Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Димитър Павлов
Автор: feliz   
Дата:   22-02-10 09:30

От 1 март е новото лице в сутрешния блок на Би Ти Ви.[smilie5] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: eyeforaneye   
Дата:   22-02-10 09:47

Кой е този младеж? Нещо познато ми звучи...


Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: Todd   
Дата:   22-02-10 09:48

Форт Боаяр...така ли се пише тая глупост ????

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: ejko   
Дата:   22-02-10 09:49

Този дето говореше смешки по радиото? За радиоводещ беше супер..., ама за телевизия, хич не ми хареса...!

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: matataupa   
Дата:   22-02-10 09:49

Пуснете снимка да го видим де[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: rganev   
Дата:   22-02-10 09:50

Ретро радио [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: ejko   
Дата:   22-02-10 09:50

Но пък поне сутрешнич блок нчма да е толкова скучен, аз не знам защо си мислят, че от 7 часа, човек иска вече да е депресиран...

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: feliz   
Дата:   22-02-10 09:51

https://photo-forum.net/static/forum/2010-02/sxpv6072.JPG
http://i.actualno.com/club.bg/files/2008/12/22/879d1cf19d.jpg


https://photo-forum.net/static/forum/2010-02/alec4906.JPG
http://e-vestnik.bg/imgs/art_show/Mitko_Pavlov_fort.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: anete   
Дата:   22-02-10 09:55





Публикацията е редактирана (22-02-10 09:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: anete   
Дата:   22-02-10 09:57

БТВ трайно ме разочарават с избора си на водещи от мъжки пол. Едва се махна Бареков, сега Д.Павлов. Тоя три години не се научи как се произнася форт Бойар. Да не говорим, че едва изчаквах да свърши времето му по Ретро радио и да почне следващата емисия. Но все пак това е моето лично мнение и на БТВ им е все тая [smile] .

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: feliz   
Дата:   22-02-10 09:58

Анеткен, що така бе?![smilie10] Аз го харесвам точно от сутрешния блок на ретро радиото.[smilie5] Голяма свежарка е според мен.
И аз като ежкото се надявам, че ще освежи сутрините по БиТВ.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: steeens   
Дата:   22-02-10 09:59

Това е Маляка. Малко порастнал.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: ejko   
Дата:   22-02-10 10:00

да не ти е бил от квартала?

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: feliz   
Дата:   22-02-10 10:02

а в тоя Форт Бойар вообще не може да блесне, предаването не е за говорене, а за гледане.[smilie5]
На Митко силата е в говоренето - завършил е Публична реч в НАТФИЗ.[smilie24] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: мара   
Дата:   22-02-10 10:07

абе имам бегли спомени за плосък хумор[smilie5] ма така и така не гледам телевизия....а па може и да са грешни спомените ми. на вид е симпатяга.

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: anete   
Дата:   22-02-10 10:31

Фелис, има нещо в гласа му, което не ми импонира. Не ми хареса още когато се налагаше да го слушам по радиото. А с " форт БоАяр" сякаш ми бърка с дрелка в ухото. За три години как не го научиха да произнася правилно името, то е запазена марка.
Всъщност БТВ според мен правят пословично лош избор по отношение на мъжете водещи. Юксел Кадриев не може да изчете една емисия без лапсус. Дрезгавият глас на Бареков за някои може да звучеше много секси, но не на всеки понася. Единствено партньорът на Гена Трайкова Венелин Петков бива.
Но това си е избор на шефското тяло на телевизията. Тяхно право е. А моето право е да сменя канала и да не слушам сутрешния блок.

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: anete   
Дата:   22-02-10 10:34

мара, каза го много точно - "плосък хумор".
Ти добре правиш, крайно време е да последвам примера ти и да спра всякаква телевизия.

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: ejko   
Дата:   22-02-10 10:50

А този Венелин Петков е уникален човек. Може цял живот да седи на телевизора ми- от горе и пак няма да го запомня на външен вид. Супер безличен типаж... Между другото съм говорил за него и на други хора, винаги много трудно се сещат за кого говоря...! Водещият е добре да се запомня, дори и да не ти е симпатичен точно.
Макар че и Димитър Павлов, на телевизичта не ми се откроява много. По радиото беше супер..., казваше неща, които не очаквах, което винаги е приятно рано сутрин...! На мен не ми трябва изтънчен хумор, за да се усмихна, може и това да е причината..., а той малко по народно го даваше!
Иначе онова за класацията си го водеше приемливо. В интерес на истината не бих гледал сутрешен блок и не съм го правил от около 3-4 години, така че не знам защот толкова много пиша в тази тема:)))

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: Mojito   
Дата:   22-02-10 10:50

Митко Павлов е някъде 2 356 734 пъти по-добър от Бареков и от всички останали умно-гледащи водещи от последните 20 години. Толкова е готин, че почти няма накъде повече[ezik] .
От март ще се гледа бтв-то на културата явно;)

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: ffwd   
Дата:   22-02-10 10:56

Пък аз това го знам от 1 месец.. [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: SLR   
Дата:   22-02-10 11:09

Митко е готин и поне има чувство за хумор[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: kkkolelo   
Дата:   22-02-10 11:20

Каква техника на говорене, беше очевадно трагичен при воденето на някакъв танцувален конкурс по БТВ. А като водещ на "Това го знае всяко хлапе" заедно с Део и Иван и Андрей ръсеха непрекъснато плоски педофилски закачки към 10-12 годишни деца [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: BOriSoFF   
Дата:   22-02-10 11:38

Аз също го харесвам [smilie24] Свежар е [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: feliz   
Дата:   22-02-10 13:09

Автор: kkkolelo
Дата: 22-02-10 11:20
Каква техника на говорене, беше очевадно трагичен при воденето на някакъв танцувален конкурс по БТВ. А като водещ на "Това го знае всяко хлапе" заедно с Део и Иван и Андрей ръсеха непрекъснато плоски педофилски закачки към 10-12 годишни деца
============================================
Не искам да досаждам с тази тема и с човека, на когото е посветена[smilie18] , ама...да си кажа:
Човека явно е доста толерантен, защото се съобразява и с партньорите, с които води. Конкретно - за "танцувалния конкурс" - е, извинявай, ама как да не се държи като бастун, водейки с Елена Петрова - тази толкова скучна жена.[smilie25] В "Това го знае всяко хлапе" заедно с Део, Иван и Андрей
не съм чула нито една "педофилска" шега. В радиото си беше сам и беше той и беше ок.[smilie5]
Напоследък толкова ми липсва хиленето с колегите в офиса, че се смея и на най-"плоския" хумор.


Отговори на това съобщение
 Re: Димитър Павлов
Автор: BlueHello   
Дата:   23-02-10 04:08

МитЕто Павлов го познавам лично, пич е абсолютен със се странностите си!

Фелиз, колко дълго търсих подходящата дума за таз девойка! М да! По-точно от толкова скучна жена нищо не би могло да е!


П.П.
А да, много ме разхили, че anete вече все по-официално е Анеткен! [smilie5]

Ади [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.