Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Добре де, а кога се очаква да приемат и българите в Европа?
Автор: Diandimov   
Дата:   21-01-10 06:28

Не, не съм в грешка. Защото засега са приели само държавата България в така наречения "Европейски съюз", но... не и българите!

Например аз, и моите познати и приятели никога не сме се чуствали чак толкова съпричастни към държавата България. Това е било винаги.

Ако звучи провокативно, задайте си въпроса дали вие, и вашите роднини не сте, и винаги сте били, просто някаква опозиция на всичко това, което е държавата България.

Започвам първи: откак се помня хората около мен приемаха че тяхното си е тяхно, и държавното - държавно. Крадяха, и това беше обичайно. Скатаваха, и това беше в реда на нещата. Все едно държавата е един огромен надзирател, който стои със сопата, и е богоугодно да му се изплъзваш отвреме - навреме.

И никакви асоциации за това, че видиш ли - България е твоята държава, и ти може би трябва да си един неин пълноценен гражданин. Неее! Абсурд!

Всеки знае какво се случва на това, което е "държавно".

Като прибавим и това, че управляващите и властимащите са още по- враждебно настроени спрямо държавата България, нейните интереси, банки, фондове, народ и ресурси, изниква въпроса: ще бъдат ли въобще някога българите приети в Европа?


Отговори на това съобщение
 Re: Добре де, а кога се очаква да приемат и българите в Европа?
Автор: мара   
Дата:   21-01-10 07:31

димов, ква е тая гражданска доблест посред нощ? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре де, а кога се очаква да приемат и българите в Европа?
Автор: MA   
Дата:   21-01-10 07:46

добр'утро [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Добре де, а кога се очаква да приемат и българите в Европа?
Автор: мара   
Дата:   21-01-10 07:52

яяя, МА, сега кат те видях, сетих се, че имаше и такъв ник[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре де, а кога се очаква да приемат и българите в Европа?
Автор: n1x0n   
Дата:   21-01-10 08:18

Странен коментар от човек живеещ на територията на най-големия "надзирател", познат на съвремието.

Ама щом те кефи да прожектираш собствената неудовлетвореност върху нас - забавлявай се.
Най-обичам някой задокеански бакшиш с проблеми - да ми обяснява колко ми е зле на мене.

Отговори на това съобщение
 Re: Добре де, а кога се очаква да приемат и българите в Европа?
Автор: Diandimov   
Дата:   21-01-10 08:21

Бакшиш е баба ти.

Просто слагам един теракот в кухнята, при което ме избива на мислене и висене пред компютъра.

Отговори на това съобщение
 Re: Добре де, а кога се очаква да приемат и българите в Европа?
Автор: мара   
Дата:   21-01-10 08:23

уф...аз затва не слагам теракот. че ше трябва да вися пред компютъра [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре де, а кога се очаква да приемат и българите в Европа?
Автор: asahi   
Дата:   21-01-10 08:56

Значи ако нямаш компютър теракота няма да стане [smilie5]
На мен лично на летище Брюксел в началото на 2007 ми казаха: "О, България! Новият член на Европейския съюз! Добре дошли в Белгия." После го чух още няколко пъти като си показвах личната карта, включително във Влаамския Парламент.
Без да навлизам в подробности - всичко, което си изброил в първия пост, не важи за мен.

Отговори на това съобщение
 Re: Добре де, а кога се очаква да приемат и българите в Европа?
Автор: danbi   
Дата:   21-01-10 09:08

Като asahi и да добавя:

С каквито се събереш, такъв ставаш.

В америката не е ли прието, като имаш нужда от плочки в кухнята, да викнеш майстор? Туй и заблудените българи в забутаната България го правят открай време.
Или ти си и майстор-плочкаджия?

Отговори на това съобщение
 Re: Добре де, а кога се очаква да приемат и българите в Европа?
Автор: d256h   
Дата:   21-01-10 09:28

Да, и на мен ми се струва доста объркан първия пост на автора на темата. Въобще не съм на неговото мнение...

Където съм пътувал по чужбина, още от първите дни, когато приеха България в ЕС, винаги са се отнасяли към мен (служебните лица) с уважение и любезно. Явно ме възприемат, като обикновен гражданин на съюза.

Относно разсъжденията за мойто си мойто държавното държавно, е въпрос на манталитет, който аз лично нигока не съм имал и сега, като се замисля, не ми влиза дори в крага на разсъждения...

Сега започвам да се напъвам...напъвам... да мисля..


Измислих! Темата ми прилича на често използваната практика тук във форума, някой да пусне тема 'Коя камера да си купя', защото не може човека сам да реши и му е по-удобно някой друг да вземе решение вместо него...

....

Темата нито е провокативна, нито интересна, тя представлява мисли на объркан човек, решил да сподели нещо с нас... което няма лошо, тук сме да си говорим, нали е форум..

Отговори на това съобщение
 Re: Добре де, а кога се очаква да приемат и българите в Европа?
Автор: Todd   
Дата:   21-01-10 09:31

Не моа се сетя за къв чеп ми е някой да ме приема ?????

Мангалите приели ли са ги ???? Не са ама ги търпят [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] и искат да ни ги връщат [smilie5]

Не ща мен да ме приемат - да приемат тях !!!


[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Добре де, а кога се очаква да приемат и българите в Европа?
Автор: autosvet   
Дата:   21-01-10 10:00

А в Америка кога ще приемат белите българи просто за бели. Ако искам някъде да ме приемат то ще е не защото съм българин или член на евро съюза, а защото съм точен и умен човек. Някаква комплексарщина на тема и "ний сме дали нещо на света" е тази тема.

Отговори на това съобщение
 Re: Добре де, а кога се очаква да приемат и българите в Европа?
Автор: SLR   
Дата:   21-01-10 10:07

Сега ше дойде Леля ви, и ше ви обясни как са я приемали по света[smilie3]

....както и да обясни на Асахи как стоят нещата със Влаамския Парламент [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре де, а кога се очаква да приемат и българите в Европа?
Автор: Diandimov   
Дата:   21-01-10 10:30

Аз още от малък сам си слагам плочките и теракота. Традиция...

Иначе съвсем друго исках да кажа, и то е достатъчно ясно формулирано в първия пост.

Но ако ви е трудно - свободно, не се чуствайте задължени да пишете. По- натам, има време.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.