Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Каква порода е това пиле?
Автор: sas   
Дата:   21-04-12 20:00

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/rubz7422.JPG
http://78.40.138.80/DSC04006-2.JPG


Нещо е контузено, и искам да знам какво да му дам освен вода, за да има шанс да се възстанови...

Отговори на това съобщение
 Re: Каква порода е това пиле?
Автор: sirteo   
Дата:   21-04-12 20:10

Опитай с жълтък разкиснат в малко вода. Гледай го дали ака, щото ако не си върши работата, ще трябва клизма.

Отговори на това съобщение
 Re: Каква порода е това пиле?
Автор: ivodam   
Дата:   21-04-12 20:18

На някакъв певец ми мяза...

Зафиров ше каже какво да го правиш...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Каква порода е това пиле?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   21-04-12 20:19

Това е певец, насекомоядна птичка, която е с много бърз метаболизъм и ако не се храни буквално часове загива. Като го гледам вече е почнал да бере душа.

Жълтъка е добра идея, но въпроса е дали ще успееш да го нахраниш щото сам няма да иска да го яде, а живи насекоми можеш единствено от магазин за рибарски принадлежности да му вземеш (бели червеи), но не знам дали ще устиска до тогава.

Отговори на това съобщение
 Re: Каква порода е това пиле?
Автор: sirteo   
Дата:   21-04-12 20:21

Със спринцовка ще стане.

Отговори на това съобщение
 Re: Каква порода е това пиле?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   21-04-12 20:24

то не е до как ще стане, а до опита да нахраниш птичка насила, на която устния и отвор е половин сантиметър, тя е изкл#чително крехка и въобще не желае да бъде тормозена.

Отговори на това съобщение
 Re: Каква порода е това пиле?
Автор: sas   
Дата:   21-04-12 21:51

Успях да му дам малко сварен жълтък с вода.
Но не мога да разбера малко ли е, контузено ли е било...

Отначало не летеше, после като го прибрах взе да лети...

Отговори на това съобщение
 Re: Каква порода е това пиле?
Автор: ivanov.10   
Дата:   21-04-12 21:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Каква порода е това пиле?
Автор: realnoncho   
Дата:   21-04-12 21:57

Аз така намерих жълтоглаво кралче преди време вероятно блъснало се в огледалните стъкла на сградите около предишния ми офис. Успех [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Каква порода е това пиле?
Автор: ценослав   
Дата:   21-04-12 22:19

Отчувал съм няколко пиленца, но малки - оперушинени и почити готови да фръкнат, ма паднали от гнездото преждевременно. Хващам муха примерно и я набождам на клечкап за зъби и така я подавам и те завалийчетата зяват. А по добре е, ако първо набодеш на клечката за зъби една маслина така, че клечката през нея да щръкне, се едно е главата на "мама" и клюна й, на който забождаш храната. Ма това пиле е дъртичко според мен.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Каква порода е това пиле?
Автор: sirteo   
Дата:   21-04-12 22:37

Щом папка, супер :) Не е малко, разгледай го дали няма някакви наранявания. Ако сутринта е будно преди теб и има апетит, направо го пускай да хвърка.

Отговори на това съобщение
 Re: Каква порода е това пиле?
Автор: atin   
Дата:   21-04-12 22:44

По това време няма пилета, възрастно е. Аз имам големи стъкла и много често намирах такива полуживи на земята. Оправят се като ги затворя на тъмно за час, или умират. Изкуствено хранене не помага, точно този вид са много нежни. Накрая се принудих да провеся рибарски мрежи пред стъклата.

Отговори на това съобщение
 Re: Каква порода е това пиле?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   21-04-12 23:08

сас, утре сутрин му дай пак и ако е енергично просто отваряй прозореца. От там нататък само ще се оправи

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.