Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: юнга   
Дата:   18-01-10 23:35

http://novini.dir.bg/2010/01/18/news5718752.html

Снегът затрупва Варна, тирове закъсаха, утре ни чакат нови снеговалежи

http://novini.dir.bg/2010/01/18/news5718254.html

Еййй, гадно време.
Пак изненада Вили Маркизата.[smilie23]

В целия град има колони от спрени автомобили, които не могат да изкачат по-стръмните улици. Има и много закъсали автобуси на градския транспорт.

Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по ул
Автор: IvoZafirov   
Дата:   18-01-10 23:39

Вместо да се кефите на времето вие ....

Мен ужасно ме кефи такова време и ми се ще и тук утре като стана да има сняг поне метър

[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по ул
Автор: autosvet   
Дата:   18-01-10 23:41

Е нали сте ни морска столица и сте си като нас софиянците.

Тези новини обаче вещаят повече работа за мен утре [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: IvoZafirov   
Дата:   18-01-10 23:42

стопове и варове?

Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: юнга   
Дата:   18-01-10 23:43

Снегът ме кефи. Не ме кефи това, че с моите, нашите пари става,това- "В целия град има колони от спрени автомобили, които не могат да изкачат по-стръмните улици. Има и много закъсали автобуси на градския транспорт. "
Освен това, в Гръцката махала няма такъв вятър.

Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: Todd   
Дата:   18-01-10 23:44

Да завали поне един метър де...[smilie19]


От кога чакам деба ма тук само мокри ....[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: georgi969   
Дата:   18-01-10 23:48

И аз искам 1 м сняг-ама няма.И тук само мокри.

Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: gorbi   
Дата:   19-01-10 00:08

нищо им няма на улиците, ОК са.... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: ffwd   
Дата:   19-01-10 00:15

Никакви действия по почистване, никъде във Варна..
На паркинга на денонощния супермаркет Пикадили има няколко ентусиасти с автомобили, които правят адаптация на сцени от "Лебедово езеро" с няколко автомобила около един стълб от осветлението.. [smilie18]
Притеснявам се за г-н Костов и г-н Кънев как и кога ще пътуват обратно след активния ден във Варна. [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: shpexy   
Дата:   19-01-10 00:26

абе и мен ме "намокри" една руса патка, та сега да сменям броня и стопове

Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: exo99   
Дата:   19-01-10 01:10

Ще ставате зимен център.
Със ските и направо в морето [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега п
Автор: esc   
Дата:   19-01-10 01:49

ми слагайте зимни гуми. То като вали и да чистят и да не чистят...или кво на всеки 200м два снегорина да въртят.
погледни че и в европа и в щатите стават такива неща...че е по-зле тук, по-зле е, ама и ние сме си виновни:" дай да мина по-тънко, няма да сменям гуми...те ше изкарат тея"


Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: portradamus   
Дата:   19-01-10 01:58

Тази зима, като миналата, снегът ни изненада. Просто кой е очавал зимно време да вали толкова много сняг.


Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: ffwd   
Дата:   19-01-10 02:51

Варна, 02:40:

https://photo-forum.net/static/forum/2010-01/gpse9999.JPG
http://img689.imageshack.us/img689/4342/201001190243501.jpg


Продължава да вали мощно.. https://photo-forum.net/joro/emoticons/snowman.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: navy   
Дата:   19-01-10 07:47

ще се учи/работи ли? [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: gorbi   
Дата:   19-01-10 08:11

ще се учи ли, ще се бачка ли...? [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: navy   
Дата:   19-01-10 09:00

ба ли мааму, тате [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: MiTaka   
Дата:   19-01-10 09:05

Веднъж като бях във Варна заваля сняг.Натрупа някъде около сантиметър и половина,два най много.Е, тогава видях най много катастрофи в живота си![smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега п
Автор: dinkoff   
Дата:   19-01-10 09:16

този сняг от горната снимка ли ви уплаши [smilie10] . вие не сте в ред https://photo-forum.net/joro/emoticons/santa2.gif. аз като видя толкова сняг изкарвам колата да правя дрифтове [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: matataupa   
Дата:   19-01-10 09:21

Метър сняг- ехх, мечта[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега п
Автор: dinkoff   
Дата:   19-01-10 09:27

https://photo-forum.net/static/forum/2010-01/qdmb0886.JPG
http://photo-zona.net/images/user38418/album12289/large/1199354350_ezya7460_P1030888.JPG



Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: alsash   
Дата:   19-01-10 09:28

.......кой каза ГРЕЯНО ВИНО ???.......[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: Rustygun   
Дата:   19-01-10 10:06

Аз почвам с чайци [smilie21] (Пък какво има в негоо...)[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: юнга   
Дата:   19-01-10 10:35

Пълна медийна измислица е, че положението във Варна е кофти.
Погледнах през прозореца и какво да видя?
Хората извадили шейни. Минаха два кучешки впряга и един с елени.
Освен това, хората се приготвят и за след снега, защото в "Позвънете" се появи обява за търсене на луноход.
Общината пък, полага неимоверни сили за справяне с бедствието и по нейна инициатива вместо вода, ВиК са пуснали греяни вино и ракия по водопровода.
Синият кран за ракията, червеният за виното.
Кметът е наредил да се поставят палмите по главните улици, за да се създаде лятно настроение на замръзнала Варна.

Отговори на това съобщение
 Re: Положението във Варна се усложнява, коли и автобуси масово затъват в снега по улиците
Автор: Insight   
Дата:   19-01-10 10:37

eeeeeeeбати как ви завидях варненци, тука в София 2 пръста, няма и толко.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.