Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Басейни в София?
Автор: Knartist   
Дата:   01-08-11 13:57

Бихте ли споделили наблюдения за читави басейни в София?

Идеята ми е да ходя да си плувам за спорта... демек читави в моя случай значи преди всичко да не са много гъчкани (в кои дни и часове е най-спокойно?)
Разбира се, желателно е да е що-годе чистичко.

Евентуален бонус би било ако е комбиниран с фитнес.
Като малък ходех в басейна на Японския хотел, който беше идеален за целта, ама сега трябва по-скромно финансово да е, та как са и цените?

Като район – някъде в посока Редута, макар че може и леко по-далечко, стига да не е на другия край на града.

Мерсаж за инфото [smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: SellFish   
Дата:   01-08-11 14:16

Аз препоръчвам това
http://www.academicasport.com/ac_2_prices.php
- особено през лятото било спокойно според запознати колеги! Цена за 1 посещение: 7 лв. (учащи - 5 лв.)[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: abyser   
Дата:   01-08-11 14:30

Ако имаш кола и не ти дреме за 1-2 часа пътуване, а в същото време държиш да е чисто и подредено - пАли към Дупница [smilie24]

Преди няма и 2 седмици беше официалното откриване на басейна в парк "Рила". Бях там преди седмица. Подредено, чисто, все пак братята го държат [smilie5] . Закон и ред - колкото искаш: ай си си метнал фаса в тревата някъде в парка, ай са ти скочили двама-трима [smilie18] . Това е сериозно [smilie10].

Вход - 2 кинта, шезлонг и чадър - 3. В тоалетната можеш и бос да ходиш, блести от чистота. Цените на бара са народни: бира и сладолед са 2.50 - 3, не помня точно.

Целият парк е много подреден и добре стопанисван [smilie24] ! Требе си силна ръка един вид, иначе нашенецът е диструктивно настроен [cool].

На паркинга имаше доста коли със 'С' и 'СА' регистрации, мяркаха се и 'РК' [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: Knartist   
Дата:   01-08-11 14:35

SellFish, [thankyou]
А аз май съм с разни бая ретро представи, щом ми се чинеше, че би трябвало да е поне два пъти по-евтинко [smilie8]

abyser, мерсаж, ама съвсем не е в посоката, която търся... то идеята ми е да ходя да спортувам и всъщност с байка да ходя до басейна и обратно, та... [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: мара   
Дата:   01-08-11 14:42

начи спартак изобщо да не ти го препоръчвам?

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: НАСОО   
Дата:   01-08-11 14:47

начи и аз мислех да ходя редовно на плуване, но се оказа, че тва много странен спорт - върви самосиндикално и пречи на другите, освен ако не спортуваш шах примерно.

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: Lalinda   
Дата:   01-08-11 14:48

В Банкя има някакъв плувен комплекс. Имам приятели в града, показаха ми го преди години и казаха, че бил супер.


Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: НАСОО   
Дата:   01-08-11 14:49

май всички спомени са ти от преди години[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: мара   
Дата:   01-08-11 14:49

всъщност си е адска скука. отивам, броя 30 дължини за около 35-40 мин и си заминавам.
ходя само заради децата, щото дават на придружаващ родител карта на далаверка. [smilie5] един вид - да се не мина [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: Knartist   
Дата:   01-08-11 14:57

НАСОО, вярно бая от спомените са ми от преди години [smilie18]

Не знам дали пречи на другите спортове, но понеже сега на морето ми беше голям кеф да си плувам и май само за седмица имаше някакъв ефект и откъм отслабване, и изобщо... а бягане по-добре да избягвам, че ставите не са ми най-силното място... затова идеята е да комбинирам плуване, каране на колело и евентуално малко фитнесче...

За Спартак ужким имах леко по-пресни спомени, ама... всъщност защо не е за препоръчване сега?


Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: НАСОО   
Дата:   01-08-11 15:02

Knartist не твойте спомени, но както и да е.. Фитнес и плуване не става. И на мене не са ми добре ставите. Сега лежа с оперирано коляно. От плуване се свалят големите сланини, но си оставаш мазен и външно не изглеждаш кой знае колко натрениран. Освен ако не си профи, но едва ли ще стигнеш такова ниво.

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: мара   
Дата:   01-08-11 15:03

зарад цените. от 10 до 16 часа - 7 кинта билет. останалите часове - 11 кинта.
всичко друго е 6. мисля, че външният басейн е 5-6 лв. ама си е плаж. и не знам от колко часа работи.
иначе на спартак си има всичко - и фитнес, и сауна. ама се цака отделно. имам някъде разпечатки. откак не е под властта на трактора, не мога да открия актуална е-нет стр.

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: Knartist   
Дата:   01-08-11 15:11

[smilie18] А, да де, сега зацепих, ама те и моите спомени натам отиват [smilie18]

А иначе мен външното изглеждане по-слабо ме вълнува [smile]
Най-гот ми е да се чувствам лекичко и във форма, а имам да свалям още 3 - 4 килца... та по-скоро ме влече не да изглеждам фит-нат, а да се чувствам така... пък и трябва да тренирам за догодина за колоездачната обиколка на Витоша, че да не остана пак на 200 места след Драганов [smilie8]

А щом всичко друго му е на 6 на Спартака, може и да го пробвам...
Предполагам, че по-евтините билети за тези часове би трябвало да значат, че тогава по-малко се посещава...


Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: мара   
Дата:   01-08-11 15:14

абе уж е така...ама мин. 2-3-ма в коридор

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: lillia   
Дата:   01-08-11 15:15

В Рударци е хубаво, на мен от околовръстното до нас ми е 30-40 минути с колата.

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: НАСОО   
Дата:   01-08-11 15:16

най-мразим да плувам и тичам с други хора пред мене[smilie22] Почва едно неволно състезание дето прецаква цялата работа

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: Knartist   
Дата:   01-08-11 15:39

Ехееее... 2-3-ма в коридор ми е бая... особено както обичам да си плувам гръб и не виждам [smilie18]

Сега на морето си рахатствах - по обяд в някаквото хотелско 25 метрово минерално басейнче със само по 2-3 руски лелки в целия басейн, а следобяд и привечер в морето... та нещо такова ме влече... не заради лелките де [smilie18]

Рударци ми е на обратната страна на Софията, та пак ще да е далече... то идеята е поне по 2 пъти седмично да ходя [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: мара   
Дата:   01-08-11 16:56

ама там е чорба, бе...

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: CanoniO   
Дата:   01-08-11 16:57

а може ли да се забременее от басейн?

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: asahi   
Дата:   01-08-11 16:59

Чи как да не може? Те някои на сухо забременяват даже.

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: lillia   
Дата:   01-08-11 17:31

То да се забременее от басейн пак ще е добре...
на морето след две потапяния за по 5 минути в някакъв басен се изринах цялата, после 2 седмици ме сърбеше кожата и се мазах с кортикостероид.

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: CanoniO   
Дата:   01-08-11 17:37

да не си алергична към човешки екскременти?[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: MixMike   
Дата:   01-08-11 18:05

Аз съм в Гео Милев и тва лято вече 10-тина пъти ходих на Диана. Преди да излезат учениците във ваканция имаше само по 20-30 човека в делничен ден. Сега се понапълва, а в събота/неделя е гмеж.
За сметка на това е чисто - вход 5лв + 4 за шезлонг и чадър, но може и без. 1 басейн (1.80м - 3.00м), втория е целия 3м, третия е само за скокове. Пиша го това за да стане ясно че няма деца и майки крещящи по тях и си е харабийка. Малко музиката от баровете е силна.

[smilie23] ...напоследък се понапълва с крещящи и шльопащи тинейджъри, ама се ядва[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Басейни в София?
Автор: Knartist   
Дата:   01-08-11 19:12

MixMike [smilie24]
Аз си мислех, че по подразбиране през лятото откритите басейни ще са много гмеч, ама звучи обещаващо, може да го пробвам [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.