Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За най-добрата снимка от сватбата
Автор: pabadjiev   
Дата:   30-06-09 12:33

Драги приятели!
Искам да се извиня за голямото закъснение на определянето на най-добрата снимка от нашата сватба.
Моята жена и аз благодарим от сърце на Васко, Жоро, Мариета, Васил Гарнизов, Дамян и Мариян за чудесните снимки които направиха и ни дариха един безценен спомен от този незабравим за нас ден.
Определихме снимка на Мариян за най-добра и го молиме да ми се обади на 0888 362 041.

[img212.36.3.59/site_thumbs/155/1_1246352118.jpg
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За най-добрата снимка от сватбата
Автор: pabadjiev   
Дата:   30-06-09 12:36

Нещо не направих както трябва с вмъкване на картинката. Снимката може да се види в личния ми профил във форума.

Отговори на това съобщение
 Re: За най-добрата снимка от сватбата
Автор: photostoykov   
Дата:   30-06-09 12:41

[smilie7]



Публикацията е редактирана (30-06-09 12:42)

Отговори на това съобщение
 Re: За най-добрата снимка от сватбата
Автор: photostoykov   
Дата:   30-06-09 12:49

Съжалявам. Не се получава!

[smilie10]



Публикацията е редактирана (30-06-09 12:50)

Отговори на това съобщение
 Re: За най-добрата снимка от сватбата
Автор: loveforever   
Дата:   30-06-09 12:54


http://212.36.3.59/site_pics/155/1_1246352118.jpg


Чудесна снимка!
Поздравления!



Публикацията е редактирана (30-06-09 12:56)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matasel   
Дата:   30-06-09 13:34

Здравейте,
Тоя "МариЯн" да не съм аз - щото аз съм "Мариан", ама някои дори ме пишат МарЯн, че е по-кратко.
Както и да е, ако все пак съм аз, благодаря за оценката, която между другото е голямо признание за Мария(а)н, щото Мариа(я)н за последно и единствено е снимал сватба на познати, които вече имат син студент, т.е. преди има няма 20-на години (Иначе съм снимал много свадби и най вече медени месеци на водни кончета, ама това не се брои). На всичкото отгоре тогава снимах с две Практики - едната моя (с диапозитив) и другата на роднини на булката (с негатив). Та "роднинската" Практика беше с кожен калъф, на който основата, на която се завива тялото се държеше на няколко шева и когато пуснех апарата, той се обръщаше обратно и обективът му ми опираше в корема . От където и да го погледнеш беше незабравим спомен иии ... голяма мъка за мен и сеир за гостите на свадбата. По време на цялата сватба обаче, както и доста време след това, роднините - собственици на Практиката, отнасяха голяма критика от друг техен роднина за тази тяхна немърливост към прецизната техника. Та ще взема да им поискам снимките и диапозитивите, че да си ги припомня и да видя дали съм се развил от тогава. Пропуснах да кажа, че всички снимки са правени с твърди (тогава май такова понятие все още не беше известно) обективи или както още май им викат "праймове", ама се страхувам да не объркам нещо в терминологията, че Оня Преподобния Праведник от Варна ще ме направи на пастет.

И в заклюяение ще кажа, че и на сватбата на Рони и на бат Петьо снимах с твърди обективи и то не за друго, а защото не бях получил обектива с 300 (триста) пъти промяна на фокусното разстояние (не е 300х зум) и камерата за него. И тук държа да отбележа, че ако Същият Преподобен Праведник от Варна не беше ме светнал преди доста време, че такъв обектив (30Х) съществува на Земята, то и до днес щях да съм си в заблуждение и да снимам само с твърди стъкла.
Между другото защо няма емотикони за твъди и меки стъкла?[shtrak]
[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За най-добрата снимка от сватбата
Автор: cicomanco   
Дата:   30-06-09 13:48

[beer] Беше удоволствие![thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: За най-добрата снимка от сватбата
Автор: Stoychev   
Дата:   01-07-09 00:45

М, за какво става въпрос, я ме светнете. :)

Отговори на това съобщение
 Re: За най-добрата снимка от сватбата
Автор: sniffe   
Дата:   01-07-09 01:51

за сватби :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   01-07-09 03:17

Щом е с DYNAX 7D тр да е matasel [beer] [shtrak] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: За най-добрата снимка от сватбата
Автор: matasel   
Дата:   01-07-09 10:50

Боби, ама тя снимката и EXIF ли имала? - Лелеее, ами значи анонимноста на конкурса умрела. А, чакай, чакай, ама той, конкурсът де, май не беше анонимен. Язък, таман се канех да оспорвам наградата на тоя Мария(а)н.
А тя наградата си е голяма - цели 2.5 квадратни метра. Както е тръгнало Мариа(я)н трябва да купува вече галерия, че да има къде да я сложи.[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »