Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Много ми е интересно едно нещо..
Автор: IvoZafirov   
Дата:   17-01-11 21:25

От както имам коли никога до сега не ми е горяла крушка на фара. Днес тръгвайки си от офиса към 6 вечерта паля, пускам фароветете и хоп! Левия изгоряяяяялл...

Отворих капака, погледнах ама то завряно на ...да де. Та си викам айде утре сутрин ще мина през сервиза да мия смени моя човек. Да не му ям хляба пък и да не си разцентровам фара и да свети на м.... в г..., както на половината коли с които се разминавам. КТръгвам аз в лудницата и стигам на семинарията след 10 мин., където на ляв завой ме спира патрулка и ми пише акт за изгорял фар!
Е хубаво! Виновен съм за това, че съм с неизправни светлини ама искам да задам един вълнуващ ме въпрос:

Всички ченгета ли са педераси или просто си им идва от вътре?

При положение, че в тая лудница на семинарията постоянно минват коли на червено те не спряха тях ами мен, че ми писа и акт за крушка. Викам защо акт бе? Дай фиш! Не можело и мълчи кат пукал тъпака му с тъпак.

Тъпаци са и тва си е..
За тях само ниски заплати и кофти вицове.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: vga   
Дата:   17-01-11 21:27

Подкрепям! Кофти, че сега ще плащаш глоба, ще висиш като луканка в КАТ, ще ти вземат точки.... за голямата работа, че в София ти изгорял левия фар... [smilie8] Аз определено не се разбирам с полицаите и те го усещат някакси и винаги се разправяме за глупости. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: snoopoff   
Дата:   17-01-11 21:28

Един път чаках трамвай точно на спирката на УАСГ, та отсреща нали има на ъгъла някакви кафета ала бала. Точно пред кафето една патрулка и дремят вътре тъпунгерите. След малко някакъв типаж си спира колата ТОЧНО на спирката (което май си е позабранено от закона), ония никаква реакция. Мислех си да ида да им кажа, като съвестен гражданин, ама най вероятно щях да чуя: "Кой си ти бе? Я си дай личната карта!" Та не ми се занимава с олигофрени.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: n1x0n   
Дата:   17-01-11 21:29

Еми защото те "малеее, ма той току що ми е изгорял?! Даже не съм разбрал!" го слушат по 5 пъти дневно.

Кофти е, когато ти се случи наистина такова нещо, ама не съм много склонен да ги осъждам.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   17-01-11 21:29

Няма да ядеш хляба на автомонтьорите, ама няма да ядеш хляба и на пътните полицаи я! Трябва да има ред! :Р

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: мара   
Дата:   17-01-11 21:30

дзафе, акобяха просто педераси, барем нямаше да се множат полово. виж, не знам за пъпкуване там, просто делене и прочее...

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: pif   
Дата:   17-01-11 21:30

По закон нямат право да ти пишат акт. Имат право да те спрат и не можеш да продължиш докато не го оправиш. Оставяш там колата и да го духат. Мен са ме спирали, оставих при тях колата, отидох до близката бензиностанция, купих крушка, смених я и ме пуснаха. Ти не можеш да знаеш кога ти е изгоряла крушката. Закона не е писан от малоумни, макар и да се прилага от такива.
По кой член ти е акта? Все ще има начин да обжалваш.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: snoopoff   
Дата:   17-01-11 21:32

ФУЦК ТХЕ ПОЛИЦЕ!

Орлин Драганов не съм мяркал скоро, кво става с това момче?

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: georgi969   
Дата:   17-01-11 21:33

истински случай.
сутринта шефът на енската полиция събира катаджиитеи им казва
С гражданите-по спокойно.за дреболии като изгорели крушки да не глобяват.
Същия ден-спират кола дето не и свети единия фар.Казват на водача-фарът ви не свети ,възможно най-бързо сменете крушката.и ги пускат.И вечерта срещу тях има рапорт, че така и така са пуснали неизправен автомобил.тези били някви проверяюащи.Съответно полицаитеса наказани.
та така.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: IvoZafirov   
Дата:   17-01-11 21:33

МИ аз нямам проблеми с хората. Проявявам разбиране и като съм виновен си мълча ама това си беше лека гавра според мен.

Да си призная честно по-малко ме е яд на тия човечета от колкото ги съжалявам. Щото някой си шапкар им е заповядал да излязат и да се върнат с еди колко си акта пример и те се набират на кръстовището. Ма са си мижитурки и такива ще си останат.

Аз нито актове имам, нито точки имам взети, че да се връзвам за глупости, но самата ситуация е дразнеща. Полицаят можеше да ме спре и да ме предупреди по най-бързия начин да я оправя, а не да се държи като говедо некомуникативно и да ми се прави на велик и че все едно от него нещо зависи.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: alsash   
Дата:   17-01-11 21:34

....има и пичове бе......спряха ме с една година минал срок на книжката.....и много ми се скараха...[smilie2] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: pif   
Дата:   17-01-11 21:34

Снупоф: там ти е грешката. Ако се заядът с тебе звъниш на 166 и казваш какво си видял и кои полицай какво ти е казал. Той не те знае какъв си а ти си гражданин и подаваш сигнал за нарушение. Те са ДЛЪЖНИ да се съобразят с този сигнал. Иначе подлежат на наказание.
Аз лично отивам при катаджии ядящи в колата си пред КФЦ а на улицата поне 10 неправилно паркирали. Отивам и им казвам: господа полицаи, вижте какво става тука. Тея спират както си искат. Те: само да хапнем и ги почваме. Ама като ни видят и не излизат от КФЦ-то по цял ден.
Пожелах им приятен ден и си тръгнах - но хората си бяха много учтиви.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   17-01-11 21:36

Има и разбрани. Аз съм се отървал 5, 6 пъти без рушвет. В два от случаите нямах никакви документи. Дори и лична карта.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: HP   
Дата:   17-01-11 21:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: georgi969   
Дата:   17-01-11 21:36


pif :
"Ти не можеш да знаеш кога ти е изгоряла крушката"
ай ся.В 90% от случаите се разбира че ти е изгоряла крушка.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: Todd   
Дата:   17-01-11 21:37

Преди време ви писах че тук 40% най малко си карат без светлини и никой не ги закача.

Оня ден като карах из София и там има бая слепоци ....

А някой беше казал че не било така там .А сега кажете тях що не ги закачат ???

Ами с Иво се заяждат ... [smilie5]

Всъщност на новите коли няма шанс да си сменяш крушката сам - задължително сервиз за да каже някой на блока за управление на светлините че крушката е сменена и на него ако му хареса да и пусне ток .

На какво основаните тогава ще ти пишат акт ??? Тръгнал си към сервиза ! Или трябва платформа ???

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: snoopoff   
Дата:   17-01-11 21:38

Да бе, някакъв 20 годишен дрищльо, мислиш ли, че ще ме отчетат? Само проблеми можеш да си създадеш с тях...

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: IvoZafirov   
Дата:   17-01-11 21:39

Ничий хляб не ям аз. А фара на място няма как да оправя щото първо е тъмно и второ почти не се бърка за фара, така са напъхани всички джаджи. Пък и за какво са монтьорите тогава?

Никсъне, така е. Дори не съм им обяснявал, че от 10-ина години от както имам собствени коли за първи път ми се случва и то съм го открил преди 10 минути..

А иначе са си в правото да ми треснат акта и ако беше да кажем снощи като се прибирах от Гърция нямаше изобщо да пиша тук защото да караш без фар на натоварен извънградски път си е престъпление и малоумщина. Но в София и в час пик и при положение, че коли минаваха и на червено...

Си е меко казано педеращина.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: georgi969   
Дата:   17-01-11 21:40

мене на два пъти ме спират затова че карам на халогени, и си ме пускат така, без нищо.
Апо закон-не може.Само при намалена видимост може.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: logrus   
Дата:   17-01-11 21:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: HP   
Дата:   17-01-11 21:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   17-01-11 21:41

На ония рендета, дето били хищни отпред и секси отзад, за да смениш ляв фар, трябва да смъкнеш гумата. Найс, а?

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: dinkoff   
Дата:   17-01-11 21:43

Мен пък никога не са ме спирали без причина!

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   17-01-11 21:44

Ето матрЯл за скептиците:

http://www.youtube.com/watch?v=nXCZ2v-nIF4

Отговори на това съобщение
 Re: Много ми е интересно едно нещо..
Автор: dinkoff   
Дата:   17-01-11 21:44

Dani_Koev_BG на някои Аудита се сваля цялата предна броня [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.