Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: kasad   
Дата:   09-07-09 20:53

Разглеждах от скука сайта на техномаркет и оп -попаднах, че това бижу Lmix lx2 се продава за 299 лв?!!! Не повярвах, но отивайки в техномаркет (ът)[smilie5] в МОЛ-а, и го видях с тази цена. Един от другите по - нови панасоници се продаваха явно надценено, но това е с посочената цена. Има си роу, настройки-е сапунер си е, но иначе сега си поиграх с него и за екскурзии където не ви се искада мъкнете багаж с обективи и тела, това си е напълно резонно, използваемо и ..практично!. Гледам по нета снимки и семпли на новия лумикс но и този върши много, много полезна работа...Сега някой гений ще се изтъпанчи да го сравнява със сигмата или друг "роу" сапунер, но хич не ме интересува. Техномаркет го продават на тази цена, която си е много ниска за такова апаратче, и ако някой иска нещо сапунерско с някои функции на големите "дизелаци" това си е напълно достатъчно и практично. В МОЖЛ-а са останали още два апарата единия е на витрината, а на Техномаркета на "Владимир Вазов" имали също още два.Та не се помайвайте, олимпус пена е скъп, новия лумикс също, но това си е ...попадение!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Lmix lx2 евтино в техномаркет
Автор: compur   
Дата:   09-07-09 20:59

нема такоа нещо! объркал си рейса, пич!

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: kasad   
Дата:   09-07-09 21:01

Хич не съм ти пич -отиди в мола и виж бе човек? Даже си отвори сайта на техномаркет и после пичосвай-аман от пичаги със сбъркана ориентация. Като го пиша тук, значи съм го купил бе титан и то на тази цена!

Отговори на това съобщение
 Re: Lmix lx2 евтино в техномаркет
Автор: gam3ra   
Дата:   09-07-09 21:03

Това хич не го вярвам, не е възможно да е такава цената. [smilie10] Въпреки че и на сайта са написали 299лв.
Апарата си е страхотен, а за тази цена - подарък! Искам обаче LX3, 400лв ще е доволна цена

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: kasad   
Дата:   09-07-09 21:04

И още нещо-не правя реклама и не бъркам в твоя сфинктер..имаше един идоиот като теб-аеобс се казваше май дето не си вадеше пръст от носа, ама все за сбъркани рейсове плямпаше. Пекинез!Това написаното е за онзи дето е за рейсовете!
Гамера-такава е цената и аз не повярвах-вчера отидох в мола и го видях и го купих веднага-сега си играя с него и съм доволен, прави добри контрастни снимки, над 400 исо шуми поносимо, но има функции които са характерни за по големите батковци...бижу си е-изработка,достъпност на функциите, качество на снимките..абе туристическа мечта.



Публикацията е редактирана (09-07-09 21:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: guciguci   
Дата:   09-07-09 21:18

Да,има го в почти всички Техномаркети. Нищо чудно няма. Това е стар модел. К&К (Техномаркет) са вносители на Панасоник. И при цена от около 800 лева а LX3,трябва първо да изчистят десетките застояли бройки LX2.
Така че не се чудете. Утре аз съм в Техномаркет... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: v_nikolov   
Дата:   09-07-09 21:22

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09024231



Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: guciguci   
Дата:   09-07-09 21:25

Сега като се замислих още повече,това е наистина много ниска цена.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Славов   
Дата:   09-07-09 21:31


https://photo-forum.net/static/forum/2009-07/oimn2788.JPG


http://kulinar.gbg.bg/uploads/articles/food/leek.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: Славов   
Дата:   09-07-09 21:32

За тези пари се намира Fujifilm FinePix F50fd, няма РОУ, но снима убийствено на високо ИСО......

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: ilia_dm   
Дата:   09-07-09 22:11

Полезна информация,аз също се оглеждам за нещо подобно.Понякога чантата ми натежава/обективи,светкавици.../

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: apollo   
Дата:   09-07-09 22:19

Май е същата матрица като на ФЗ50 но с по-широк ъгъл[smilie24]

За семейни снимки и тези пари е бижу [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: kasad   
Дата:   09-07-09 22:28

И за пейзажчета..!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Славов   
Дата:   09-07-09 22:34

"Май е същата матрица като на ФЗ50 но с по-широк ъгъл"

[smilie18]
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

1. Матрицата е съвсем друга....
2. Какво общо има матрицата с ъгъла.....

Кандидат за титанична мисъл надушвам....

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: pifakiz   
Дата:   09-07-09 22:50

Браво на колегата kasad за информацията.[smilie24]

Тези от техномаркета, хем продават много стари модели на цени, по-високи от на по-новите, сега пък пускат LX2 на страхотно изгодна цена.[smilie11]

Че той в Ибей е 270$.

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: bobihot   
Дата:   09-07-09 23:26

Отдавна питам за него и никой не ми отговаряше...? [smilie11] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: mitakabus   
Дата:   10-07-09 06:56

Абе не е като ЛХ3!! Това да знаете! Първо шуми повече, не знам защо - уж са почти еднакви матриците ама...Второ блендата му е като типичен сапунер! Много затворена - нищо общо с ЛХ3, ф2-ф2.8! Трето ЛХ3 е от 24мм! Там дисплеи и други не ме блазнят! Иначе цената му е мн добра , но си мисля, че с този обектив Едно Фуджи наистина би било по-добрия вариант! Големия плюс за мене на ЛХ3 си е обектива и точно затова си го взех - иначе няма кой знае какъв смисъл! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: suggs   
Дата:   10-07-09 07:31

Техномаркет отдавна имат практика да разпродават някои по-стари модели на много ниски цени. Изчистват си остатъчни количества по този начин.
Не виждам какво ви учудва.

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: Fellow   
Дата:   10-07-09 08:42

Благодаря за инфото. Хубаво е такива неща да се споделят. Тъкмо търсех някъкъв читав сапунер за децата.

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: anastas   
Дата:   10-07-09 08:53

Обърнете внимание на факта ЛХ2 излиза 2006г.Как ли се отразява на живото на батерията престоя и по складовете вероятно без да е зареждана междувременно?


Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: bobby__   
Дата:   10-07-09 08:57

Аз моят го купих септември миналата година :))
Никакви проблеми с батерията :))

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: boni   
Дата:   10-07-09 09:17

Нова ЛХ2-ка в гаранция, за тея пари си е много добра сделка. Джобен апарат с хубав обектив и РОУ - спокойно можете да печатате в размери 60х40.

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: mihajlov2   
Дата:   10-07-09 09:19

Тази тема ме кара да се позамисля - дали да си купя или не? Направо съм в триумение, не заради друго, а за това, че аз по принцип си имам Fujifilm F11, който влача непрекъснато със себе си.
Като гледам семплите от Панасоника при чичко Фил, силно се съмнявам, че Панасоникът ще е по-добър от Фуджито по отношение на шум. Но по отношение на хроматични аберации и заради това, че има RAW и "жива" хистограма - да.

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: guciguci   
Дата:   10-07-09 11:13

Ами аз си го взех току-що. Какво има да се чудите. Има някакви Иксуси по 600-700-800 лева. А този 299. Само заради цената си заслужава. Даже цветът,като го видях на живо, повече ми харесва от черния.Имах LX3 и той си шумеше прилично. Не очаквайте матрица с такъв размер да не шуми. Както знаете на нормални хартиени копия до 20х30 шумът не се забелязва.
Сега като го понастроя,да му махна това избиване на червено,ще видим как е.

А,сетих се нещо друго. Тези Панасоници защо нямат книжки на английски,та камо ли на български. По принцип всяка стока е задължително да има упътване на български,а Панасоник нямат дори на английски. Откъде ги мъкнат ,незнам.



Публикацията е редактирана (10-07-09 11:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: itilien   
Дата:   10-07-09 11:19

"Само заради цената си заслужава. "
Бая консуматорско мислене. Дай на тоя принцип да купим всичко дето е на далавера, нищо че може да не ни трябва. След две седмици като ни омръзне ще го метнем в базара.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »