Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 StumbleUpon!
Автор: Tonevjr   
Дата:   07-11-11 17:15

Много съм впечатлен от тази на вид толкова проста и близка да ума идея.
Интернет стана толкова огромно пространство, че човек дори да иска, не може да разгледа всички, а има доста неща, които си заслужават....ЯВНО!

Много проста идейка: вкарваш си всички интереси, хобита, любими неща и подобни и с един клик ти се редуват страхотни сайтове само за неща, които те интересуват! Има го за всякакви иОС и Андройд смартфони и таблети, както и като сайт.

Не правя платена реклама, просто много ме изкефи и реших да споделя с тези от форума, които още не знаят за него.[beer]

Stumble! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: StumbleUpon!
Автор: marchello   
Дата:   07-11-11 17:17

Сега някой ще ти каже, че си открил Америка, но повярвай ми, Мадона е виновна за всичко.[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: StumbleUpon!
Автор: Tonevjr   
Дата:   07-11-11 17:22

Ми много ясно, че не съм я открил...гледам, че има 20 милиона потребители.[smilie5] Просто споделям, защото ме кефи много...направо преоткрих нет-а откакто се регистрирах. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: StumbleUpon!
Автор: marchello   
Дата:   07-11-11 17:25

и аз така в началото ама после ми писна да се занимавам. и аз съм към тия двайс мЕлЬОНА [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: StumbleUpon!
Автор: e-mil   
Дата:   07-11-11 17:45

И при мен имаше преоткриване. Върна ме към онзи Интернет, отпреди 15-16 години, когато се радвахме на всеки сайт, на който попаднем. [smile]

Избрах интереси: анимация, графичен дизайн, история и телевизия. Първите 5 резултата бяха:
- Странен гиф с морфинг на известни портрети с шапки;
- Флаш игра "Тука има, тука нема";
- Реклама на фирма със съвети за дома - как да извлечем повече от малкото си жилище;
- Реклама на Siri за Iphone;
- Обяснение за работата на някакъв ротативен двигател (rotary engine - дори не знам как е на български);

И нататък се отказах. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: StumbleUpon!
Автор: TNT   
Дата:   07-11-11 17:48

[smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.