Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: юнга   
Дата:   23-12-09 19:31

Щели да слагат с нашите пари камери на всички пунктове за технически прегледи и на учебните автомобили. Една камера струвала 500 лева.
Следва изпитаният номер със смяна на регистрационните табели, документите за самоличност и хоп- излизаме богати от властта.
Пари за лекарства, няма, за пенсии също. За лечение в чужбина няма., За образование и наука пак няма.
За камери по 500 лева в пунктовете за технически преглед и за софтуер и техника за следене в интернет има.
По 500 лева за камера от нашите пари.
Айде няма нужда!
Връщайте се по селата си, че взехте да дразните!

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: georgi969   
Дата:   23-12-09 19:35

Вълкът и лисицата решили да се гаврят със заека. Срещат го и му викат:
- А, Зайо, ти що си без шапка бе? - и го съдрали от бой.
На другия ден отново го срещат, но този път заекът предвидливо си сложил шапка.
- А, Зайо, ти що си със шапка, бе? - и пак го съдрали от бой.
Така няколко дена се гаврили, що си със шапка, що си без шапка и бой. По едно време им писнало и решили да сменят стратегията. Наговорили се: "Утре като видим заека, ще му искаме цигара. Ако ни даде с филтър - Що ни даваш с филтър, ако ни даде без филтър - що ни даваш без филтър и пак ще го бием!". Зайчето обаче, било в храстите и чуло всичко. На другия ден носи две кутии цигари, с филтър и без филтър. Срещат го вълкът и лисицата и му искат цигара:
- Ей, Заек! Я дай една цигара!
- С филтър или без филтър? - пита Зайо.
Вълкът и Лисицата се спогледали, почесали се и в един глас изревали:
- Абе заек, ти що пак си без шапка?


Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: vinse   
Дата:   23-12-09 19:36

Пък, че за учебните хафтомобили новината не е нова, за да не може да се дават парите вътре в автомобила а само отвън на студът - после като те тръшне грипа взимай хапчета, антибиотици, лекари ...

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: Императорът.   
Дата:   23-12-09 19:36

На мен пък ми е писнало от мургави "шофьори" взели неизвестно как книжка, при положение, че не могат да се подпишат и каращи така, сякаш са сами в пустинята.

Крайно време бе за тази мярка, дори трябва да разследват всички съмнителни "водачи на МПС".

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: юнга   
Дата:   23-12-09 19:43

Автор: Императорът.
Дата: 23-12-09 19:36

На мен пък ми е писнало от мургави "шофьори" взели неизвестно как книжка, при положение, че не могат да се подпишат и каращи така, сякаш са сами в пустинята.

Крайно време бе за тази мярка, дори трябва да разследват всички съмнителни "водачи на МПС".

Застраховай се бе!
Мургавите пак ще си карат, паричките ни ще отидат в джоба на някой селяк, когото пяната случайно е изкарала на върха и толкова за тази "мярка".
В началото за реклама и оправдание ще сгащят 2-3ма и ще ни надуят главите с това какъв успех са постигнали. След това, било каквото било, от сега нататък както си беше.
"мярка" му се привидяла на този.

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: Императорът.   
Дата:   23-12-09 19:45

Юнгов, колкото и да не ти харесва, в тая държава най-после трябва да се въведе някакъв ред.

Нищо нямам против когото и да било, циганин или Българин, изкарал честно книжката си.

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: Vinsent   
Дата:   23-12-09 19:49

ТРЯБВА ВЕЧЕ ДА ВЯРВАМЕ И СЕ РАДВАМЕ, ЧЕ ЩЕ ПОЧНЕ ДА СЕ ВЪВЕЖДА РЕД! [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: georgi969   
Дата:   23-12-09 19:49

Импи,много по-честоса ме засичали не чернокраки,а разни добреоблечени бизнесмени.

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: Императорът.   
Дата:   23-12-09 19:51

Санкциите трябва да са еднакви за всички.

На мен пък много по-често хубави автомобили ми спират пред пешеходна пътека, за да ме пропуснат да пресека.

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: юнга   
Дата:   23-12-09 19:51

Не е това пътят и целта на тази "мярка".
Никой не го е грижа за циганите.
Парите. Парите са важното нещо.
А става дума за не малко пари.
Та как мислиш, за папкане на пари ли са мислили или за циганите които ти се въртят 24/7 в главата?

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: Императорът.   
Дата:   23-12-09 19:56

Едното върви с другото. Не само цигани - индивиди с купени книжки са убийци на пътят.

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: юнга   
Дата:   23-12-09 19:59

А бе момче, я поразпитай тук, живеещите в чужбина, кога са ги снимали на пукт за технически преглед там-2000км на запад?
Там цигани ли няма или индивиди?
Защо там могат, а нашите пъпеши тук да не могат?
Че и камери по 500 лева им се приискало.

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: ivodam   
Дата:   23-12-09 20:00

Юнга, в пазарната икономика всичко се върти около парите. Ти срещу какво риташ всъщност и какво предлагаш? И кой трябва да си ходи на село - Бойко ли? За твоя информация, за нас софиянци Банкя не е село, ами си е част от София. И кой да дойде да ни управлява - свети Иван Костов, който според последните проучвания ако сега има избори, събира има-нема 2%? Смешни сте бе, алоуу, политкомисарите, дайте малко свободно барем за празниците. [smilie2] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: юнга   
Дата:   23-12-09 20:03

Другарю ivodam, явно не можеш и да четеш или поне да осмисляш прочетеното.
Прочети пак какво съм написал и тогава се отдавай на графомания тук.

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: Императорът.   
Дата:   23-12-09 20:09

Юнгов - в нормалният свят хората са научени на ред и спаване на законите, тека всеки гледа да мине по вторият начин.

И наистина - какво предлагаш? Може би книжки да се продават публично и на търг ли?


Благодаря че ми казваш "момче", ще го приема като комплимент. [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: georgi969   
Дата:   23-12-09 20:12

Импи-в нормалния свят си плащат данъците и разните му там вноски кавреме и каклто трябва.Нали?

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: юнга   
Дата:   23-12-09 20:13

Това с камерите не е топлата вода, а пълни джоб.
Няма да ти реши "патриотичният" проблем.
Попита ли вече, кой от нашите в чужбина са го снимали с камера в такъв пункт?

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: hotsnail   
Дата:   23-12-09 20:24

Малко е това с камерите.

Миналта година един с Фиестичка уж спретната с чисто нови зимни гуми 50 метра се опитва да спре и накрая така ме изшиба че литнах заедно с каручката (2 тона) на 15 метра!!!!

Е ефекта фиестичката вече не беше .....фиеста а купчина тенекия. Аз висях два месеца в сервиза на Тойота.

Идеята ми е че за безопасноста има много какво да се прави. Например:

1. Да се забранят калапвите зимни гуми - Debica например и още 10 тина вида 13 цолови гуми по 50 лева популярни в Метро, Практикер и прочие магазини т.е. да бих искал с данъците ми или с данъците в-ху гумите да се финансират тестове подобни на ADAC и да се забранят от продажба калапвите гуми!!

2. Старите коли над 10-15 години да ходят на преглед на 3 или 6 месеца и да плащат високи данъци

3. Тия с десен волан да плащат троийно по-висок данък и задължителни технически прегледи всеки месецв КАТ! Не може да се карат за посточнно коли с десен волан това е опасно! Ясно че Англичаните трябва да могат да идват за почивка, ясно че някой колекционер би искал подобна кола. Ама то сега какво стана всеки папуняк купува английски ръждивки че с апо евтини. Те едно са опасни щото са на по 15 години ами и после като кара не вижда нищо - прави катастрофи непрекъснато.

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: sirkhann   
Дата:   23-12-09 20:26

Ааа, пътища се строят яко. Там е големият кокал. На едро!!!

Нямаааа 6-5!!!

Иначе с всичко е така-късат ни трътките. Лашкай данъци, лашкай акциси, съкращавай пенсии и здравеопазване!

Същите и с улиците на София- непочистени! Ама спортни площадки се строят! А за това, че за един ден 200 човека ще се изпотрошат по улиците и 3 месеца няма за нищо да стават - не ги ебе!

И градският транспорт и той! Хората редовни, ама все няма пари за нови автобуси. Тъпчат ни като бройлери вътре- по 500 човека на курс... Като им кажеш - айде оправете си нещата - няма пари. Като си дупчиш билета накриво и идват контролите...

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: kkkolelo   
Дата:   23-12-09 20:57

И кой ще ги чете тези камери, и всичко ще му стане ясно и то читаво доказателство ли ще бъде пред евентуален съд [smilie11]
Моят директор от години иска видеонаблюдение (тотално), пропускна система ... но засега не дава ход, остават намерения. И какво ще види в цеха- някой си бърка в носа ... ами работата освен това е по докове, кейови стени, кораби ... кой ще стои зад тези камери. Работата е проста - ремонтирал си парахода в срок и качествено - взимаш договорените пари ... И по пътищата - да има реално видео наблюдение за превишена скорост, минаване на червено .... Даже в града си мисля че видео камерите не работят (В GB може по интернет да видиш записите си за нарушения и ако не възразяваш, плащаш с кредитната карта и няма опашки в КАТ и т.н.) Хванат някой да кара пиян - ако не се оправи с катаджиите, търси връзки да се оправи. Да се види относителния дял на нарушения и произшествия и там да се хвърлят усилия и средства. Ще се види, че техн прегледи и изпити са бял кахър.

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: Императорът.   
Дата:   23-12-09 21:54

Георги, в нормалният свят данъците се връщат обратно при данъкоплатците под една или друга форма, а не потъват в джобовете на политиците и в гърлата на всевъзможни паразити.

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: georgi969   
Дата:   23-12-09 21:57

Юнга,кой е казал, че тука е нормален свят?
Обче това не ни дава право дакрием данъци.Нали?

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: ivodam   
Дата:   23-12-09 22:03

hotsnail: Ама то сега какво стана всеки папуняк купува английски ръждивки че с апо евтини.

Папуняк:

https://photo-forum.net/static/forum/2009-12/xpna9880.JPG
http://212.36.3.59/site_pics/118/v_1259790521_upupa4-cool-ff.jpg


[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: ivodam   
Дата:   23-12-09 22:09

юнга: Ами писанията ти са като изказванията на Петър Стоянов га беше президент: някой требе да ходи след тебе, да обяснява какво си искал да кажеш. [smilie18]

По принцип винаги ми е забавно, когато провинциалисти се изказват на тема "селяни".

Връщайте се по селата си, че взехте да дразните!

Отговори на това съобщение
 Re: Тия много се увлякоха бре, вярват ли си, що ли?
Автор: Императорът.   
Дата:   23-12-09 22:12

Напротив, Георги. Както от ЕС могат да ни спрат еврофондовете, защото политиците ни ги крадат или профукват, така и ние, данъкоплатците сме в правото си да спрем да им плащаме данъци, щом те ги крадат или пилеят !!! Подайте си данъчната декларация овреме, за да не ви глобят, но не плащайте данъкът поне до краят на Десета година - нищо не могат да ви сторят, само лихва ще ви турят, ама ако и вий си турите парите за данъкът на един срочен депозит, дори ще изкярите от тая работа. Аз поне тъй смятам да сторя.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.