Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: boni   
Дата:   10-07-09 11:25

В никакъв случай:) Аз отдавна се въздържам от купуване на разни неща само заради цената ако не ми трябват....
Виж ако някой има нужда от сапунерка и е решил така или иначе да си купува - ЛХ2 за 299 е перфектен избор.

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: guciguci   
Дата:   10-07-09 11:31

Той говореше на мен,мисля. Казвам заради цената,защото имах LX3 и там цената беше в пъти по-висока.

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: itilien   
Дата:   10-07-09 11:48

boni, имах предвид репликата на guciguci

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: Spleen   
Дата:   10-07-09 13:32

оставите една бройка и за мен оти ки ве къцам [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: carl_cox   
Дата:   10-07-09 14:11

екстра си е цената [smilie24]

а дали трябва да се купува нещо, което ни се иска, което е на неустоима цена, без да е належащо?

според мен да. Не виждам защо хората трябва да изпитват скруполи, че купуват без да имат нужда. Повечето хора, наред с физическото придобиване, изпитват и удоволствие от покупката. А освен това, така икономиките вървят, фирмите печелят и средната класа се самозарежда чрез подобен тип "ненужни" покупки.


Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: itilien   
Дата:   10-07-09 15:10

"Не виждам защо хората трябва да изпитват скруполи, че купуват без да имат нужда."

Защото на това му се вика свръхпотребление. Купуваш неща, които въобще не ти трябват, само за да им се порадваш и изхвърлиш след това. Тия предмети не се самозараждат от въздуха. Изразходват се материали, енергия. А докато ти се кефиш на новата си играчка, половината население на земята гладува. Кефа може да си направиш с нещо нематериално, все пак не си на 8 години, че да се занимаваш с играчки.

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: suggs   
Дата:   10-07-09 18:25

Цитат:
"А,сетих се нещо друго. Тези Панасоници защо нямат книжки на английски,та камо ли на български. По принцип всяка стока е задължително да има упътване на български,а Панасоник нямат дори на английски. Откъде ги мъкнат ,незнам."

На диска трябва да има упътване на английски, а на български - иска се от продавача. Длъжен е да даде.

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: apollo   
Дата:   11-07-09 01:32

Браво Славов[smilie24] Аз пък досега си мислех, че имало широкоъгълни и телематрици а то пък какво излезе[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Славов   
Дата:   11-07-09 10:25

Аполо, на моя 300д каква е матрицата, тва не зависи ли от обектива....и последно същата ли е като на ФЗ50 или не ....[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   11-07-09 13:03

Вчера следобяд звънях и ми казаха, че са останали само няколко сиви бройки в Техномаркетите в CCS, ЦУМ и Илиянци. Снощи към 19:00 в CCS беше останал само един. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: colonelo   
Дата:   11-07-09 18:24

В София вече няма, за Плевен пишеше че има, като отидох там питах един продавач и той отиде при девойката, която се занимава с фотоапарати. Говориха нещо на ухо и казаха няма вече. След като се прибрах и проверих Плевен вече го нямаше в списъка :)

Цената наистина е без коментар :) Сега ще проверявам в Ловеч


Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: nositel   
Дата:   11-07-09 19:17

За kasad [beer] , сдобих се с един. Сестра ми също чака един сив [shtrak]. В Монтана е излязла черна бройка, но за съжаление повредена.


Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: burnmaster   
Дата:   11-07-09 19:23

Славов,на това момче и аз доста време му обяснявам за матриците,обективите,ьглите ......но той така и не схваща и постоянно бърка понятията.Та вече се замислям тия снимки които показва дали не са крадени.[smilie18]
Може ли човек с толкова тънки познания да ни показва подобни кадри.
Славов понякога не е необходимо да се пише с големи подробности за да е ясно.Всички разбрахме какво искаше да каже с написаното само ти не успя.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: nositel   
Дата:   11-07-09 19:26

Абе вие още ли продължавате да се дръвчете за глупости ? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: guciguci   
Дата:   12-07-09 11:49

То във всеки магазин е имало по една бройка. Сега като гледам в Пловдив в два от магазините вече няма. Добре,че отидох в 9:45 да чакам да отворят [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: gam3ra   
Дата:   12-07-09 15:30

А какво стана с LX3, защо не се внася в БГ?

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: frank   
Дата:   12-07-09 17:13

В събота купих последния от "витрината" в Техномаркет Видин, но в комплекта нямаше диск, никъде не прочетох какво включва комплекта. Моля ако някой знае да сподели.

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: guciguci   
Дата:   12-07-09 17:36

Има диск,зарядно,батерия,капачка,връзка за капачката,връзка за ръка за апаратчето и един тон книжки на разни странни езици

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: apollo   
Дата:   12-07-09 17:38

От витрина не взимам нищо/и то при политиките на маркета и полиса/ иначе браво за бързата реакция [smilie3] [beer]



Публикацията е редактирана (12-07-09 17:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: iurimil   
Дата:   12-07-09 18:54

Аз също взех от витрината в Шумен преди около час - нямаше друг в магазина.Та ми направи впечетление,че моята снимка е с номер P1010001 т.е. първа.Не мисля изобщо да се притеснявам от това- даже съм доволен от покупката на апарата на тази цена.В комплекта има диск,зарядно,батерия,капачка,връзка за капачката,връзка за ръка за апаратчето,кабели за връзка с компютър и TV,а аз лично си взех и инструкция на български.
Искам специално да благодаря на автора на темата за нейното пускане.



Публикацията е редактирана (12-07-09 19:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: mihajlov2   
Дата:   12-07-09 23:34

Трябва да призная, че аз изметох остатъците от LX2 в ЦУМ[smilie18]
Това беше последната бройка, сори...
Откакто бях светнат от касад за новата цена на апаратчето в петък, започнах да го наобикалям, и днес вече не издържах.
Днес надвечер направих около 50 тестови кадри в RAW, при доста тежки светлинни условия, и съм много доволен.
Аз имам доста богат опит с други отрочета на Панасоник - FZ 20 и FZ 50, и мога да заявя, че LX2 е чудесно апаратче ( в RAW ).

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: kote   
Дата:   13-07-09 00:02

нещо не разбрах има ли актуализации на фърмуера за този модел?
за лх3 вече има два а за лх2 нищо много странно?
да не са изкарали перфектен модел?
минава ми през ум еретичната мисъл дали има начин да се качи софта на лайка в-лукс3 предвид еднаквите технически характеристики
и последно къде изчезна pmartinov най-ревностния пропагандатор на панасониците да ви даде малко акъл?

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: next_time   
Дата:   13-07-09 01:43

И аз се чудя какво се случи с ЛХ-3, май никъде не се продава

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: mihajlov2   
Дата:   13-07-09 01:56

Миналата година се занимавах с глупости и качих фърмуера на Лайка V-LUX 1 в Панасоник FZ-50. Накратко - няма никаква разлика. Така че същото ще е и с LX2.

Отговори на това съобщение
 Re: Lumix lx2 евтино в техномаркет
Автор: suggs   
Дата:   13-07-09 07:05

LX3 го има останал тук-там , но на цена над 1000 лв [smilie10] .

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »