Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Богдана и Стефан
Автор: cameraman   
Дата:   16-02-11 23:07

Гледах и слушах новата песен в "Шоуто на Иван и Андрей" на Богдана и стефан.... Ми то.... що да плюем само чалгата..... извинете.... прекланям се на опита и мъдростта.... Ама къде е Стиви Уондър.... Май не само чалгата е "Чалга".. Прекланям се пред традицията и мъдростта, ама това е макаронен стих, облечен в детски акорди...

Отговори на това съобщение
 Re: Богдана и Стефан
Автор: n1x0n   
Дата:   16-02-11 23:09

Нищо не ти се разбира от написаното, но:

А. се радвам, че ти е харесала песента
Б. съчувствам ти, че не ти е харесала песента

Избери си отговор, който да съответства на това, което си искал да кажеш [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Богдана и Стефан
Автор: Amigo   
Дата:   16-02-11 23:10

[smilie11] тва е възхвала на парчето или ... [smilie8] [smilie5] да го чуем, линкче?! [smilie11] [smilie8] гледам, че не съм единственият неразбрал [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (16-02-11 23:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Богдана и Стефан
Автор: asahi   
Дата:   16-02-11 23:15

Има няколко Бг композитора, на които им познавам песните от първо чуване. Стефан Димитров е от тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Богдана и Стефан
Автор: digitalgab   
Дата:   16-02-11 23:15

Тя тая отдавна е омръзнала до н-та степен, но не може да осъзнае творческото изчерпване, а и визията също. На пенсия, но нали трябва да се хапва все пак.

Отговори на това съобщение
 Re: Богдана и Стефан
Автор: cameraman   
Дата:   16-02-11 23:16

Вие не сте гледали... и слушали... Парчето е.... мноо хепи... Чак да не го бях чул...

Отговори на това съобщение
 Re: Богдана и Стефан
Автор: gorbi   
Дата:   16-02-11 23:43

Богдана е изчерпана още от първото си парче дето го е изпяла.... Стефан от първата си композиция тоже.... даже се замислям кое ми е по досадно най-тъпата чалга или бездарната българска естрада.....

Отговори на това съобщение
 Re: Богдана и Стефан
Автор: asahi   
Дата:   16-02-11 23:43

Вие сте безнадежден случай.

Отговори на това съобщение
 Re: Богдана и Стефан
Автор: exo99   
Дата:   17-02-11 01:30

Чалга-любителите се развихриха!

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Богдана и Стефан
Автор: Amigo   
Дата:   17-02-11 01:42

абе вкусове разни, както казало кучето, облизвайки си д-то [smilie5] [smilie5] то за мен например е все тая дали ще пее Милена или Богдана и Стефан [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Богдана и Стефан
Автор: digitalgab   
Дата:   17-02-11 14:37

На времето Богдана е била много яка, едва 16 годишна излиза на сцената, но много време оттогава.

Отговори на това съобщение
 Re: Богдана и Стефан
Автор: rusinov   
Дата:   17-02-11 14:41

Гледах и слушах новата песен в "Шоуто на Иван и Андрей" на Богдана и стефан.... Ми то.... що да плюем само чалгата..... извинете.... прекланям се на опита и мъдростта.... Ама къде е Стиви Уондър.... Май не само чалгата е "Чалга".. Прекланям се пред традицията и мъдростта, ама това е макаронен стих, облечен в детски акорди...

Не само, че съм съгласен с теб, но и се чудя, как можаха накрая да пеят на плейбек, остави другото ами и с 0 сценично поведение, не можаха и да прикрият плейбека дори.... [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Богдана и Стефан
Автор: arakiss   
Дата:   17-02-11 14:44

ми тъй става, като гледате иван и андрей [smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Богдана и Стефан
Автор: IvoZafirov   
Дата:   17-02-11 19:06

Кои са Иван и Андрей? [smilie8]

Двама инфантилни дебили дето говорят неразбираемо и през цялото време прекъсват гостите и един другиму ли?

Ако са тия - не съм ги гледал.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Богдана и Стефан
Автор: lillia   
Дата:   17-02-11 19:13

Ни богдана знам, ни стефан, ни ща и опосумите да знам[ezik] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Богдана и Стефан
Автор: IvoZafirov   
Дата:   17-02-11 19:28

Ся се замисля, опосумите изключително много ми напомнят на Бийвъс и Бътхед. Не само по външен вид, но и по държане. Еле пък по нечленоразделни звуци и ръсене на тъпотии.

Но пак като се замисля Бийвъс и Бътхед са ми много по-забавани. Жалко, че пуританите в МТВ ги спряха.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.