Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Sony Alpha 350
Автор: hotsnail   
Дата:   14-07-09 11:49

Сайбер задаваш си отговори.

Ако никон ти върщи по добра работа и знеаш защо явно ...

За отверките съм съгласен ама няма друг избор читав май за сега при Сони (при никон ако има проблем с фокуса май вече има БГ сервиз читав). Не знам колко е читава тая система обаче с донагласянето на фокуса - поне както е при А900 (май и Никон и Канон са идентични -само олимпус е620 май е по смислен). Проблема дето виждам е че при зумовете проблемите с фокуса се променят при зумване и трябва няколко корекции да има - поне две на широкия край и на дългия. Друг проблем е ако левите сензори правят бек а десните фронт фокус - това по скоро е проблем на апарата ама ....

А при мен стабилизацията е безценна. Със 17-50 2.8 и исо 800 мога да снимам където и когато пожелая. ИСО-о на 800 е прекрасно от А700 и А300. На А700 дори на 3200 снимам и е добре - верно Д3 прави хубави сники на 6400 и нагоре ама на мен 800 ми тига повечето пъти. За Д3 с подобен стбаилизиран обектив трябва да дам 10 бона за А700 със тамрона под 2000.



Публикацията е редактирана (14-07-09 11:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Alpha 350
Автор: yavorberov   
Дата:   14-07-09 11:58

Sony са много напред в електрониката - това си го знаем всички и за мен до преди 3 години нямаха конкурент при сапунерките - железни машинки.
Сензора им е супер при SLR апаратите и вече със солиден опит в тази област. Много бърз автофокус и и сравнително прицизен.
Единственото което ме спря да си взе същия миналата година са по-малкото оптики, но вече и сигма и тамрон отчетоха потенциала на Сони и ги включиха сериозно в свойта гама. Така че цена качество са супер избор.
Не знам дали още имат собствен интерфйс за всичко /кото е леко неудобно/, но не е болка за умиране.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Alpha 350
Автор: CyberGene   
Дата:   14-07-09 12:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Alpha 350
Автор: hotsnail   
Дата:   14-07-09 16:15

yavorberov
Не знам дали още имат собствен интерфйс за всичко

какво имаш в предвид?

Картите - ДСЛР-ите на Сони ползват нормални карти SD или compact flash наред със тия на Сони

USB -ползват към компютъра. Няма нужда от допълнитлени програми за сваляне на снимки - стандарто си работи. Куплунга на апарата е малко странен ама това е за да извадят и други сигнали - видео. Мисля че е наследство от минолта и не е променян.

Байонета - минолта А без промени

Светкавиците - минолта гнездо без промени; сега разрешиха и ratio контрол коеото сигурно няма да работи със стар апарат ама то преди не го е имало

Щепселите на зарядните им са стандартни според това откъде си купуваш апарата [smilie18]

Друго нестандартно ???

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Alpha 350
Автор: mitakabus   
Дата:   14-07-09 16:28

Стига сте се дрезгали бе - не разбрахте ли , че цветовете в повечето случаи зависят от оптиката! Вярно е , че ЦМОС-а вади по-хладна така да се каже картинка , но обектива е от решаващо значение също! И аз се облизвам по цветовете на бирата и затова и не си я продавам! А за Скорост на Аф , ами моя А700 с цайса фокусира по-бързо при еднакви /гадни/условия от Д700 със Никор 24-70/2.8! Тествано - това е положението! Иначе Д700 е дзвер - верно! Хубаво масивно и удобно тяло! ...ам с грипа А700 по -мих ресва..[ezik]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »