Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Избори от първа ръка
Автор: iPonche   
Дата:   24-10-11 14:50

Искам да направя обръщение от тук, защото ГЕРБ дават погрешна информация и са поставили медиите в пълно информационно затъмнение: Организацията беше предвидила членовете на ОИК + сътрудници да обработват, но те не го направиха. Така вместо член + сътрудник приемаха по двама члена и това не беше променено до сутринта, с което реално се намали капацитета двойно на приеманите документи. Почти всички ...протоколи бяха с ужасни грешки включително с отметки, че броят на бюлетините, които са открили в урните е равен на 0, което е безумно глупава грешка!!!! Медии не бяха допуснати за първа година, откакто има демократични избори в България. Хаосът беше невиждан. Другото, което забави обработката на протоколите е и фактът, че изборите бяха 3, а на места и 4 - за президент, за кмет, за общински съветници и за кмет на населено място.

Имаше и членове от ОИК от тройната коалиция, които не свършиха работа за 5 стотинки. Един от тях спа по масите цяла вечер, а другият си тръгна още към 22:00 часа. Целта им беше да съботират работата на ГЕРБ, защото са опозиция, но това беше лесно предвидимо.

Бях там като технически сътрудник на член на ОИК и с цялата си отговорност давам информацията от първа ръка!

 Re: ИЗБОРИ ОТ ПЪРВА РЪКА
Автор: iPonche   
Дата:   24-10-11 14:51

Едната спяща беше от ДПС, а тръгналият си от БСП, тях видях, а сигурно е имало и още.
 Re: ИЗБОРИ ОТ ПЪРВА РЪКА
Автор: tofo   
Дата:   24-10-11 15:13

Ама то от 20г. си е така...Работи тоя дето се хване. Инак, май методолозите не са си свършили работата.[smilie2]

 Re: ИЗБОРИ ОТ ПЪРВА РЪКА
Автор: iPonche   
Дата:   24-10-11 15:14

От 20 години е така, аз от 9 години ходя по избори, ама толкова неграмотни председател и предаващи като цяло не е имало никога. Много от хората в СИК-овете виждаха протокол за първи път в живота си...
 Re: Избори от първа ръка
Автор: Marillion   
Дата:   24-10-11 16:54

Преди 4 год. бях председател на ОИК. На тези избори категорично отказах. 3 месеца по 10-12 часа на ден за жълти стотинки.

Писна ми да се подиграват с висококвалифицирания ми труд.

Да си правят изборите.

Дано най-накрая някой осъзнае, че избори се правят от квалифицирани и добре подготвени кадри, които са готови да работят срещу адекватно заплащане.

За парламентарните не ми се мисли...
 Re: Избори от първа ръка
Автор: iPonche   
Дата:   24-10-11 17:30

Мерилиън, значи си ми бил шеф [smile] Ама тогава нямахме проблеми, аз си спомням [smilie25]
 Re: Избори от първа ръка
Автор: asahi   
Дата:   24-10-11 17:35

Баси тъпите копелета. За едната партийна повеля са готови да зарежат гражданския си дълг и професионално поетите ангажименти. Дано намерят начин да ги подведат под съдебна отговорност.
 Re: Избори от първа ръка
Автор: itilien   
Дата:   24-10-11 17:40

Може би най-често чуваната дума сред чакащите за обработка членове на СИК-ове беше "пародия" Аз лично си припомних как се дреме легнал на две седалки в автобус, не бях го правил от еквадор насам [smilie5], а също така и полежах за изправяне на гръбнака върху парче талашит в залата [smilie5]
 Re: Избори от първа ръка
Автор: asahi   
Дата:   24-10-11 17:42

Следващия път със спален чувал и газово котлонче за чай и супички. И плоско шише за всеки случай.
 Re: Избори от първа ръка
Автор: ivodam   
Дата:   24-10-11 17:54

В самолета последния път ядох някаква супичка в самонагряваща се опаковка, не знам как става на къв принцип, ма не беше никак лоша.



[smilie7]
 Re: Избори от първа ръка
Автор: asahi   
Дата:   24-10-11 17:58

Химийка.
 Re: Избори от първа ръка
Автор: CanoniO   
Дата:   24-10-11 18:08

Китайците продават, става и за джобна печица...
 Re: Избори от първа ръка
Автор: asahi   
Дата:   24-10-11 19:50

Си топлиш зарзалите [smilie18]
 Re: Избори от първа ръка
Автор: diandimov   
Дата:   24-10-11 20:12

Вече съвсем открито трябва да се избира между комунисти и комунисти, така че според мен е напълно вероятно да няма повече избори занапред.

Ще предложат сделка: толкова милиона струват изборите, искате ли да ви дадем по 10 лева върху пенсиите вместо да харчим пари за глупости след като е ясно че пак ние ще сме на власт, и народа ще се съгласи бързо...

[smilie18]
 Re: Избори от първа ръка
Автор: Gruyu   
Дата:   24-10-11 20:20

много си циничен, Димов!!!....и прав!!
 Re: Избори от първа ръка
Автор: diandimov   
Дата:   24-10-11 20:47

В зората на "демокрацията" дядо ми казваше че няма разлика между различните партии, защото всички са едни и същи.
Не му вярвах, и мислех че е изкуфял.
Обаче сега знам че е бил прав.

Казваше също, че демокрацията - и това е строй, и оно ке падне.

Не го разбирах, защото тогава ми се струваше че демокрацията е нещо различно, стабилно и основно, и не може да "падне".

Ако оставим настрана БГ (където темата за демокрацията е много деликатна) и погледнем развитите демокрации...
Май дядо ми ще се окаже прав...

[smilie21]
 Re: Избори от първа ръка
Автор: asahi   
Дата:   24-10-11 20:48

Аз пък виждам фундаментална разлика между едните и другите.
 Re: Избори от първа ръка
Автор: CB450   
Дата:   24-10-11 22:33

Разлика в окраската?

 Re: Избори от първа ръка
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-10-11 23:34

Аз гледам какво се прави на терен па ич не ме интересува кой е на власт (стига да не са комунисти и депесари)

[smilie21]
 Re: Избори от първа ръка
Автор: promis   
Дата:   24-10-11 23:42

стига да не са комунисти и депесари

Е то тва е зора де, затова гласуваме.
 Re: Избори от първа ръка
Автор: CanoniO   
Дата:   24-10-11 23:48

Иван Райчинов Пръмов

 Re: Избори от първа ръка
Автор: iPonche   
Дата:   25-10-11 00:45

Добро утро, а пък сегашната ни председателка на ОИК Марина Белчева е жена на онзи с Бизнес парка, дето си го делкат с Плевнелиев [smilie5] Затова не смее да каже нищо [smilie8]

Много сложно бе, то хич не е хубуу да живееш в малка страна, то тук всички са роднини или авери на далавери [smilie21]
 Re: Избори от първа ръка
Автор: orlindraganov   
Дата:   25-10-11 00:56

Ние па с Явор Monster Cock отидохме дудумахмурлии да гласуваме ...
 Re: Избори от първа ръка
Автор: asahi   
Дата:   25-10-11 01:21

Щом не сте били напушени сичко е ток.
 Re: Избори от първа ръка
Автор: dobriman   
Дата:   25-10-11 09:54

https://photo-forum.net/static/forum/2011-10/vkva2931.JPG

 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена