Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна
 Фелацио семинари във Варна
Автор: zizero   
Дата:   28-12-11 21:59

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1163492


Умната жена никога не променя ритъма при фелацио

Наталия Кобилкина е чаровна рускиня, която води курсове по сексология. Тя е от специалистите, които не залагат само на суха теория, курсовете є включват и практика. Всяко лято възпитаниците на сексоложката ходят да се упражняват по фелацио във Варна.

"С моя колега Игор организираме клас,който е с по-хард обучение във Варна. Събираме се в хотел и желаещите могат да дойдат с партньор или да се запознаят с такъв на курса. Практиката е в група. Мъжете казват на жените кое не се прави добре, жените си дават съвети една на друга как да направят по-добра свирка. Накрая раздаваме и дипломи. Последно правехме смесена група от българи и руснаци през юли и следващото лято пак ще има практика", разказва Наталия. Според нея жена, която може да прави хубава свирка, е царица. В основата на това да направиш хубаво фелацио е да обичаш да го правиш, а не да е по задължение. Най-добрият начин да се ориентираш как да правиш орална любов на партньора ти е да го попиташ как точно му харесва.

"Имахме курс, на който питахме мъже каква за тях е идеалната свирка и всеки отговори напълно различно. Накарайте го да бъде ваш учител и стъпка по стъпка да ви казва как иска да правите нещата.

Разбира се, има си и общи правила, които важат винаги. Най-важното от тях е да имате обилно слюноотделяне. Ако сте пили алкохол, по-добре да не правите секс, още по-малко фелацио, или резервният вариант е да си осигурите обилно количество течности, но не е много секси да спираш и да пиеш вода.

За да правите хубава свирка, езикът ви също трябва да е добре трениран. Може да тренирате езика си пред огледало и да пробвате различни техники - да движите езика си бързо като крила на пеперуда, пробвайте кръгообразни движения, разтворен език, затворен език.

Другото много важно нещо е да поддържате постоянен ритъм на движение. Дори да ти се умори ръката, не трябва да променяш ритъма. Умната жена, която прави хубава свирка, никога не спира процеса и поддържа еднакво темпо.

След като мъжът свърши, ти го прегръщаш и целуваш", разкрива тайната на идеалното фелацио Наталия. Слюноотделянето и постоянният ритъм не са единственото, с което трябва да се съобразите. Има няколко груби грешки, които никога не трябва да се допускат.

"Голяма грешка е да не гледаш мъжа в очите, докато му правиш свирка. Ние, жените, не разбираме, че това адски много възбужда един мъж, такива същества са - искат да гледат нежното създание между краката си.

Друга груба грешка след фелацио е скоростното тичане до банята, за да изплюеш соковете му - това обижда мъжете. Много голямо внимание трябва да се отдели на предпазването на мъжкия член от зъбите ни, използването им по всякакъв начин е забранено", съветва сексоложката. Първият въпрос, който Наталия получава на курсовете си, е за разликата между прословутата кралска свирка и обикновената.

"Кралската свирка предизвиква най-голям интерес сред жените. Прави се с гърлото с точно определена техника, която трябва да се тренира дълго време.Имасамо един проблем - спира ти се въздуха за известно време. Плувкините се справят по-добре с кралската свирка, защото умеят да си задържат въздуха по-дълго време. Голямо предимство е, че не се получава ефект на повръщане и е много по-лесна от дълбоката свирка", казва Наталия. Всички техники и "хитринки" са безсмислени, ако мъжът не остане с впечатление,че е невероятен и незаменим любовник и вие се нуждаете от него - той трябва да знае, че е по-силният,пък дали е така, няма значение.

Статистиката сочи, че по време на криза мъжете увеличават броя на психичните заболявания, не издържат на напрежението, докато жените не изпадат в депресия, а обратното - ентусиазират се и измислят начини да се справят с проблемите. "Казано между нас си - жените сме по-силният пол. По тази тема има много подходящ виц. Ева си говори с Бог и казва: "Господи, раят е прекрасен, имаме си всичко, но някой трябва да събира листата от дърветата, да разкопава градинките, измисли нещо, което може да върши тази мръсна и трудна работа" Бог казал: "Добре, Ева, аз ще го направя, но при едно условие - трябва да кажеш на Адам, че той е създаден пръв",казва през смях Наталия.

Жените, които търсят помощ и съвети от Наталия, са с куп предразсъдъци и табута в секса.

Първата є работа е да ги накара да забравят за митовете в секса, да пробват и да видят, че не е толкова страшно. "Има безброй митове, които преследват жените, но най-големият е този за аналния секс. Доста често жените си мислят, че този вид секс е измислен за мъже и няма да получат удоволствие от него. Това не е така, жената получава много по-голямо удоволствие при аналния секс от мъжа. Другата голяма заблуда за този вид секс е болката - абсолютно безболезнен е, стига да знаеш как да го правиш.

При силна възбуда жената има усещане, че ще се напишка и се спира, като не позволява нищо да излезе от нея. В този момент е важно да се отпуснеш и да си позволиш "да се напишкаш".

Както при мъжете еякулацията и пишкането е от едно и също място, така е и при жената. Има два канала, които са взаимно изключващи - докато мъжът пишка, не може да има еякулация, и обратно, същото е и при жените. Изяснявайки им из основи заблудите в секса, Наталия дава задачи за домашно на курсантките си.

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: alba_luna   
Дата:   28-12-11 22:06


Прави списък с желаещи за новия курс. [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: Navy   
Дата:   28-12-11 22:09

След секс е голямо предизвикателство да се изпикаеш [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: ценослав   
Дата:   28-12-11 22:10

Аз като не съм посещавал тези курсове,се чудя значи, от къде се пръкнаха тия деца и вкуци, ева ли го??? [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: Navy   
Дата:   28-12-11 22:12

Абе това е за свирки, не за йебанье бе...

Няма да кажа колко е яко на магистралата докато шофираш, но си е риск баси [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: asahi   
Дата:   28-12-11 22:12

(председател на изпитна комисия)





[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: Щурче   
Дата:   28-12-11 22:23

Много хубаво, ама с дипломите после какво правят? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: alba_luna   
Дата:   28-12-11 22:25


Е как какво? Закачаш си я на стената, барабар с другите. Ама що ли подозирам, че може да събудят по-голям интерес от дипломата от университета?!

[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: allx   
Дата:   28-12-11 22:26

Яко е на магистралата, особено ако нацелиш дупка...[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: Щурче   
Дата:   28-12-11 22:28

Страхотен коментар под статията [smilie18] [cool]


жоро: Много е тъпо! Българките минават за най-красивите жени, българите са от най- стабилните мъже, а отнякъде идва една рускиня проста като гъз и води семинари, на които обяснява от къде се пишка!!!Просто не й обръщайте внимание!


Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: ntonev   
Дата:   28-12-11 22:29

дипломите, също като тия от училищата, нищо не струват, ако не го можеш ... Practice make perfect!
[smilie7]



Публикацията е редактирана (28-12-11 22:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: Щурче   
Дата:   28-12-11 22:30

светлин: Горките руснаци! Сталин ги е научил да правят всичко колективно и те тръгнали да ни учат да правим секс. Те не са ли чували за лично пространство, за интимно изживяване с партньора? Боже, колко дивотия и пещерен комунизъм има в Русия... [smilie10] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: alba_luna   
Дата:   28-12-11 22:32


И аз искам да ми поясни ей това: "Както при мъжете еякулацията и пишкането е от едно и също място, така е и при жената. Има два канала, които са взаимно изключващи - докато мъжът пишка, не може да има еякулация, и обратно, същото е и при жените."

Ама знам ли? Може анатомията на рускините да е различна? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: Navy   
Дата:   28-12-11 22:38

Мужете, които се записват в този курс надали се редят за диплома [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: ntonev   
Дата:   28-12-11 22:40

Едно е верно обаче, сутрин като се събудиш надървен. - голям е зор с пикането [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: Navy   
Дата:   28-12-11 22:44

Факт [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: Navy   
Дата:   28-12-11 22:45

.п.п.

Ама не върви да чукаш като ти се пикае...

А и не върви да пикаеш, като ти се чука...


Изобщо патова ситуация, голям зор [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: slivenski   
Дата:   28-12-11 22:50

Автор: alba_luna
Дата: 28-12-11 22:32


И аз искам да ми поясни ей това: "Както при мъжете еякулацията и пишкането е от едно и също място, така е и при жената. Има два канала, които са взаимно изключващи - докато мъжът пишка, не може да има еякулация, и обратно, същото е и при жените."

Ама знам ли? Може анатомията на рускините да е различна?

----------------------------------------------------------


Едва ли е по различна от останалите жени.

На мен ми се е случвало. Т.е. на жени, с които съм бил. Интересно е... [smilie21] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: Navy   
Дата:   28-12-11 22:53

Не става, и при мъжете е така...

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: alba_luna   
Дата:   28-12-11 23:02


slivenski - кажи сега по-подробно какво ти се е случвало, че не разбрах.

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: Navy   
Дата:   28-12-11 23:05

Алба много любопитна нещу [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: ntonev   
Дата:   28-12-11 23:06

аз доколкото разбрах, сливенски така е напънал някаква девойка, че тя се е затчала към тоалетната... [smilie21]

... ама да не му адвокатствам де, той да си каже...

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: Navy   
Дата:   28-12-11 23:07

Пикочната система при жените не е като при мъжете, ако я натиснеш малко по яко по корема и намокрила гащите [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: alba_luna   
Дата:   28-12-11 23:11


Ааа, не съм никак любопитна. Просто както е написно, излиза, че уретрата и вагината са едно и също нещо, а при мен не са.
Иначе ми е ясно какво е искала да каже рускинята, но не се е изразила правилно.

Отговори на това съобщение
 Re: Фелацио семинари във Варна
Автор: slivenski   
Дата:   28-12-11 23:11

не е точно това. не е напишкване.
ако някой се интересува, нека прочете за female ejaculation. [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.