Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Предложение
Автор: matataupa   
Дата:   29-06-10 16:11

Абе, толкова е и предложение, но понякога ме гльожди люпупитству:

Да се направи секция, нещо от типа КЛУБ- БРАК и там да се метсят затворените теми.

Чисто превъзпитателно- за да могат всички потребители да ходят там- като на изповед- не, ами на проучване- какво може и какво не може!

Че иначе трябва да гадая всеки път коя тема е затворена и да я издирвам измежду потоците мъдрост и светлина, които се леят в КлубОт[smilie5]

 Re: Предложение
Автор: danvan16   
Дата:   29-06-10 16:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Предложение
Автор: snoopoff   
Дата:   29-06-10 16:13

И да има КЛУБ 18+
 Re: Предложение
Автор: otkata   
Дата:   29-06-10 16:13

то тук не се изчита та и в кофата, ако се рови [smile]
 Re: Предложение
Автор: lillia   
Дата:   29-06-10 16:13

Демек раздел кошче[smilie5] [smilie24]
Виждала съм го в други форуми[smilie24]
 Re: Предложение
Автор: boink   
Дата:   29-06-10 16:17

админииии, затворете клуба за да ви е мирна главата, и без това всеки вече си разменил скайпа, мирката и какво там още фейсбука с който му трябва... освен ако не ви се гледат сеири...
 Re: Предложение
Автор: matataupa   
Дата:   29-06-10 16:17

Ем- да. Кошче да е. Но по- добре Клубно Кошче[smilie5] [smilie5] [smilie5]

 Re: Предложение
Автор: IvoZafirov   
Дата:   29-06-10 16:18

То и аз в една съседна тема спонтанно призовах към война и насилие [smilie8]

Ся се чудя дали ще ме баннат..
 Re: Предложение
Автор: admin   
Дата:   29-06-10 16:21

Мисля, че щом пишете тук, значи сте се запознали с правилата на сайта и сте се съгласили с тях.

13. Ако желаете да се свържете с администраторите на сайта, използвайте посочения мейл за контакти. Форумът не е място за въпроси към администраторите на сайта или каквато и да е комуникация с тях, както и за теми свързани с правилата на сайта, рейтинг системата и др. подобни. Всички подобни теми ще бъдат затваряни или изтривани без предупреждение.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена