Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Джебчийките по празниците..
Автор: cameraman   
Дата:   28-12-12 17:16

Две накурвени циганчета отново решили, че съм жертвата... Пък аз пак съм жертва, ама не на тях... На системата... И си вървим с малкия към пазара.. хем не спокойно и не в права линия... по едно време малкия нещо се забави... поизостана... и в същото време- преса от лявата ми страна- наточено циганче върви плътно до мен и поглежда през рамо зад себе си. малкият сега е до мен и казва, че не е очаквал изобщо да се случи нещо.. Обърнах се и спрях рязко и видях второто курве зад гърба си. Ония се погледнаха сконфузено... ама много... и аз тогава се усетих... веднага опипах фотографската чанта. Ония бързо се изнизаха. Малкият ме настигна и каза че задният джоб на чантата е разтворен... Аз обикновено не държа в страничните джобове нищо... Сега бях сложил в единия един 50мм/1,8, щото нямах място в малката чанта... Отворен беше другият джоб, а вътре имаше една кърпичка за почистване... не зная дали не е имало нещо друго. Сега си търся документите да видя дали нещо сериозно не се е загубило.
Споделете подобни случки с Вас и ваши приятели.
Почти на същото място преди 15 години джебчийки бяха направили подобна преса и на мой приятел, току що пристигнал от Америка.. Той не беше сам , а с мен... Явно търсят тясно място и навалица и правят двойна преса...

Отговори на това съобщение
 Re: Джебчийките по празниците..
Автор: steeens   
Дата:   28-12-12 17:42

имаш ли загуби не разбрах?

Отговори на това съобщение
 Re: Джебчийките по празниците..
Автор: cameraman   
Дата:   28-12-12 17:59

Мисля, че не... Поне не се сещам... Не ми се събират сега всички аксесоари от всички чанти да правя инвентаризация,... щото и да има взето нещо - ще е дребушлак- я дистанционно, я четка, я нивелче... Документите ми са налице... Това е важното... И техниката...

Отговори на това съобщение
 Re: Джебчийките по празниците..
Автор: TheBossBG   
Дата:   28-12-12 18:13

При първото ми излизане с раница в чужбина един полицай ме инструктира: г-не, препоръчвам ви да я носите отпред, на гърдите! И дори и сега, в България като се моткам из навалица си я слагам като кенгуру. Даже е по-удобно за вадене и прибиране на апарата.

Отговори на това съобщение
 Re: Джебчийките по празниците..
Автор: ценослав   
Дата:   28-12-12 18:28

Турни в една раница вълчи капан; леко я поотвори и си ходи небрежно. Има ефект, включително и звуков![smilie3] [smilie3] [cool] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Джебчийките по празниците..
Автор: niagara   
Дата:   28-12-12 18:38

cameraman [beer]

Мен често ме земат за мишена - метър и пейсе съм, блейка, ама от стара коза яре[smilie5]


Нося в малка чантичка пари и документи отпред, а отзад в раницата каквото дойде,
и задължително най-отгоре намачкан целофан или шумящ найлон - ей така, за звуков сигнал - работи добре[cool]

И аха да чуя отзад да ми се отваря ципа или да зашуми нещо - викам на всички наоколо - пазете си чантите,
има крадцииии.

Отнасям гадни погледи и ругатни от бягащите, но няма щети.[smile]

Ако се носи фоточанта или друго обемисто важно - отпред, или под мишница.

Но има и вероятност изкъмто изотзад да ви срежат чантата, мен веднъж ми рязаха така...

Опасното е, че напоследък правят преса по 3-4-ма, при това са едри млади цигани[smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Джебчийките по празниците..
Автор: Slivenski   
Дата:   28-12-12 18:48

Опасното е, че напоследък правят преса по 3-4-ма, при това са едри млади цигани


ами, може да искат да се интегрират... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Джебчийките по празниците..
Автор: asahi   
Дата:   28-12-12 19:05

Един бивп колега, бивш ватерболист, излиза от хотел Космос в Москва с раничка на гърба, метната на едно рамо. Времето привечер, зимно, студено и гнусно. Някакъв тарикат му минава отзад, реже презрамката отдолу и се опитва да дръпне раницата. Нашето момче обаче държи презрамката и без да се обръща много, замахва назад с едната ръка,попада на главата на нападателя, после с другата пак там попада и като се обръща крадецът вече е проснат на земята. Вдига го, бие му още два тупаника и пак го пуска. След малко дотичват две милиционерчета и докато снемат показания на нашия наритват крадеца. После идва жигулка, наритват остатъците вътре и си тръгват.

Лично не съм имал такива проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re: Джебчийките по празниците..
Автор: n1x0n   
Дата:   29-12-12 19:22

Единственият ми случай с джебчии беше в градският транспорт - крадоха ми МП3 плейъра... докато си свири... с телефон ли го сбъркаха, не знам. Доста тъпо от тяхна страна.

Отговори на това съобщение
 Re: Джебчийките по празниците..
Автор: lillia   
Дата:   29-12-12 23:23

Аз пък си спомням една много смешна случка. Върви си един рижав турист по бордюра покрай хепи, срещу църквата до шератон. Седя на спирката и чакам трамвай. та туристът е с раница на гърба, отзад една манга разперила един чадър и му рови в раницата както въврви. Да де, ама за неин лош късмет тъкмо туриста минава покрай хепи, а градината на хепи пълна с народ. И като се започна едно замеряне по мангата кой с каквото хване от масите и едно викане, а тая дим да я няма. Лошото беше , че туристът последен разбра и докато се обърне, реакция на охлюв[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Джебчийките по празниците..
Автор: atrifonov   
Дата:   29-12-12 23:27

мога да ти споделя много случки с джебчийки, но те определено не са свършвали добре за последните- бързо ги надушвам и жална им майка
Даже по едно време имах чувството, че ме познават и отдалече бягаха като ме видят[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Джебчийките по празниците..
Автор: asahi   
Дата:   29-12-12 23:41

Да не се разхождаш с това?

https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/sybh2818.JPG
http://grandoman.com/wp-content/media/2009/09/grandoman_surgery_trephinedrill.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Джебчийките по празниците..
Автор: hose   
Дата:   30-12-12 00:22

asahi - нали трябваше да звъним на 112... какви са тия саморазправи

Отговори на това съобщение
 Re: Джебчийките по празниците..
Автор: atrifonov   
Дата:   30-12-12 00:22

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Джебчийките по празниците..
Автор: baraba   
Дата:   30-12-12 01:36

[beer]



Публикацията е редактирана (01-01-13 14:37)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.