Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 c/o jusautor
Автор: sas   
Дата:   28-01-11 00:46

Абе някой знае ли какво значи това: c/o jusautor sofia?

Отговори на това съобщение
 Re: c/o jusautor
Автор: dreamer   
Дата:   28-01-11 01:01

http://www.iusauthor.com/

Отговори на това съобщение
 Re: c/o jusautor
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   28-01-11 02:29

jus autor=avtorsko pravo

Отговори на това съобщение
 Re: c/o jusautor
Автор: e-mil   
Дата:   28-01-11 09:20

Е-е-е, sas! Разочароваш ме. Уж си издател, а питаш такива работи. [smile]
Понеже не е ясно кой период те интересува пиша малко история.

Преди 20 години Jusautor беше държавна Агенция за авторско право - музика, филми, книги... за театъра не съм сигурен. Основният белег, че съществува беше книгоиздаването. Отвори някоя книга издадена по бай Тошово време - обикновено някъде след титулната страница пише Jusautor.

През 1993 Законът за авторското право и сродните му права прекрати съществуването на агенцията и прехвърли имуществото и на Министерство на културата. Министерството реагира с Наредба за условията и реда за разпределяне на имуществото на Агенцията за авторско право и създаде Дирекция “Авторско право и сродни права”.

Сегашната марка Jusautor, за която ти дават линкове е частна собственост на адвокати регистрирана през 1994.


Отговори на това съобщение
 Re: c/o jusautor
Автор: the_cat   
Дата:   28-01-11 11:12

Понастоящем iusautor е частна кантора за защита на интелектуална собственост в Пловдив, чийто представител за Бургас съм аз [smile] .
Наистина държавната Юсаутор не съществува отдавна. Тя е преобразувана в сегашната дирекция за авторско право към Министерството на културата. /както е писал и e-mil/


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.