Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: georgi969   
Дата:   14-04-10 14:12

Гръцкия премиер плаши гърците с България


Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: lipostok   
Дата:   14-04-10 14:16

Mи прав е човека!

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: lipostok   
Дата:   14-04-10 14:18

ПП: Само не ми стана ясно кои са тези високоинтелигентни българи или това е ирония?

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: autosvet   
Дата:   14-04-10 14:21

Всъщност това е партенка [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: мара   
Дата:   14-04-10 14:23

ми ся слушах по недоразумение дойче веле...
българската стабилност е партенка.
бб сега почва да си дава сметка до каква степен триглавата ламя е фалшифицирала статистическите данни...

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: slivenski   
Дата:   14-04-10 14:25

Нима каза той вие искате да получавате български заплати, където въобще не са чували за великденски и коледни премии, а какво остава за 14-та заплата? Нима- обърна се той към пенсионерите вие искате да получавате пенсии от по 50-100 евро вместо сегашните 6-700 ? Нима искате да си плащате изцяло цената на лекарствата, а не както досега само 25%? Нима искате да живеете като в лунно бунище защото точно на това прилича България с нейните дупки и боклуци, разхвърляни навсякъде от претендиращите за по-висока интелигентност българи? Нима искате децата ви да пушат, пият и вземат наркотици под зоркия поглед на полицията? Това ли искате? Аз знам, че ние винаги сме били по-цивилизована нация от нашите северни съседи и винаги сме успявали да се обединим в трудни моменти. Затова и сега съм убеден, че в този труден момент ще застанем един до друг, ще прежалим трийсетте процента от допълнителните възнаграждения, които получаваме и след няколко години, ще можем отново да се наредим сред страните с най-добър жизнен стандарт, докато българите ще си останат на положението в което са и сега. Защото нашата нация е изградена на основите на православната вяра и християнските добродетели, а българите са учени атеисти, сменящи на всеки четири години политическото си верую. Но намират ли там там спасение? Нека да се стегнем и да не позволим нашата младеж да напусне страната, така както българите напускат своята? И ще видите, че след 50 години, ние все още ще сме тука, а за българите ще се носят само легенди. Аз много се смях, когато разбрах, че управляващите в България плашат народа си, че щели да стигнат до нашето положение ако не вземат мерки! Та те нашето ниво могат само да го сънуват! Жалко за българите, че се оставят така лесно да ги манипулират, за да могат да ги грабят безпрепятствено! Но това си е техен проблем. Нека ние да решим нашите, пък те да се утешават, че не са ни стигнали. Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
----------------------------

Ако наистина това е казал, кое точно не е верно? [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: georgi969   
Дата:   14-04-10 14:26

Партенка е ,ама е верно по принцип.

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: lipostok   
Дата:   14-04-10 14:27

Не може да е стабилна една страна която не произвежда нищо, и която от 10 години се занимава само със спекулативно строителство.

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: georgi969   
Дата:   14-04-10 14:28

и с търговия.[smilie8]
Мол до мола мила моя майно льо,търговецдо търговеца.

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: pmartinov   
Дата:   14-04-10 14:28

Капана в който влезе ББ се оказа по страшен от колкото се предполагаше

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: мара   
Дата:   14-04-10 14:30

бе не знам...и на мен ми мяза на партенка яка...
а за питащите кое не е верно: боклуците там са повече. само трябва да се излезе от населеното място. и да се тръгне по малките пътчета.

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: slivenski   
Дата:   14-04-10 14:32

Гледам, строят поредния мега хипер утра МОЛ... На излизане от Люлин преди тунела точно... Перничани там ще кацнат, когато им довършат магистралата... [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: мара   
Дата:   14-04-10 14:32

мартинов, КОЙ отколкото предполагаше?
щото ние вкъщи сме си приказвали, че това минно поле няма преминаване...независимо кой дойде на власт. РАЗЛИчЕН ОТ ТРИГЛАВАТА ЛАМЯ.
много ми се ще да идат в затвора колективно.

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: PolarBear   
Дата:   14-04-10 14:32

Казаното, поне формално и буквално, е вярно. Интересно е все пак кой наистина го е казал?

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: autosvet   
Дата:   14-04-10 14:34

Наистина е партенка политиците никога не говорят такива скандални неща, защото после трябва да се извиняват.
А пък ние не трябва да се сравняваме, а да си бачкаме.
Друго което е не го жалете бат ви Бойко - каквото сам си направиш, поради липса на интелект, няма кой да ти го направи.

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: cristo   
Дата:   14-04-10 14:37

не вярвам да го е казал.
не че не е истина де, ама чак такава липса на дипломатичност не е възможна [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: pmartinov   
Дата:   14-04-10 14:37

Мара ще се премине.


Но няма да е никак лесно !

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: pmartinov   
Дата:   14-04-10 14:39

Още в края на миналия мандат ми беше ясно че който дойде на власт го чака много тежка участ.


Правилото на комунистите е след нас потоп...

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: e-mil   
Дата:   14-04-10 14:54

"Казаното, поне формално и буквално, е вярно. Интересно е все пак кой наистина го е казал?"

Е, кой да го е казал? Шегобийците от neverojatno.wordpress.com
Страшното не е, че думите са верни. Страшното е, че масово хората се подлъгват по всеки текст написан във вестник, в Интернет или изговорен по телевизията и радиото. Дори и да има предупреждения като: "Всичко написано на тази страница е художествена измислица и не отговаря на действителността." повечето не го забелязват. Някой подхваща текста и го разпространява, а читателите и цъкат с език. Едните реагират с: "Ами правилно го е казал човекът.", а другите с: "ама защо той ще ми казва тези неща?... Мога ли да му е*а майката на тоя византийски циганин?"

Може би затова живеем в лунно бунище. Защото вярваме на всичко, което четем и слушаме.

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: boreto   
Дата:   14-04-10 14:55


Всичко написано на тази страница е художествена измислица и не отговаря на действителността.

Вие наистина ли се вързахте на тази мистификация?
Не знам какъв е жанра. Памфлет ли е, сатира ли е... Добре е написано...

Гръцки политик никога няма да каже подобно нещо.

Ето откъде черпят съчинението:
http://neverojatno.wordpress.com/2010/03/30/garci/


Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: ivodam   
Дата:   14-04-10 16:03

Мартинка, и аз като Мара не вервам да се премине, по една проста причина. Комунистите били виновни, фашистите, руснаците, американците, марсианците, това са глупости. Нещата отдавна са опрели до момента, когато един народ ги определя и поставя на мястото, чрез излизане на улицата, метежи, палене на коли и тотално гражданско неподчинение. Никой никога на никой народ не е дал доброволно високи заплати, социални придобивки и нормален начин на живот - всичко това не е въпрос на очакване да им светне на управляващите, а са неща, които се ИЗВОЮВАТ на улицата. Българският народ в масовата си част се оказа абсолютно неспособен просто да си иска и отстоява своето. И нема никакви изгледи това да се промени. [smilie2]



Публикацията е редактирана (14-04-10 16:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: Lalinda   
Дата:   14-04-10 16:06

Аааа, гърците са виновни, не така!
[smilie18]

Нали преди месец пак бяха пуснали нещо уж "гръцко" по повод блокадите на границата и пак се бяхте хванали?

Работят ви.[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: Lalinda   
Дата:   14-04-10 16:21

Впрочем, не бе ли гръцката диаспора поне два пъти по-многочислена от местното население на Гърция?

[smilie3]

Впрочем, в блога наистина пише това, което българинът би искал да прочете...

Иначе... четете "Нещастието да си грък" от Никос Диму.
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: stew   
Дата:   14-04-10 16:21

ББ е влязъл в капан? Я пак?

Отговори на това съобщение
 Re: Кое е по-страшно Гръцката криза или Българската стабилност?
Автор: Vinsent   
Дата:   14-04-10 16:27

Понеже не съм нито гръцки, нито български политик, мога да кажа, че да живееш в разкош, почивайки си всеки следобяд е до време, както беше при гърците. 300 милиарда са им дълговете, още 30 бълха ги охапала, ама все някога ще се наложи да ги връщат и тогава май вече няма да съществуват като държава. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.