Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 4 стаи
Автор: didesignbg   
Дата:   22-06-10 11:33

Дето адимн вика, стига бахур, да поговорим малко и за култура.

Гледах "4 стаи" в Театър София и ми направи впечатление, като нещо ново, различно, разчупено. Принципно различна постановка, отличаваща се от незапомнящите се бози с именити актьори напоследък (това си е мое неангажиращо никой мнение, ама се уядоха тия актьори).
Някъде в началото до 10 минута си мислех, че няма да изкарам цялото представление, това беше и момента в който си тръгнаха няколко от редовните любителки на мелпомена. Определено има нужда от леко рафиниране самата идея. губят част от хората, които не могат да приемат седенето по пода.
Комерсиално погледнато, предполагам че представлението е пълно фиаско и генерира само загуби, та ходете да го гледате докато има.

Отговори на това съобщение
 Re: 4 стаи
Автор: Marillion   
Дата:   22-06-10 11:37

Лично на мен много ми хареса. Хареса ми контакта с публиката, хареса ми, че ме вкарват в действието. Принципно съм фен на Тарантино - за това и отидох на постановката. Имам доста забележки от към актьорската игра. На моменти откровено се престараваха. Мисля, че това се дължи на т. нар. "българска" школа.

Както и да е.. не съжалявам, че съм посетил постановката.

Препоръчвам на всички, които искат да бъдат провокирани да отидат.

Отговори на това съобщение
 Re: 4 стаи
Автор: matataupa   
Дата:   22-06-10 11:37

Страшен анонс. Пробвай в рекламния бизнес[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: 4 стаи
Автор: captainme   
Дата:   22-06-10 11:41

дайте малко обективно инфо.кой театър,къде,режисьор и тн

Отговори на това съобщение
 Re: 4 стаи
Автор: didesignbg   
Дата:   22-06-10 11:43

написал съм в Театър София.

театрална постановка
по идея на Алисън Андърс, Алекснъдър Рокуел, Роберт Родригес, Куентин Тарантино
Режисьори: Неда Соколовска, Гергана Димитрова, Мартин Вангелов, Атанас О`Махони
С: Надя Цончева, Теменуга Первалзова, Мила Банчева, Йорданка Любенова, Петя Силянова, Огнян Голев, Биляна Казакова, Михаил Милчев, Лилия Маравиля, Милен Николов, Калин Врачански, Росен Белов

Отговори на това съобщение
 Re: 4 стаи
Автор: arakiss   
Дата:   22-06-10 11:51

театър софия ми се пада далечко в провинцията (щот' съм на морето [smilie5]), но ако поне малко са се доближили до филма с тим рот , браво [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.