Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 За да се предпазите от такива случки
Автор: ARGO   
Дата:   08-06-10 19:30

[smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: ARGO   
Дата:   08-06-10 19:30

София, на 3 метра от "Витошка", 6 сутринта.
Кооперация с автоматична врата. Чистачката отключва офис на 2ет. влиза и спира СОТ. След секунди нахлуват маскирани (около 10 според нея) тръшкат я на земята и я заключват с белезници. Един и натиска главата, друг краката, другите разбиват вратите из офиса, намират каса, и започват да действат с донесения от тях оксижен.
--------------------------------------------
Полицията каза, че такъв вид обири са зачестили. Незнам какви мерки вземат за да ги предотвратят. Май единственото което правят е "вземане на отпечатъци", абе в кой век сте бе, кви отпечатъци, кви пет лева?[smilie9] Надявам се поне на някой да помогне това инфо.

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: sirkhann   
Дата:   08-06-10 19:40

Застраховка на всичко и парите - в банката ;)

Сървърите - и те заключени, където му е работата.

Има си и камери и не са толкова скъпи, пък може да пращат сигнала другаде.

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: IvoZafirov   
Дата:   08-06-10 19:55

Ей за това съм и казал на чистачката да тренира кунг-фу [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: feliz   
Дата:   08-06-10 20:08

Да кажа и аз за гадна случка, но не е обир?[smilie8] Май точно тук му е мястото, да не пускам отделна тема, а?[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: ARGO   
Дата:   08-06-10 20:10

feliz казвай, се ше е от полза

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: jekopj   
Дата:   08-06-10 20:17

Много нагласена ми се струва тази работа...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: feliz   
Дата:   08-06-10 20:24

Преди няколко дни с дъщеря ми сме в дамската тоалетна на едно заведение за бързо хранене. Двете сме заедно в кабината, тя беше приключила и ме чакаше, гледайки нагоре към тавана, а аз тъкмо си вдигнах дънките. В този момент тя се ококори и ми вика: мамо, един мъж току що надникна отгоре.[smilie10] Замръзнах направо. Поглеждам веднага нагоре и питам дали е сигурна. Тя казва да, а него естествено вече го нямаше. Веднага изскочих от кабината и го видях в гръб как излиза забързан. Честно да ви кажа, изобщо не знаех какво да направя.[smilie2] Нито мога да го хвана, откъде да знам какъв психопат е, нито да извикан някой, защото тоалетната беше на втория етаж на заведението и там беше празно. А докато слезем, той естествено се беше изпарил.[smilie9]
Жени, бъдете нащрек, аз лично вече ще съм.[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: IvoZafirov   
Дата:   08-06-10 20:27

Абе този е някой нещастен чикиджия - воайор. Не му се плаши толкова. Не, че не бих му строшил главата ако го набарам на място.

Ти каза ли на управата на заведението? Не може никой да не го е видял?

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: tnt   
Дата:   08-06-10 20:28

и като си нашрек какво!?
На мен лично ми е писнало да съм нащрек : да не ме излъжат в магазина, да не ми откраднат лични документи циганетата, да не ме нападне лудия дето живее под нас или да ми изкара акъла, да не ми свият фотоапарата посред бял ден....

И к'во като съм непрестанно тревожна и "бдителна"!?

Н И щ О !

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: feliz   
Дата:   08-06-10 20:33

Иво, като си знам полския, докато обясня, щеше да мине бая време.[smilie5] Мислех, да се пробвам, а можеше и на полско-английски да го обърна, но детето ме задърпа, /нещо се уплаши/ и се отказах.[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: feliz   
Дата:   08-06-10 20:36

Адаш, недей така, няма лошо да си по-бдителен от заплес [smilie5] , поне няма да си изненадан като ти се опули някой психопат в кенефа, а може и да реагираш по-адекватно.

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: tnt   
Дата:   08-06-10 20:42

ами и да реагирам адекватно какво? Просто няма значение...
Неприятно е, че детето е било с теб и сигурно се е уплашило. Воайорите по принцип са лесни. едно "бау" да им кажеш и се изпаряват.

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: juslen   
Дата:   08-06-10 20:43

Чистачките вече въоръжени с огнестрелно и хладно оръжие и преминали специална тренировка.
Примерно дръжката на метлата може да бъде заместена с пушка помпа-така хем ще си почиства,хем ще е в постоянна готовност да насочи и стреля по евентуален нападател[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: jekopj   
Дата:   08-06-10 20:46

По-добре да е мъж дигизиран като чистачка...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: ARGO   
Дата:   08-06-10 20:51

смешничко нали

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: IvoZafirov   
Дата:   08-06-10 21:02

еми дето се казваше в една всеизвестна детска книжка - Неприятно несъмнено, но за други, не за мене..


но както се казва никой не е застрахован.

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: asahi   
Дата:   08-06-10 22:01

Фелиз, в личен план преживяното е неприятно, но в обществен не е сериозен проблем. Не е късно с "преводач" да отидеш в заведението, да се срещнеш с управителя и да го информираш. Същото трябва да направиш и в полицията. При втори сигнал някъде няма как да не засекат информацията и да действат.

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: 798099   
Дата:   08-06-10 22:04

asahi, два дни съм изкарал в задгранична полиция с преводач, при това перфектен. Владее езика като роден.
Да ти се не случва!!! Чужденецът си е чужденец.

Това да не ти е България! Хората си поддържат своите, независимо кой крив, кой прав...


Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: IvoZafirov   
Дата:   08-06-10 22:07

Абе аз за малко да прекарам известно време в угандийски затвор, но ми се размина.

Още си плюя в пазвата щото сега сигурно щях съчки да събирам и аз.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: asahi   
Дата:   08-06-10 22:07

Не вярвам меду двата случая да има много общи неща. Когато сигнализираш за престъпление полицията навсякъде в Европа се държи по един и същ начин.

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: NeDDRaG   
Дата:   08-06-10 22:07

Същия сценарий, описан от Арго, ама преди нова година и без оксижена. А качили касата на количка и от там на микробус с падащ борд. Камери имало, ама нямало полза. Едната, дето щяла да ги види я обезвредили по най-маламския начин - с фенерче.

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: 798099   
Дата:   08-06-10 22:08

Казах, но за теб ще повторя: да не ти се случва!!!

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: IvoZafirov   
Дата:   08-06-10 22:14

Абе и аз сигнализирах като ни обраха в Лондон и отмъкнаха служебния лаптоп и кво? Цял следобяд обяснявах на полицай индиец точно какво се случи, а той 100 пъти ме попита едно и също - ама вие не сте ли си сложили парола на лаптопа?

Остана ми един протокол от полициата само с който отчетох лаптопа за да не го плащам аз.

Отговори на това съобщение
 Re: За да се предпазите от такива случки
Автор: feliz   
Дата:   08-06-10 22:27

Да, Асахи, в заведението мога да отида и да разкажа на спокойна глава дето се вика /и без детето/. Но в полицията не ми се ходи.[smilie8]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.