Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Баси мъглата...
Автор: Myth   
Дата:   28-12-12 18:28

Излязах до магазина да купя на котарака ядене... ми то на два метра нищо се не види... нях забравил какво е да караш в мъгла, абе какви два метра, залепил съм се на предното стъкло и с 10км едвам пъпля, осева линия няма, няма маркировка отстрани на пътя, а края на пътя едвам се вижда... ми ужас, по едно време почваш да се чудиш къде се намираш на пътя ли по средата ли извън пътя ли...

Та как карате Вие в такава магла то това е някакъв ужас.

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: neuromancer   
Дата:   28-12-12 18:36

не караме

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: niagara   
Дата:   28-12-12 18:39

днес плътно в къщи[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: Han_Solo   
Дата:   28-12-12 18:40

Над мъглата е най-добре [smilie3] избягах за няколко дена в Рила и гледката отгоре е един път - точно като в приказката за глупаците които помислили мъглата в ниското за памук.

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: niagara   
Дата:   28-12-12 18:41

вчера беше така - в СФ лека мъгла, а над Драгалевци - хубаво слънце[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: Myth   
Дата:   28-12-12 18:41

Е понякога се налага и на Вас ли ви изглежда толкова ужасно като на мен, аз например от работа няма как да се прибера без колата, разстоянието не е много 10км ама съм извън града та...поне тая година още не съм улучвал такава мъгла, тия дни не работим та...

То и аз съм мааалко по-нависоко но и тук се случва да има мъгла не е като да няма. Случва се тук слънце слизам надолу и яко мъгла.



Публикацията е редактирана (28-12-12 18:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: Slivenski   
Дата:   28-12-12 18:46

преди няколко години, от Загреб до Белград, на път за София... такава мъгла не бях виждал.
беше кошмарно да се шофира. на всичкото отгоре беше 3 през нощта и по магистралата нямаше пукната кола, за да преценя на колко метра напред се вижда. карах и се надявах пред мен да не е спрял никой.
успокоих се чак когато застигнах някакъв камион и се разбра, че има комфортна видимост... [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: Myth   
Дата:   28-12-12 18:48

Значи не само аз се чувствам така, а с какви скорости карате, аз повече от 30-40км ми се виждат много при такава мъгла, а одеве си допъплих до магазина с 10км/ч.

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: ценослав   
Дата:   28-12-12 18:48

Най ме кефи в мъгла, когато някой шашкънин се напъва да ме изпревари. Ма веднага му давам път, даже му одбивам. После се лепвам за него. Той се ми дава път после, ма аз за никъде не бързам!!![smilie3] [smilie3] [smilie3] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: Slivenski   
Дата:   28-12-12 18:50

ами тогава да съм карал с 60 макс по магистралата... като застигнах камиона и видях, че се вижда, настъпих до към 100... но е доста неприятно да се кара в мъгла, наистина... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: asahi   
Дата:   28-12-12 18:53

И в София е гъста мъгла.

Как караме? По познат път, по маркировката, на къси, с включени аварийни, бавно. Проблем е на по-широките места, където познатите предмети са по-далеч. Ако съм сигурен, че съм сам на пътя, по познат път мога да карам и по-бързо, но закъде всъщност да бързам? Ей сега като подреждах открих 3 бутилки вино, една Джим Бийм и една Leffe Brune. Бирата ич нема да я бавя.

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: Slivenski   
Дата:   28-12-12 18:55

ами да... аз само гледах осовата линия, която се виждаше една тропоска напред... и тва беше. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: Gruyu   
Дата:   28-12-12 18:57

...и след мъглата пак мъгла..

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: iPonche   
Дата:   28-12-12 19:03

нямаме мъгла, ура [smilie21] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: Myth   
Дата:   28-12-12 19:03

Да когато има маркировка, всичко е ок, ама нашите маркировки.... незнам в мъгла когато е такава гъста и вечер ми е ужасно напрегнато, през деня няма проблем ама вечер...

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: Han_Solo   
Дата:   28-12-12 19:07

Много хора забравят че колите имат и фарове за мъгла [smilie3] и че когато има мъгла се пускат те а късите се спират иначе ефекта от фаровете за мъгла е минимален. Но в мъгла се кара бавно - влага, може и да се позаледи... веднъж ми се случи като се връщах от Варна към София мъглата беше точно такава - не се виждаше ама хич... ама ме настигна един луд, ама много луд шофьор на междуградски рейс, аз ако карах с 50 той беше на 90-100, пуснах го пред мен и така успях да си спестя умората от каране в такова време... и около Разлог падаха гъсти мъгли [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: tantris   
Дата:   28-12-12 19:11

10км за да купиш на котарака храна[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: Myth   
Дата:   28-12-12 19:11

Много коли нямат фарове за мъгла, моята е м/у тях, ама май ще взема да поразуча да си сложа едни, всеки път си го казвам, когато ми се случи да карам в такава гъста мъгла.

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   28-12-12 19:13

И в Сз яко мъгла цял ден....

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: Krassy   
Дата:   28-12-12 19:23

А на Бузлуджа е перфе...

Бате Сахи, идвай си към Казанлък [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: asahi   
Дата:   28-12-12 19:32

Утре. Ама аз и да дойда ти се криеш.

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: cicomanco   
Дата:   28-12-12 19:48

6м. видимост![smilie10]
Измерени току-що в Горна баня!!![smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: Slivenski   
Дата:   28-12-12 20:19

аре, бе! няма ли някой да я снима тая мъгла? [smilie21] [smilie21] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: ценослав   
Дата:   28-12-12 20:26

Мъгла много трудно се фокусира! По трудно от нея се фокусира само тъщата![smilie3] [smilie3] [smilie8] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Баси мъглата...
Автор: vinse   
Дата:   28-12-12 20:36

Екстра си е м'глата, са тоя от съседната къща нема да може да гледа как се плющиме с мацката [smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.