Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Ринах сняг
Автор: matataupa   
Дата:   08-02-10 12:02

почти 2 часа[thankyou]

За награда получих шоколад Милка- Limited edition

Cocoa filling with a touch of Raspberry[smilie7]

Няма снимки, но пък няма и сняг. Има остатъци от яйца, обаче, което ме навежда на мисълта, че някой е имал нещастието да се прибере преди да почистим и е оставил крем карамела си на плочките.

[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: iPonche   
Дата:   08-02-10 12:04

Ела към нашия офис, има шоколадов кейк [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: мара   
Дата:   08-02-10 12:04

ох...рекох, че някой се е измъдил...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: Todd   
Дата:   08-02-10 12:07

Аз също ринах ... от 6:30 до към 8:00 ....

Ама на село е така [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: Vinsent   
Дата:   08-02-10 12:07

Имах колега, голям майтапчия, та по този повод казва:

- Най-обичам през зимата да рина сняг! [smile]
- ?!?!?!
- Седя на балкона с лопата в ръка, чакам само някой с кола да забуксува, веднага се отзовавам на помощ. Така колко връзки съм завързал... [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: matataupa   
Дата:   08-02-10 12:09

Акцентът не е на наградата, Ипонец[smilie3]

Един пияндур и той реши да рине с нас- жената от магазина има готино наливно вино. Разгеле- отказахме го. Взехме му половинка за 1.60 и го оставхме да пие до нас и да ни разправя някакви истории. Много я приятно да ринеш сняг, а до теб пиянка да псува кметицата.

Някак...диптих. Еййй, конкурса- как не се сетих[smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: iPonche   
Дата:   08-02-10 12:10

Аз те поканих на гости, а не да ринеш сняг [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: Lalinda   
Дата:   08-02-10 12:11

Друго си е на село - решиш ли да ти е хубаво, и тревата в градината си ще подрежеш, и цветя ще насадиш...

Дори бетон ще насипеш, за да вървиш през калта до къщата си!
[smilie24]

Тази сутрин видях, кого мислите, да рине снега пред входа ни? Домоуправителя.

Не че си нямаме и хора от село, ама ей на, дори не ни поздравяват, срещнат ли ни из входа...

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: matataupa   
Дата:   08-02-10 12:15

Форумната болест ме е повалила- не можах да разкрия тънката покана и взех да ръся морал и умности. Сори, Ипонец[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Освен да се реванширам ли[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: matataupa   
Дата:   08-02-10 12:16

Щот сте прости Гражданя, Елена, затова не поздравяват[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: Shtrak   
Дата:   08-02-10 12:17

аз па вървях половин час до работа щото 5тица трамвай нямаше кой да я отрине[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: Блясък   
Дата:   08-02-10 12:17

Ни в клин, ни в ръкав, едно поздравче


Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: ilchoni   
Дата:   08-02-10 12:17

Аз пък въобще не ринах. Едно добро дете беше изринало освен неговата, и моята кола. [thankyou] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: tan4o   
Дата:   08-02-10 12:18

в нашето село се поздравяваме![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: feliz   
Дата:   08-02-10 12:21

еее това си е голям кеф [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: chicken   
Дата:   08-02-10 12:53

ilski, мо то изринало твоята и тогава видяло, че не е неговата. И аз посред нощ изривах колата за да прескоча до работата да прибера сенника, че го забравих разпънат, пък не му вярвам на здравината. Това към един и половина. Сутринта пък ринах тротоар, щото като прибрах сенника...

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: ilchoni   
Дата:   08-02-10 13:24

chicken, абе баш целенасочено си ми я беше изринал. Трябва да помисля довечера как да му се отблагодаря [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: dtv   
Дата:   08-02-10 14:39

не ринах. само преминах планини от сняг, първопроходих и утъпках 101 пътеки напред, назад [smilie5] [smilie18] [smilie18] .
награди не получих. не чух някой да псува кметицата, ринеха си хората. беше също толкова освежаващо колкото риненето, ако не и повече [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: siyann   
Дата:   08-02-10 15:04

И аз ринах [smilie5] В резултат останах по тениска и ръкавици на -5, кеф голям. Сега сърбам втори чай. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: Insight   
Дата:   08-02-10 15:08

Сутринта пред блока младеж мете снега от колата с метла, а девойка го чака... точно минавам покрай тях и девойката излиза с предложение:
- Дай метлата аз ще измета ПЕПЕЛТА, пък ти вземи стъргалото да изтържеш стъклата!

... ВР-регистрация

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: BlueHello   
Дата:   08-02-10 15:31

И аз ринах около 40 мин., малко и пред съседите, за да им действа стимулиращо.

Внаги е много забавно. [smilie5]

Получих едно - Браво браточка! Опитаха се да ме подкупят и с ряпа, ма не се поддавам на корупция аз(поне не с ряпа де :0)))!

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: НАСОО   
Дата:   08-02-10 17:12

тука в Сф. 5колеги ми се похвалиха с един такъв пламък в очите как са ринали сутринта колата и как добре се справили. А ние на село тва нещо обичайно. Там няма Фандъкова, Бойко или армия от чистачи. Всеки сам. Олд скул. Аз чистя колата с моторната духалка за шума. Паля сутринта рано и почвам наред. Не е толкова дълга зимата иначе много бих се кефил на едно роторно снегоринче[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: tan4o   
Дата:   08-02-10 17:25

Аз отидох с доброто желание пред гаража, на паркинга да рина сняг, охраната обаче като ме видя и вика ти луда ли си, я гледай, той снега колкото теб, а и имаш да чистиш половин паркинг, докато изкараш колата.
Сега събирам бригада за почистване на паркинга, моля не се блъскайте, лопати ще има за всички!

Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: Todd   
Дата:   08-02-10 17:36

Автор: НАСОО
Дата: 08-02-10 17:12

тука в Сф. 5колеги ми се похвалиха с един такъв пламък в очите как са ринали сутринта колата и как добре се справили. А ние на село тва нещо обичайно. Там няма Фандъкова, Бойко или армия от чистачи. Всеки сам. Олд скул. Аз чистя колата с моторната духалка за шума. Паля сутринта рано и почвам наред. Не е толкова дълга зимата иначе много бих се кефил на едно роторно снегоринче[smilie25]


Ами аз съм направил около 150 метра пъртини заранта за физзарядка .После с джипката утъпках улицата да има комшиите де да минат с техните коли че беше навяло около 1м на места ...

И с радост видехме как снегорина подмина нашата улица !!! [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Бая зор беше до кат го отучим да минава по нея ...

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Ринах сняг
Автор: tan4o   
Дата:   08-02-10 17:56

Тоде, пали трактора и идвай!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.