Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Абсурдът България
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   29-08-07 02:33

Да контрирам една съседна тема. :Р

Нищо лично. :)



Преди месец, кооперативният пазар в Русе, върху касетка с ягоди надпис на парче кашон: "Това не е Вашата фруктиера!"

Кафене в София, надпис над купата с пакетчетата захар: "Захарта не Ви е за компоти!"

Отговори на това съобщение
 Re: Абсурдът България
Автор: Kanonir   
Дата:   29-08-07 05:45

РЕКОНТРА - и аз нищо лично [smile]

Мен пък невероятно ме изкефи надписът на стената в американската митница (кво да праииш докато чакаш на опашката да ти проверят паспорта - четеш по стените) - не го помня дословно но смисълът беше следния:

"дръжте лошите думи и помисли за УСА навън"

имаше се пред вид извън страната... Десет пъти го прочетох и все си мислех че съм неразбрал нещо... Споделих го с приятел и той ми разказа че някакъв дядо чужденец пред него на опашката, изнервен мърморел, че като ги гледа как работят (митничарите) му е ясно що се е случил 9/11... та след малко дотърчел един униформен и съвсем официално го предупредил че ако продължава в същия дух не само че ще му откажат да влезе в УСА но и ще получи бан в паспорта за 1 година напред!
Мда надписи.. там са царе на предупрежденията, достатъчно е да разгледате опаковката на коя да е стока![smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Абсурдът България
Автор: kdecheva   
Дата:   29-08-07 14:33

на опаковките на лекарствата в УСА пише
"оpen before use".

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.