Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 XBox vs Playstation
Автор: garry   
Дата:   24-10-11 00:27

Коледата е близо вече и почнах да работя върху подаръците /нали играя дядо Мраз по Коледа/.

Ходих с децата на изложение за детски играчки и тествахме там двете системи и основно сензорите за движение. И двете имат камери, при Сонито е с едни джаджи с топка накрая и за мене то реагираше по-прецизно и ми се видя по-използваемо и някак ме грабна.

Ще се радвам ако някой сподели личен опит и ме посъветва кое да изберем.

Игрите ще се купуват оригинални, ограничения в първоначалния бюджет няма щото гледах че и двете системи са близки като цена.


Отговори на това съобщение
 Re: XBox vs Playstation
Автор: ibk   
Дата:   24-10-11 01:15

Преди около година бях пред същата дилема и след консултация с хардкор геймъри - решението беше PS3.

Move контролера е много добре направен и наистина е много прецизен. Има невероятни игри с него.
Не съм се опитвал да го "хаквам", щото не е и нужно. Има много игри, които се продават във форума на Пулсар за по 30-50лв. Има много такива и в английския Амазон.
Не знам колко са големи децата ти, но сина ми (8) не спира да играе на "Sport Championships" - волейбол, стрелба с лък, голф с фризби, битки с мечове, тенис на маса...
Тази

Успех с покупката и приятна игра.
Ако те интересува още нещо питай.


Отговори на това съобщение
 Re: XBox vs Playstation
Автор: Navy   
Дата:   24-10-11 01:20

Моите деца слава богу продължават да играят на двора с деца от плът и кръв... Имаме няколко компютъра у дома, но явно добре сме се справили като родители [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: XBox vs Playstation
Автор: snoopoff   
Дата:   24-10-11 01:20

пс3 [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: XBox vs Playstation
Автор: logrus   
Дата:   24-10-11 01:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: XBox vs Playstation
Автор: asahi   
Дата:   24-10-11 01:34

Двора [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: XBox vs Playstation
Автор: garry   
Дата:   24-10-11 01:43

хммммм, децата са на 5 и на 6, играят достатъчно навън, ходят на училище и на детска градина и тренират кунг фу, така че движението е гарантирано, въпроса е че така или иначе електронна игра ше има у нас...
коя точно е въпроса сега и защо...

Отговори на това съобщение
 Re: XBox vs Playstation
Автор: imitev   
Дата:   24-10-11 01:45


По-евтината баце, по-евтината... И без това като се хванеш на хорото добре са го измислили - джойстици 5 вида, контролери, постелки, райна му майна - цък цък цък цък мангизите [smilie18]

Играх си с един плейстейшън с тия светещите топки на контролерите - ташак тотален е. Тенис на корт - смяяях...

Отговори на това съобщение
 Re: XBox vs Playstation
Автор: harvester_vn   
Дата:   24-10-11 14:14

И аз гласувам за двора.

Иначе вкъщи сме с Xbox, за този сензор за движение (kinect) свястна игра не съм срещал май..

Отговори на това съобщение
 Re: XBox vs Playstation
Автор: ilchoni   
Дата:   25-10-11 22:30

xbox [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: XBox vs Playstation
Автор: dikimee   
Дата:   25-10-11 22:43

iPad [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.