето хора да са невероятни професионалисти, но това не извинява държанието им. А за IDA- само мога да кажа браво за изказването.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: sir_sky   
Дата:   16-07-09 17:20

日本語?!?!?ここ??? なんでやねん!

唖然!!!;))

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: fifilinkata89   
Дата:   17-07-09 12:39

Благодаря ви много за неуместните коментари.Незнам защо така се подценяват хората в тоя форум...Да,ще си взема бележка за латиницата!Обещавам!Но все пак ако някой би могъл да ми помогне много ще се зарадвам.


Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: mixmike   
Дата:   17-07-09 12:47

Фифи[smilie24]
Първата стъпка с писането на кирилица е постигната!
Дай сега да видим малко и от "imam opit,vladeq photoshop..zanimavala sam se s grafichen dizain i fotografiq", и ще се получат нещата.
Успех[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: fotoloop   
Дата:   17-07-09 13:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: hristov2256   
Дата:   17-07-09 14:04

dimi [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: gbrain   
Дата:   17-07-09 14:09

Някой се бъзика, вие се хващате на въдицата [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: danny_falin   
Дата:   17-07-09 14:10

ей на това му се вика да се изложиш като кифладжия

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: NeDDRaG   
Дата:   17-07-09 14:17

Съгласен напълно с Асахи. Търсенето на работа, дори и на места като това, трябва да бъде направено със съответното старание и уважение към евентуалния работодател, прочел темата. Ника в случая не е интересен. Поне тук, с писмо до админа винаги можеш да си го смениш. Но неграмотното писане вече говори доста за кандидата. Имя няколко основни правила за хората, които търсят работа - как да представят себе си, как да се явят на конкурс или интервю, предварително да знаят отговорите на някои въпроси, които има голяма вероятност да им бъдат зададени. Такъв е например въпроса за заплатата, която очакват. Макар и в хаплив стил, отговорите са полезни за Фифи. Нека тя си направи изводите. Окуражително е това, че положи усилия поне да пише на кирилица. А останалите умения - фотошоп, графичен дизайн - да ги показва на бъдещия си работодател. Тук по-скоро да допише ако е имала опит с някои машини - да каже марка и модел. А и още един съвет. Да бъде откровена, ако я питат къде е работила и защо вече не работи там или защо сменя работата си. Особено яко е била в същия бранш.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: CanoniO   
Дата:   17-07-09 14:24

Такъв е например въпроса за заплатата, която очакват.

[smilie24]
Това е един от най-тъпите въпроси които могат да се зададат.. Нормално е всеки да се има за умен и способен, и да си мисли че трудът му е безценен. А в БГ е патологично[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: NeDDRaG   
Дата:   17-07-09 14:49

написа:

> Такъв е например въпроса за заплатата, която очакват.
>
> [smilie24]
> Това е един от най-тъпите въпроси които могат да се зададат..
> Нормално е всеки да се има за умен и способен, и да си мисли че
> трудът му е безценен. А в БГ е патологично[smilie18] [smilie18]
> [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Абе не съм съгласен. Отговора на този въпрос по принцип носи доста информация. И той общо взето се задава заради тази информация. А информацията е - имаш ли идея какво представлява позицията. Имаш ли идея колко се плаща по принцип за тази позиция. Освен това, този въпрос, който е един от последно задаваните, когато вече идеята ще или не ще те бъде на тази позиция, спомага да се получи и информация за самооценката ти. Това всичко обаче е валидно, ако интервюиращия го знае и знае как се подбира персонал. Понякога стават доста интересни ситуации. Моя близка (снаха ми) кандидатсваше за едно работно място. Аз бях служител в отдела, знаех какви са точно изискванията, и каква ще е работата. Тя реши да се кандидатира. И ме попита дали да го прави. Казах и да се кандидатира, но да си знае, че няма да я назначат. Освен обаче образованието като степен и донякъде специалност, тя не отговаряше на нито едно друго условие. На интервюто няколко пъти наблегнала на тоа, че има "управленски опит и умения за работа с хора". А изискването беше - добър английски, много добра компютърна грамотност, познаване на пазара за определен вид техника, опит в управление на инвестиционни проекти е предимство, опит в търговски преговори и/или доставчици/подизпълнители, сравняване на оферти, организиране на търгове е предимство... Тя не знаеше въобще английски, средна към ниска компютърна грамотност, тази техника въобще не я познаваше, да не говоря за пазара, от там нататък кореспонденция, преговори с доставчици, подизпълнители и т.н ги няма как да ги води, от една страна заради езика - нито може да си прочете офертата, нито може да си зададе въпросите и т.н. С две думи - неподходяща. Но тъй, като позицията се водеше "Проектен мениджър", тя си мислеше, че ще има персонал, че ще командва. А запознатите знаят, че проектният мениджър не е мениджър в този смисъл на думата.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: vgramatikov   
Дата:   17-07-09 15:00

Спешно искам да стана собственик на хотел във златни пясъци [smilie7]

Може и в околноста. Благодаря предварително

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: CanoniO   
Дата:   17-07-09 15:02

NeDDRaG,
ако си работил в София, и кандидатсваш за същата длъжност в провинцията, цифрата която ще споменеш, винаги ще те оставя без работа.
И обратното, ако си свикнал на мизерията, отидеш в София и си кажеш мизерните изисквания, веднага ще си назначен, изяждайки хляба на някой местен, дето има да мисли за семейство и данъци.
Затова въпросът е некоректен. Звучи като един вид търг.. Който се предложи за най-малко пари, ще вземем него...

Имаш ли идея колко се плаща по принцип за тази позиция.

Тези неща на запад са крайно регулирани. Казва ти се сумата, и размишляваш върху това колко ти струва транспорта, храната, ипотеката, та да знаеш дали с тази работа ще вързваш двата края.. Разходите ти са изчислени до стотинка и с кеф би почнал по-мизерна работа, ако се плаща повече. Хората нямат скрупули какво работят. Интересува ги само финансовата част.

При управленските кадри, поне в нашия лондонски офис, заплатите са пълна тайна. Има случаи на понижени в длъжност хора, поради семейни, здравни и др причини, влияещи върху работното време, които хора, за друг вид труд пак си получават старата заплата.
Всичко е относително. Но да ме питаш за колко пари ще стоя зад компютъра, няма как да знам. Всички си стоят зад компа, но отговорностите са различни, от там и заплатата....

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: guciguci   
Дата:   17-07-09 15:04

pd ,можеш веднага да станеш собственик на хотел,където и да е. Само трябва да скочиш от джобовете,нали знаеш.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: sublime   
Дата:   17-07-09 15:06

Просто изумен!

Толкова много хора без работа и липса на каквито и да е интереси освен "тролването" по форуми не бях виждал досега [smilie10]

Осъзнайте се ! Да беше тийнейджърски форум, разбирам ... уж сериозни хора, а отделяте време и усилия ( или пък може би вече толкова сте свикнали да ръсите простотии, че не ви коства нищо ) да се заяждате, да издребнявате ...

Толкова ли няма какво друго да правите, наистина ?

Успех на момичето [beer]
Обърнахте го на селска кръчма, поздравления [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: NeDDRaG   
Дата:   17-07-09 15:25

написа:

> NeDDRaG,
> ако си работил в София, и кандидатсваш за същата длъжност в
> провинцията, цифрата която ще споменеш, винаги ще те оставя без
> работа.
> И обратното, ако си свикнал на мизерията, отидеш в София и си
> кажеш мизерните изисквания, веднага ще си назначен, изяждайки
> хляба на някой местен, дето има да мисли за семейство и данъци.
> Затова въпросът е некоректен. Звучи като един вид търг.. Който
> се предложи за най-малко пари, ще вземем него...
>
> Имаш ли идея колко се плаща по принцип за тази позиция.
>

Ами това е точно така. Аз бях в провинцията. Отидох да работя в София. Питаха ме отговорих. Сумата съм я "уцелил". Защото се поинтересувах колко излиза наема, разходите и т.н. Казах, ако е читав интервюиращия. И го казах неслучайно. Защото един читав интервюиращ не би взел на моето място някой, които е поискал 500 лв., защото този човек няма да стои дълго във фирмата, а все пак тук се плаща поне един месец на новите служители да се обучават. Второ: Тзкъв работник, дори и да остане. рано или късно ще разбере, че се е прецакал и няма пак да бъде полезен. Въобще, подбора на персонал си е доста сложен процес. Макар, че малко са ми пълнели главата с тези неща, едва ли бих се справил много добре.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: CanoniO   
Дата:   17-07-09 15:26

sublime,
ако постоиш няколко години от страната на даващите работа, и се сблъскаш с уникалната некомпетентност и закърнелите мозъци, ще разбереш, че тия горе просто и желаят доброто...

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: NeDDRaG   
Дата:   17-07-09 15:43

написа:

> sublime,
> ако постоиш няколко години от страната на даващите работа, и се
> сблъскаш с уникалната некомпетентност и закърнелите мозъци, ще
> разбереш, че тия горе просто и желаят доброто...

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: asahi   
Дата:   17-07-09 15:47

Сюблимът недоволства, че животът е гаден.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: jokevcv   
Дата:   17-07-09 16:38

asahi [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: cr1m1nal   
Дата:   17-07-09 19:12

Подкрепям dimitar_p [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: грегари   
Дата:   17-07-09 19:33

по повод на шльокавицата.....
аз мн отдавна не чета такива постове.
на всички им е ясно, че ако попълваш молба за пари, няма да я пишеш на неразбираем език.

защо обаче админа трябва да въвежда разни забрани и ограничения!?!?!?

просто спрете да ги четете и да им оговаряте.
това е позиция и така се създава гражданско общество.

п.п.
неползването на гл букви, не е същото.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: fisk   
Дата:   17-07-09 19:59

sublime, тук всички сме тийн, дори и тези родини преди '60те, за които форуменето замества сексъ [smilie18]



крайно време е форумът да започне да се модерира, поне минимално.
Теми като тази се затварят на минутата - по белия свят. А троловете се екстрадират в Мордор.


А да.. и тези дето забравят, че това е форум в крайна сметка и се оливат с употребата на знаци > и те са за Мордор. Чудя се на хората, дето и 300 думи не им стигат за да кажат fuck off!



другият вариант е форумът да не разрешава коментари с по-малко от 300 думи [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   17-07-09 20:11

абе има и големи простаци които снимат добре.
някои даже се оригват публично и миришат на чесън, ама не мога да не призная, че снимат добре. иначе са извън кръга ми на общуване.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: BirdOfPray   
Дата:   18-07-09 06:58

написа:

> Благодаря ви много за неуместните коментари.Незнам защо така се подценяват хората в тоя форум...Да,ще си взема бележка за латиницата!Обещавам!Но все пак ако някой би могъл да ми помогне много ще се зарадвам.


Фифи - слагай интервал след препинателен знак !

Не знам са две думи [smilie24]

Благодаря ви много за неуместните коментари. Не знам защо така се подценяват хората в тоя форум...
Да, ще си взема бележка за латиницата! Обещавам!
Но все пак, ако някой би могъл да ми помогне, много ще се зарадвам.


Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: holden   
Дата:   18-07-09 07:38

Мен са ме учили на въпрос за заплатата да не отговарям директно. В академичните среди прави лошо впечатление.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: ilia_dm   
Дата:   18-07-09 08:34

Огледай се по морето-една атрактивна фотографка на плажа може би ще има шанс...

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: Orlin   
Дата:   18-07-09 08:35

holden ,
Не само в академичните среди, навсякъде не трябва да се отговаря директно.
Няма такъв работодател дето да не знае колко най-малко да предложи на работника и колко най-много може да си позволи. Няма!

А Фифинката да осмисли отговорите, които получи тук - 30% са от хора които са наемали и наемат хора.
Търсенето на работа е един вид самореклама. Някой е излязъл на пазар и търси да си купи работник. Трябва да го накараш първо да погледне твоята реклама, после да я чуе и да реши де те купи. Иначе ще попадаш само на такива които са закъсали или купуват евтино но некачествено.

Отговори на това съобщение
 Re: speshno tarsq rabota vyv foto studio!!!
Автор: Георги   
Дата:   18-07-09 09:39

За съжаление IDA е прав, въпреки че това с писането на изречение е малко пресилено. Така или иначе можеш относително бързичко да разбереш дали човека отсреща е неграмотен. Можеш да го направиш и по-интелигентно - като например го накараш на място да напише мотивационно писмо.

Така или иначе на почти всеки от веригата му се случва да има досег с клиент, или бъдещ клиент, и би създало неприятно впечатление.

Фифи работа се търси стегнато и конкретно - ти си еди коя си, можеш това и това, показваш портфолио (отново стегнато само неща, които най-добре разкриват какво можеш), казваш защо евентуално човек трябва да предпочете теб, и т.н. Трудовите сдемки са си сделки каквито са и търговските. И в Интернет има достатъчно информация за търсещите работа, при това на чист нашенски език.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »