Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Пазете Мотористите... ама...
Автор: Magnifico   
Дата:   29-04-10 20:34

... първо те да почнат да пазят себеси [smilie23]
95% от мотористите, които имам нещастието да виждам по улиците са пълни олигофрени [smilie23] Те сами не се пазят, пък ще се правят кампании под наслов "Пазете мотористите"

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: CB450   
Дата:   29-04-10 20:51

На пътя трябва да имаме в предвид всички участници в движението:автомобили,мотоциклети,велосипеди...

Да пазим най-вече пешеходците,велосипедистите, както и другите 5% от мотоциклетистите!

Който кара хазартно мотоциклет е безумец, но трябва и него да се стремим да опазим.

Тези безумци пребивайки се могат да убият или ранят пътник от лек автомобил.


Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: asahi   
Дата:   29-04-10 20:54

Абе аз ги пазя, ама на тях акъла им къде е? Техният адреналин как се съпоставя с риска за другите?

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: Magnifico   
Дата:   29-04-10 21:01

... ама мотористите малко злоупотребяват и не се съобразяват, че рискувайки себеси, рискуват и живота на всички на пътното платно.

ЕДИТ: Това стана малко като перифразиране на постинга на asahi



Публикацията е редактирана (29-04-10 21:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: Amigo   
Дата:   29-04-10 21:05

точно вчера няколко олигофрена ме задминаха ненормално, и не само мене, на тясна оживена улица, а единият го правеше на задна гума [cool] [smilie23] това не е единственият такъв случай, на който съм свидетел [cool] и в насрещноото карат често и изобщо... [smilie23]



Публикацията е редактирана (29-04-10 21:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   29-04-10 21:08

Е тва, че едикойси не си носи цайсите, щото изглежда дърт или едикоя си не знае да паркира или че на едикойси не му е станал уя, как се съпоставя с тва, че без даже да разберат ми правят риск само щото съм решил да се придвижвам за 5 лв на 100 км без да губя повече от 30 минути на ден в път.

И всеки път когато някой се опита да ме убие си мисля "А ако не бях моторист, а ватман?"

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: мара   
Дата:   29-04-10 21:09

ми има и такива. ама повечето са си нормални хорица и кат знам кво е, внимавам.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: lumix   
Дата:   29-04-10 21:11

...аз до сега не съм виждал катаджия да е спрял моторист!
На Ботевградско шосе редовно изпреварват с 150км/ч ...на задна гума и то до другия светофар, после се връщат и пак....! Ами няма превишена скорост за тях ...


Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: Magnifico   
Дата:   29-04-10 21:17

Аз до колкото съм чувал, полицаите нямали право да гонят мотористи... знам ли защо, сигурно за да не ги пребият. Та сигурно и за това не си правят труда да им махат с палката - оня така ли и и наче за кво му е да спира, при положение, че и в 99% от случаите задния номер хич не се вижда... сигурно от аеродинамични съображения, или нещо друго.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: peppi   
Дата:   29-04-10 21:24

не завиждайте на тези който са по смели от вас, не се оправдавайте че били безотговорни щото вас ви е шубе
http://www.youtube.com/watch?v=tYLE4JS9WRk&feature=player_embedded#!
[ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: peppi   
Дата:   29-04-10 21:25

http://www.youtube.com/watch?v=tYLE4JS9WRk&feature=player_embedded

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: nodoubt   
Дата:   29-04-10 21:28

пазиш всички, най-вече себе си.

тва че има малоумници на всякакви превозни средства не трябва да ти влияе.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: steeens   
Дата:   29-04-10 21:31

Лали я изпревариха тоя път![smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: alba_luna   
Дата:   29-04-10 21:33

"не завиждайте на тези който са по смели от вас, не се оправдавайте че били безотговорни щото вас ви е шубе "

Не виждам някой тук да им завижда, не виждам с какво са по-смели (пише се с тире по средата), а най-малко виждам що ни е шубе.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: steeens   
Дата:   29-04-10 21:33

Последната ми избягната катастрофа беше миналото лято. И не беше с мотоциклетист. Много кретени карат по нашите пътища, спор няма.[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: MarinY   
Дата:   29-04-10 21:35

Обхваща ме голяма тъга за бъдещето, като чета постове като на Вечно гладния или на Пеппи.

Единствено успокоение ми дава опитът, че тази идиотщина продължава до към 25-та до 30-та година. След това или почват да мислят или редовно получават цветя ... Естествен подбор.

Представете си какво би станало в САЩ, например, с този "борчески, балкано-шопски манталитет". Малките коли започват от 150 коня нагоре, моторите от 120 ...

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: Amigo   
Дата:   29-04-10 21:35

мдааа, такива смелчаци съм виждал, ако знаеш с какви травми и осакатявания за цял живот, с един куп операции [cool] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: MarinY   
Дата:   29-04-10 21:38

Амиго, от време на време си прекалено възпитан ... [smilie3] Определението "Смелчаци" е крайно неудачно.



Публикацията е редактирана (29-04-10 21:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: Amigo   
Дата:   29-04-10 21:40

[smilie8] ами аз по принцип винаги се опитвам да съм в границите на възпитания тон [smilie5] [smilie8] за съжаление, понякога не успявам [smilie2] [smilie8] [smilie8] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: vladihg   
Дата:   29-04-10 21:40

Вчера един такъв олигофрен не знам как не ме отнесе и мен в един по-добър свят...Аз като възпитан пешеходец си вървях нищо неподозиращ по центъра на тротоара - изведнъж чух само , бучене, после пушилка и видях с периферното си зрение как ненормалника се размина на косъм от мен и с мръсна газ се отдалечи по пустия тротоар, щото изведнъж му бе щукнало да се махне от пътя за да изпревари 50тината коли спряли пред него на светофара[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: jino   
Дата:   29-04-10 21:41

Хич не ги пазя [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: peppi   
Дата:   29-04-10 21:41

Автор: alba_luna
Дата: 29-04-10 21:33

"не завиждайте на тези който са по смели от вас, не се оправдавайте че били безотговорни щото вас ви е шубе "

Не виждам някой тук да им завижда, не виждам с какво са по-смели , а най-малко виждам що ни е шубе.


Естествено че завиждате, като профучи покрай луксозния ви семеен ван на една гума,не ви ли иска да сте зад него (за девойките) и на негово място (за мухльовците) [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: peppi   
Дата:   29-04-10 21:47

Съжалявам за предизвикателството но и аз имам сериозен бизнес, луксозен семеен джип но мотора е съвсем друга бира [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: d256h   
Дата:   29-04-10 21:47

Аз съм олигофрен, моторист!

Моля пазете ме!

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете Мотористите... ама...
Автор: steeens   
Дата:   29-04-10 21:48

peppi, наистина звучиш познато.Ама възможно е просто да е съвпадък.[smilie5] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.