Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Парадокси
Автор: ценослав   
Дата:   27-01-13 19:10

Ще се опитам да направя един кратък политически коментар с лек уклон кам "наще"! Спама е апсолютно разрешен! Виж за псувни нищо не казвам, щото за тая работа си има админи.
ТА!!! Провокиран от днешния референдум целомъдрено се замислих по следните възлови ситуации в обществото, включая дълбоко уважаваните от мен членове на Фотофорума. В много теми от доста личности тук бат Бойко беше недолюбван. Мутра бил, силовак, ГЕРБ била партия така, па онака. Тогава що подкрепихте неговата идея да не се строи АЕЦ Белене??!?!! Значи плътно срещу Станишката и подпираме Бойко един вид??! Та рекох Станишката!!! Той сега на по получените "ДА" на референдума, кото ги раздели поне на две /щото голяма част от гласувалите с ДА не са от неговата партия/, ще получи точната бройка на членската маса на БСП. Това Доган, Иван Костов, Волен Сидеров, и др. се покриха днес като мишоци и тая вечер ще чешат дупета и топурляци за да измислят нещо, че утре да почнат своите целомъздрени коментари!! Станишката без да иска наля вода във воденицата на Бойко, ма оставка няма да си даде! Другия интересен момен при референдума беше, че малцинствата не бяха активни при гласуването! Що бе джанам, парите за кебапчета не стигнаха до "обикновения" гласоподавател, ми се ще да попитам всички други партии извън ГЕРБ и най вече БСП-то, ДПС-то и "сините" /те па се нацепиха на партиики бетер БЗНС-то/??!! После тук имаше тема за референдум на броя депитати. Ма съм напълно ЗА!! Изгонваме депутатите на всички партии и си остават тия 120 на ГЕРБ. Някой ще каже че съм ГЕРБер?!! Много здраве от бая ви Цено. Просто с водената политика от всички опоненти на ГЕРБ, те сами ги бутат напред. [smilie2] [smilie2] [smilie8] [smilie8] [smilie3] [smilie3] [beer] [beer]
 Re: Парадокси
Автор: CyberGene   
Дата:   27-01-13 19:11

Ко речи???
 Re: Парадокси
Автор: jivkojj   
Дата:   27-01-13 19:12

Намали ракията. Нищо не се разбра!
 Re: Парадокси
Автор: nastradin2   
Дата:   27-01-13 19:13

Ценко, не мирясваш, еййй...[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Парадокси
Автор: Wania   
Дата:   27-01-13 19:15

Не ви ли омръзна тази политика, говорете за изкуство, мислете за изкуство, рафинирайте себе си от прагматизъм, егоизъм, обикновеност. Бъдете различни! Различни от шаблона.
 Re: Парадокси
Автор: Orlin   
Дата:   27-01-13 19:16

Ма Цено, това че недолюбваме Бойко е защото Бойко си има кусури. Не един и не малки.
А днес тези, които гласувахме за това за което и ГЕРБ е ратувал (аз това не съм го разбрал пък и не ме интересува) е защото мислим по същия начин и защото правилният начин си е правилен, независимо кой го предлага.

Това, че не са ползвани кебапчета при вота, мога само да го подкрепя.
 Re: Парадокси
Автор: TODD   
Дата:   27-01-13 19:17

Цено , занимаваш се с щуротии ...

Народа прост
живота тежък , скучен ....
Живот без маска
и без грим ...
озъбено свирепо куче .


[smilie21] [smilie21] [smilie21]

 Re: Парадокси
Автор: ценослав   
Дата:   27-01-13 19:18

Ще ме ядосате и ще си затворя темата!!! [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie3] [smilie3] Ще останете непросветени![smilie8] [smilie8] [smilie21] [smilie21] [smilie3] [smilie3] [beer]
 Re: Парадокси
Автор: nastradin2   
Дата:   27-01-13 19:22

Верно, бе![smilie10] [smilie10] [smilie10] Що не раздаваха кебапчета???[smilie8] [smilie10] [smilie10] [smilie10]
 Re: Парадокси
Автор: alsash   
Дата:   27-01-13 19:23

....ПЦУВНЯ....
 Re: Парадокси
Автор: Jim__Beam   
Дата:   27-01-13 19:24


.. Цено , еби й мамата на тая политика .... наще , ваще .... тия, ония .... заеби ги , сите са маскари ... [smilie7] [smilie7]

.. Имам малък проект - Аз и Ти ! .... съвсем скоро !!
.. Да изкарваме некви кинти, бе брато ... не да чакаме на "наще" и "ваще" .... [smilie7] [smilie7]

.. Имай ми доверие .... [smilie3] [smilie3]

.. [beer] [beer] [beer]

 Re: Парадокси
Автор: TODD   
Дата:   27-01-13 19:25

Ако е за пари сменям партията и аз ....[cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]

 Re: Парадокси
Автор: Jim__Beam   
Дата:   27-01-13 19:29


.. аз мойто мнение съм го казал още в четвъртък .... [smilie7] [smilie7]

.. има кебапчета - гласувам !
.. няма кебапчета - чеша си мъдурите вкъщи .... [smilie5] [smilie5]


... https://photo-forum.net/static/forum/2013-01/vixv8126.JPG
https://lh4.googleusercontent.com/-Cvk8U84J6c0/UQUKXULBQ7I/AAAAAAAAPV0/Xhc-KDPEics/s601/%25D0%2597%2


 Re: Парадокси
Автор: ценослав   
Дата:   27-01-13 19:30

Jim__Beam написа:

>
> .. Цено , еби й мамата на тая
> политика .... наще , ваще .... тия, ония
> .... заеби ги , сите са маскари ...
> [smilie7] [smilie7]
>
> .. Имам малък проект - Аз и Ти ! ....
> съвсем скоро !!
> .. Да изкарваме некви кинти, бе
> брато ... не да чакаме на "наще" и
> "ваще" .... [smilie7] [smilie7]
>
> .. Имай ми доверие .... [smilie3] [smilie3]
>
> .. [beer] [beer] [beer]
>


Ма попаднал си на точния човек!!! В сряда съм в София, съвсем за малко с дъртото "Ауди". Присдтигам, върша една далавера за половин час и отпрашвам за Видин. Ще ти звъна и ако си свободен ще пием кафе!!![cool] [cool] [cool] [cool] [beer] [beer]
 Re: Парадокси
Автор: n1x0n   
Дата:   27-01-13 19:30

Тогава що подкрепихте неговата идея да не се строи АЕЦ Белене??!?!!

Тя пък щото е негова... [smilie18]
 Re: Парадокси
Автор: asahi   
Дата:   27-01-13 19:31

Поздрав за дедо Цено от втора маса [cool]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.