Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Може ли...
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-04-08 00:55

Възможно ли е, има ли начин всяка по-сериозна тема тук да не избива на омраза [smilie11]

Не че не споделям справедливия гняв към мафиотското олигархично управление на държавата, напротив, съвсем искрено го споделям, ама пък някак странно това не ме води към омраза към всичко друго... един пример – това, че съм съветофоб, не е нужно да ме прави и русофоб, макар че не мога да бъда набеден и за русофил... просто не си падам по повсеместната омраза към всичко и не виждам нещо готино да произлиза от нея...

Та, разбира се, има и други по-умерени хора, на които гласът им обаче често се заглушава... всъщност май най-добронамереното и джиджанко отношение тук идва предимно от несериозните темички и от... спама [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Amigo   
Дата:   13-04-08 00:56

Омраза няма, просто нещата трябва да се поставят на мястото им... безпристрастно, но безкомпромисно [smilie3] [smilie5] [smilie5] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: catlover   
Дата:   13-04-08 00:58

[smilie21] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Nikon2008   
Дата:   13-04-08 00:58

Спам руулз [smilie5] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-04-08 00:59

Точно в този процес на поставяне на мястото им, се излива омразата към всичко друго - всичко съседно - турско, гръцко, сръбско, македонско... към всички по-далечно - американско, руско... марсианско...
Общество, изтъкано от омраза към всичко, в което най-висшият патриотизъм се измерва точно със степента на омраза към "другите"... изобщо всички в атака!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: nabis   
Дата:   13-04-08 00:59

виж колко е готино и спокойно....само добряци сме онлайн по това време [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-04-08 01:00

Така де, ще поразнообразявам и аз със спам - Рекреативо вкараха адски гол на Барса и им отмъкнаха една точка [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: nabis   
Дата:   13-04-08 01:00

не харвсвам В.Сидеров, но не ми допада да гледам как милиционери го блъскат [smilie23]
само защото спомена атака де...нямам какво да казвам иначе по темата ....

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-04-08 01:01

Набис, ако мога да добавя, също и красавици... и тук таме-таме някой хубавец [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: nabis   
Дата:   13-04-08 01:02

да в тая връзка много ме е яд за хетафе....[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Nikon2008   
Дата:   13-04-08 01:02

Атака запълват вакуума просто. [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: catlover   
Дата:   13-04-08 01:02

Тва 01:01 ли е? ;(........... Късно е станало за политически теми...

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Amigo   
Дата:   13-04-08 01:02

чаровната набиска не спи, защо така [smilie8] [smilie8] имате ли нужда от приспивателно, мадмоазел? [smilie8] [smile] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-04-08 01:03

Набис, за това, което казваш, съм максимално съгласен, особено като тотално невинен човек, който цял живот е бил блъскан от ченгета по мачовете, барабар с баща ми или с приятелките ми [smilie23]


Аааа, а сега започва ЮВЕ - МИЛАН [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Amigo   
Дата:   13-04-08 01:05

стига с тия мачове, бе [ezik] [ezik] [ezik] от тях се оглупява [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Nikon2008   
Дата:   13-04-08 01:06

Дофтуре, от това накъде повече ве [smilie5] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-04-08 01:06

А за Хетафе и аз си изядох ноктите, много заслужаваха, ама... имаше едно лафче - "отборчето им ги е добро, ама вратарчето им ги е слабо" [smilie2]

И бях за Хетафе НЕ защото мразя Байерн... че то аз дори и клубчето от онова незнайно поделение не го мразя [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Amigo   
Дата:   13-04-08 01:06

Nikon2008, абе ти наскоро ли си преминал в правата вяра? [smilie3] [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: itilien   
Дата:   13-04-08 01:08

джога, я си пиши с нормалния ник бе, тоя е баси никонския [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: nabis   
Дата:   13-04-08 01:08

Coincidentia,имам един познат в средите на милиционерите,който на няколко пъти ми е казвал ей така между другото 'да не ти се налага да чакаш милицията да ти помага'....еми, за мен темата е приключена, няма я оная институция,която би трябвало да е на наша страна. Има едни чичковци с фуражки на които не им дреме за нас. за съжаление мнението ми,че милиционерите са против а не с нас продължава да се затвърждава с всеки изминал ден...но само те да бяха еххх...колко хубаво щеше да бъде тогава.
Ако се обърнем към държавниците ни...онея дето сами си ги избираме ще ни стане ясно,че 'какъвто народа такива и управниците му' продължава да важи със страшна сила...
Може би малко повече позитивизъм няма да навреди на никой :)
Амиго, благодаря [smilie3]



Публикацията е редактирана (13-04-08 01:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Nikon2008   
Дата:   13-04-08 01:09

Итилиен: ме мога до петък, в изгнание съм [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Amigo   
Дата:   13-04-08 01:10

nabis, преди няколко години, като ми свиха едно изтормозено лаптопче от стария апартамент, додоха едни следователчета и ми рекоха директно: пий една студена вода и ни премери кръвното! [cool] [smilie5] [smilie5] [smilie9] [smilie9] ама нали не става дума за чантата на оная еврофльорца, дето наскоро й я намериха за отрицателно време [cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: nabis   
Дата:   13-04-08 01:12

Амиго,точно това бе и мисълта ми, ние сме някакви простички хорица, на господа милиционерите сме им крайно безразлични.
Дори да има случаи в които те са били полезни...едва ли са повече от тези в които са били спънка, къде с умисъл къде не до там....

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-04-08 01:15

И за този момент с полицията съм наясно, НО, много удебелено НО - трябва да ги тормозим и да си търсим правата!

Преди години от колата ми откраднаха касетофонче за има-няма 30 лв. + счупеното стъкло.
Аз се обадих в полицейското, откъдето, разбира се, започнаха почти да ми се подиграват.
След което тръгнах да надавам такъв вой и да им обяснявам бате им Бойко какво е говорил и те какво правят и след 10 минутки дотичаха със следовател, ръсиха за отпечатъци и изобщо... не че е намерен крадецът, ама поне е някакво начало - ТРЯБВА да бъдат адски юркани, докато се научат на кого трябва да служат!

Макар че може би звуча наивно, но дори и там, където има най-много законност, някога не е имало - Америка, Германия, Англия... и хората са се преборили, ако ще и с фффатката с неплатените данъци на Ал Капоне.


Отговори на това съобщение
 Re: Може ли...
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-04-08 01:17

YESSSS!!! Става адски мач, за 13 минути вече е 1:1 https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonTheWave.gif


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.