Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: johnny_fx   
Дата:   01-02-11 10:36

http://www.naturalnews.com/031155_medical_students_anesthesia.html

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: johnny_fx   
Дата:   01-02-11 10:39

"I suppose their thinking goes something like this: If a medical student is willing to sodomize an unconscious patient just because his instructor tells him to, there's probably nothing he won't do to people in the future as long as he is instructed by proper "authorities" (medical journals, drug companies, government officials, etc.)."

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: exo99   
Дата:   01-02-11 10:51

Your disease is their treatment experiment. Your suffering is their amusement. Your rectum is their training aid. You are there essentially to be treated like an unconscious rag doll by medical staff and medical students who have lost any and all sense of the meaning behind the term "health care."

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: pif   
Дата:   01-02-11 10:54

Ами така де, как да се научат децата, а ?
Кой буден пациент ще им даде да го преглеждат. Нали трябва да се научат, че после да лекуват. То само с четене не става.
А и в декларациите се подписваш, че доктора може да ти прави всичко. Няма какво да се оплаквате [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: chill   
Дата:   01-02-11 11:12

Хехе, този сайт сякаш е правен от krist - на централно мястo потресающа история за пациенти "sodomized" (да отбележим избора на глагол) от студенти, в ляво реклами "Диабет? Най-доброто ЕСТЕСТВЕНО лечение", "Западноафриканса билка, която ТОПИ мазнините", и гвоздея

Как да излекуваме почти всеки РАК в къщи
за $5.15 на ден"

[thankyou] [thankyou] [thankyou]




Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   01-02-11 11:24

еми нали все някъде трябва да се научат?

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: johnny_fx   
Дата:   01-02-11 11:27

Абе ако се учат на твоето дупе, друга песен ще запееш. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: atrifonov   
Дата:   01-02-11 11:28

аз що не мога да отворя линка[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: krist   
Дата:   01-02-11 11:31

феновете ми не спят гледам[smilie5] чил, как я карате в сектата на пастор Ранди?[smilie18]

[thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: djfroggy   
Дата:   01-02-11 11:31

......на централно мястo потресающа история за пациенти "sodomized" (да отбележим избора на глагол) от студенти............

Добре де,какво значи содомизед?
В преводачката на Гугал не излиза.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: El_Fuego   
Дата:   01-02-11 11:35

"Поруган гъзнем", да го кажем.

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: chill   
Дата:   01-02-11 11:38

От Merriam-Webster:

Sodomize

Sodomy


Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: exo99   
Дата:   01-02-11 11:38

[smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   01-02-11 11:40

Ако съм под упойка много ще разбера.

Достатъчно са се учили на моето дупе - детството съм си го изкарал предимно по болници и ако не се бяха учили на моето дупе можеше и да не си пишем сега. Така, че съм им благодарен.

Много са странни всички! Искат докторите да приемат чуждото здраве като свое, да са безгрешни и невероятни специалисти и да нямат претенции, че това е тежък труд, който трябва да се плаща много.

Поставете се на тяхно място поне веднъж!
И те са хора като вас и те искат айфон4, пие им се, уморяват се, понякога не ги интересуват чужди проблеми и т.н. Не са машини!

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: johnny_fx   
Дата:   01-02-11 11:46

Брей че загрижени за подрастващите доктори люде.
Значи няма проблем, когато вие или вашата непълнолетна дъщеря влезнете за рутинна операция /под пълна упойка/ и междувременно специализантчетата ви побърникат ей така из дупките за обща култура. Ама то нали за нАуката, няма проблем, какво като е без съгласието ви. "Хвала" ви другари, "хвала". [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: krist   
Дата:   01-02-11 11:49

очевидно на някои като чил има допада да бъдат "поругани гъзнем"

[thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   01-02-11 11:50

Абе втелявате се май..

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: chill   
Дата:   01-02-11 11:51

Автор: krist
Дата: 01-02-11 11:49

очевидно на някои като чил има допада да бъдат "поругани гъзнем"
---

И откъде е очевидно? [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: pif   
Дата:   01-02-11 11:58

Един мъж започнал да се съмнява в честите посещения на жена си при гинеколога. Веднъж решил да провери и като влязъл в кабинета на доктора видял жена си и гинеколога в еротична поза.
- Какво правите?
- Правя вътрешен масаж на матката - отговорил доктора.
- Ейй, добре че съм вишист за да ти повярвам, ако бях среднист щях да помисля, че я чукаш!


Ами като не искаш не ходи на доктор бе. Просто е. За по прости неща и по не критични мога да си позволя операцията да ми я направи студент под зоркото ръководство на добър специалист. Ако е нещо важно - си плащам като поп за най добрия хирург и съм сигурен, че там никой няма да се учи на мен.
Когато отидеш на лекар да те лекува и той трябва да ти прегледа гъза ама е бил от тея гнусливите дето не е бръкнал в гъза на тоя болния дето е бил под упойка - ще ти бръкне в твоя гъз, ще ти каже - здрав си и ти доволен и щастлив (макар и анално-изнасилен с твое желание) ще си тръгнеш. И се оказва след 1 година, че имаш рак на ануса и ще умреш, щото е открит прекалено късно.

Докторите няма кво да бъркат в здрав гъз. Те си имат здрави гъзове и са се набъркали на такива и в моргата и в съответното отделение. За тях е ценно да бръкнат в болен такъв. Щом са му бръкнали - значи е бил болен и се е налагало. Със сигурност всеки от тея гъзобрък-ковци си е бъркал в дупето на гаджето...

Може да го разгледаме и от друга страна. Да приемем, че болници не съществуват. Няма и доктори. В гората. Няма цивилизация. Няма пътища. Нищо няма. Джони_ФХ го заболява гъза. Ама нали няма доктори и болници - какво ще направи. Ще извика ли крист да го содомира и анално-пенетрира с пръст за да види кво му е или ще си умре в болка и мъка щото било много унизително някой да му прегледа задника с пръст...

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: nsirakov   
Дата:   01-02-11 12:12

IvoZafirov написа:


>
> Поставете се на тяхно място поне веднъж!
> И те са хора като вас и те искат айфон4, пие им се, уморяват
> се, понякога не ги интересуват чужди проблеми и т.н. Не са
> машини!

Иво, според крист и компания ние не сме хора...
ние сме нещо средно между слуги и роботи...

относно статията... има един ФАКТ
студентите ТРЯБВА да се научат да бъдат лекари, за да може после да бършат задниците на крист и компания... За тази цел те ТРЯБВА да бръкнат не само във всички дупки, трябва и да режат и да шият и да мислят и да действат, когато се налага...

факт... когато постъпваш в УНИВЕРСИТЕТСКА болница подписваш документ в който даваш СЪГЛАСИЕ, че нямаш против студентите да ти бъркат тук и там... ако не искаш - кеф ти частни болници, кеф ти общински... там студенти няма....

статията е доволно преувеличена, от прочетеното се остава с вечатление, че целият курс се е наредил на опашка пред бедния Австралийски пациент с цел да го ощастливи...

ма на прост народ му дай кръв и зрелища.... почнах да свиквам за съжаление...



Публикацията е редактирана (01-02-11 12:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: chill   
Дата:   01-02-11 12:15

Ми крист и компанията хомопати може би получават достатъчно бъркане в гъза така или иначе, та да нямат нужда от такова в болниците.


Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: krist   
Дата:   01-02-11 12:17

сираков, я кажи къде съм написал, че сте слуги и роботи, че така ми стана любопитно един вид?[smilie21]

а, достатъчно бъркане в гъза плучават чил и компания от едни други компании.. всеки ден.. и явно им харесва даже[smilie18]

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

П.П. а, това се цели явно да стане бисер поне на седмицата: "Щом са му бръкнали - значи е бил болен и се е налагало."[smilie18]



Публикацията е редактирана (01-02-11 12:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: nsirakov   
Дата:   01-02-11 12:19

крист, чил... един дол дренки сте :)

Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: krist   
Дата:   01-02-11 12:20

ааа, не, чак с чил да ме сравняваш си е наистина обидно[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Ало, докторите. И вас ли така ви учат?
Автор: chill   
Дата:   01-02-11 12:20

Това е кръвна обида за мен. Шпаги или пистолети на разсъмване ? [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.